Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Micuka Dátum március 10, 2007, 19:08:50
2,0-ás sorozatról:

Még nincs tapasztalat, de rizikósabb. Nyilván itt már nem lehet szóló meccsekben gondolkodni, 2-3 fogadásból álló kombi kell. Ezért kell itt nagyobb meccsenkénti nyereménykivét --> 20%
:bigok_125:
Üdv
Ezen kívül mindennel egyetértek! ;) Nem értem, h miért kellene 2-es szorzóból több meccset összehozni. Szerintem egy meccsel simán jó a dolog. Egy oldalon olvastam egy jó rendszerről:
http://bettingadvicezone.com/systems.html

Az első, amit itt találsz: az 1-3-2-6 rendszer. (Ha valaki nem értené, elmondom a lényeget magyarul.) Ez éppen a 2körüli szorzóról szól. Nagyon tetszik ez a fajta fogadás, egyelőre csak "teszt" üzemmódban vagyok vele. ;D Az eddigi eredményeimet feldobom ide. Várom a kérdéseket. :bigok_125:

Ha jól értem, akkor az 1-3-2-6: fogadási egységeket jelent és mindig ismétlődik az 1-3-2-6 sor. Ha veszítesz, akkor elölről kezdődik a sor?

Idézetet írta: titokzatoskodó Dátum március 10, 2007, 20:48:39
Ha jól értem, akkor az 1-3-2-6: fogadási egységeket jelent és mindig ismétlődik az 1-3-2-6 sor. Ha veszítesz, akkor elölről kezdődik a sor?
így van.

Idézetet írta: newgis Dátum március 10, 2007, 20:37:26

Üdv
Ezen kívül mindennel egyetértek! ;) Nem értem, h miért kellene 2-es szorzóból több meccset összehozni. Szerintem egy meccsel simán jó a dolog. Egy oldalon olvastam egy jó rendszerről:
http://bettingadvicezone.com/systems.html

Az első, amit itt találsz: az 1-3-2-6 rendszer. (Ha valaki nem értené, elmondom a lényeget magyarul.) Ez éppen a 2körüli szorzóról szól. Nagyon tetszik ez a fajta fogadás, egyelőre csak "teszt" üzemmódban vagyok vele. ;D Az eddigi eredményeimet feldobom ide. Várom a kérdéseket. :bigok_125:

Az általad mutatott rendszer alapvetően máshogy működik, mint 2,0-ás sorozat. A tied megengedi a hibás tippet, mondván, hogy az ottani veszteséget később visszahozza. A 2,0-ás sorozatnak az a lényege, hogy minél több (lehetőleg 30-40) fogadáson keresztül sorozatban hozni kell a jó tippet. Ezt nehéz szólómeccsekkel hozni, mindenképpen kis oddsok szorzatából kell összerakni.

Megjegyzem, közben az 1,4-es sorozatom a 13-ik meccsnél (1,363-as szorzó) bukott.  :o: Legközelebb kihagyom a 13. tippet!!!  :avid:
Így az eredményem: befektetés 300 HUF, nyeremény 758 HUF, haszon 458 HUF  :great:
Minden kezdet nehéz.

Idézetet írta: Micuka Dátum március 10, 2007, 21:21:51
A 2,0-ás sorozatnak az a lényege, hogy minél több (lehetőleg 30-40) fogadáson keresztül sorozatban hozni kell a jó tippet.
Hűha! Én az 1,20-as tippjeim közül is elbukom kábé minden hatodikat.  ;D ;D
Hidd el, hogy bukás nélkül 30-40 meccset nem fogsz összehozni. Még akkor sem, ha ezt 1,4-es meccsekből válogatod össze. Vagy ne is hidd el, mert hátha neked összejön! ;) Próbáld ki először papíron (excelben).
Egyébként az sem feltétel, hogy szóló meccsekből hozd össze. Ez a vari működik akkor is, ha a 2-es szorzót 6 meccsből hozod össze. (Szerintem úgy nehezebb, de ez most nem tartozik ide. ;)) A táblázatban én is betettem egy 1,07-est, mert kicsi (1,8) volt a szorzó.

Azt mondom, kísérletezz mindenképpen, aztán elemezd az eredményeid és azok alapján rakj össze egy olyan money management-et, ahol az eredményeid alapján piszok jól jössz ki anyagilag! (És ha ez megvan, ne habozz feldobni ide erre az oldalra! ;))

Mindenképpen nagyobb az eséy, hogy bejön, ha egy meccset játszol, mintha többet kötnél egybe.  Én személy szerint nem szeretem az alacsony szorzókat, 1,2-nél nem is igen teszek alacsonyabbat meg. És alacsony oddsokkal is nehész sztem összehozni egy hibátlan hosszú sorozatot.

newgis szavaival pedig maximálisan egyetértek. Mindenképpen vezess statisztikát és azt kielemezve (minél nagyobb időszakot ölel fel, annál jobb) kialakíthatod a saját hatékony money managementedet.

Idézetet írta: profitles Dátum március 10, 2007, 22:11:56
newgis szavaival pedig maximálisan egyetértek. Mindenképpen vezess statisztikát és azt kielemezve (minél nagyobb időszakot ölel fel, annál jobb) kialakíthatod a saját hatékony money managementedet.

Ahogy az eredeti hozzászólásomhoz becsatolt excel tábla mutatja a moneymanagement már megvan. 1,4-es sorozatnál már a negyedik-ötödik, a 2,0-ás sorozatnál pedig a második-harmadik eltalált esemény biztosítja, hogy pozitívan jövök ki. Utána már csak az a kérdés mennyire pozitívan.
De hát ezt "jaaas" már korábban levezette, én csak felhasználom az ő instrukcióit.  ;D

Mint említettem nekem nem az a fontos, hogy sokat nyerjek, hanem, hogy ne veszítsek.  :yeah:


[/quote]

Köszi az elismerést, de a kérdést nem egészen értem. Ha feloldod a lapvédelmet (nincs hozzá jelszó, csak azért raktam rá, hogy az "értékes" sárga területbe véletlenül ne piszkáljak bele) akkor láthatod, hogy egyszerű függvényekkel van megoldva dolog.
:great:
[/quote]

jah értem :)
szép nagyon ötletes :)
de jaaasnak is kap érte 1 tapsot mert ő a fő attya ugytudom :)

Hello!
Én neten nem szoktam fogadni, 2 helyi irodánál szoktam a szerencsémet próbálni. Az egyiknek az a hátránya hogy a minimum meccs 3 amit egy szelvényre kell tenni  és nagyon kicsik a szorzók, a másiknak meg hogy 14%-ot levonnak a feltett pénznek, ami ugye 1.16-os szorzó kiesésnek felel meg. Nos, azt szeretném kérdezni ez nagyon hátráltatja, minden ilyen stratégiának a megjátszását, vagy azért még reménykedjek és gondolkozzak valami stratégián.  :icon_confused: :(

Micuka! A táblázatodnál nem tudom hogyan működik az eredmény beírása. Mert az Ny-re nem ír ki semmit, csak, hogy Value, míg számot nem enged beírni.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 11, 2007, 09:00:22
Hello!
Én neten nem szoktam fogadni, 2 helyi irodánál szoktam a szerencsémet próbálni. Az egyiknek az a hátránya hogy a minimum meccs 3 amit egy szelvényre kell tenni  és nagyon kicsik a szorzók, a másiknak meg hogy 14%-ot levonnak a feltett pénznek, ami ugye 1.16-os szorzó kiesésnek felel meg. Nos, azt szeretném kérdezni ez nagyon hátráltatja, minden ilyen stratégiának a megjátszását, vagy azért még reménykedjek és gondolkozzak valami stratégián.  :icon_confused: :(

Szerintem kezdj el neten játszani! Sokkal jobb szerintem.

neten a legjobb , totozóban tippmixeztem régen de ég és föld a netes irodákhoz képest

Hát igen ezt el is hiszem, csak egyenlőre különböző okok miatt egyenlőre még nem  jöhet szóba nálam, szal be kell érjem evvel.  :lehany:


Idézetet írta: titokzatoskodó Dátum március 11, 2007, 11:16:37
Micuka! A táblázatodnál nem tudom hogyan működik az eredmény beírása. Mert az Ny-re nem ír ki semmit, csak, hogy Value, míg számot nem enged beírni.


Nem értem miért, kipróbáltam és nálam működik. Ha a kezdő tétet és az oddsot megadtad, akkor nem lehet probléma. Nem kell számszerű eredmény, NY -> nyert, V -> vesztett, ZÁRÁS -> befejezed a sorozatot és kiszállsz.