Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#150 március 19, 2007, 14:29:39, bleah
www.betting-systems.ws

itt egy rakas fogadasi strategia megtalalhato...itt mindenki talal maganakvalot ... szerintem... :ok:

javitva

Idézetet írta: bleah Dátum március 19, 2007, 12:40:37
www.betting-system.ws

itt egy rakas fogadasi strategia megtalalhato...itt mindenki talal maganakvalot ... szerintem... :ok:

sztem elirtad a cimet, mert egy domain parking site jön be.

sajnos igen , de ki van javitva  :ok:


szivesen mindenkinek , orulok hogy segithettem  :jump2_125:  :great:

Ezért tőlem is kaptál egy   :bigok_125: -ot!
Lacapi


#157 május 18, 2007, 13:59:46, Micuka
Idézetet írta: bleah Dátum március 19, 2007, 12:40:37
www.betting-systems.ws

itt egy rakas fogadasi strategia megtalalhato...itt mindenki talal maganakvalot ... szerintem... :ok:


A bleah által javasolt lapon van egy "EXACT SCORE" nevű stratégia, amellyel a mérkőzések pontos végeredményét próbálják kikalkulálni (jó szó  ;D).

Nem tudom mennyire érdemes ezzel foglalkozni, meg majdnem mindenhol véget is érnek már a bajnokságok, mindenesetre csináltam hozzá egy számoló táblát, ha valakit esetleg érdekelne.

Kicsit módosítottam a számoláson, az adott csapat által rúgott gólokon kívül figyelembe veszem az ellenfél által kapott gólokat is, hiszen az, hogy egy csapat mennyi gólt tud rúgni, attól is függ, hogy az ellenfél mennyit "hajlandó" kapni.

A táblában csak a sárga mezőket kell kitölteni (a többihez nem is lehet hozzáférni).

Jó szórakozást !!!  :great:

Idézetet írta: Micuka Dátum május 18, 2007, 13:56:09
Idézetet írta: bleah Dátum március 19, 2007, 12:40:37
www.betting-systems.ws

itt egy rakas fogadasi strategia megtalalhato...itt mindenki talal maganakvalot ... szerintem... :ok:


A bleah által javasolt lapon van egy "EXACT SCORE" nevű stratégia, amellyel a mérkőzések pontos végeredményét próbálják kikalkulálni (jó szó  ;D).

Nem tudom mennyire érdemes ezzel foglalkozni, meg majdnem mindenhol véget is érnek már a bajnokságok, mindenesetre csináltam hozzá egy számoló táblát, ha valakit esetleg érdekelne.

Kicsit módosítottam a számoláson, az adott csapat által rúgott gólokon kívül figyelembe veszem az ellenfél által kapott gólokat is, hiszen az, hogy egy csapat mennyi gólt tud rúgni, attól is függ, hogy az ellenfél mennyit "hajlandó" kapni.

A táblában csak a sárga mezőket kell kitölteni (a többihez nem is lehet hozzáférni).

Jó szórakozást !!!  :great:

Ez nagyon ügyes kis táblázat, tetszik igazán  ;) de vajon mennyire jönnek be a tippei ? :D

Azt nem tudom. Ki kell próbálni akár visszamenőlegesen is, hogy mit tudott volna.  ;D ;D ;D

Huh pár napja találtam csak ezt a topikot de sztem ez a leghasznosabb:)

Van itt egy olyan dolog hogy a fomra1-nél több iroda is 1,65-öt fizet arra h nem lesz safety car. Aki nem jártas a a forma 1 ben azoknak elmondom hogy hogy körübelül minden 5.ik futamon jön csak be a biztonsági autó ( olyan esteben mikor le kell lasítani a versenyt mert pl balesetveszélyes helyen esett ki valaki ) de van hogy mégritkábban..... Ebből logikussan következik hogy ha minden versenyen felteszel X ft-ot a no safety car-ra akkor pár futam után tuti nyerő vagy! Mivel 1, 65 az odds ez még akkor is profitáló lenne ha 3 futamonként lenne safety car, de ilyen amióta a világ világ még nem volt...... :great:
Egyelőre mivel nem akarok kockáztatni ,mert kell a pénz nyaralásra igy játszom, de a forma 1-es szezon végére ennél sokkal többet ki lehetne hozni ebből a dologból más szisztémával, csak ahoz az kell h egy rövid távú veszteség ne legyen gond, márpedig nekem jövöhétre kell a pénz:D
Majd leirom hogy szerintem melyik az a módszer amivel sokkal többet ki lehetne ebből hozni hosszabb távon, de várom a rutinos fogadók ötleteit is mert biztos van az én általam gondoltnál jobb módszer:) innen csak matematika gyerünk bátran :beerchug:

A fociban az X-eléshez ajánlatos a szezon felénél választani csapatot, amikor valamennyire megmutatkozik, hogy melyik csapat hajlamos a döntetlenekre!

Idézetet írta: wili1969 Dátum július 20, 2007, 15:55:17
A fociban az X-eléshez ajánlatos a szezon felénél választani csapatot, amikor valamennyire megmutatkozik, hogy melyik csapat hajlamos a döntetlenekre!

Kb. a 10-dik fordulótól már ki lehet választani azon csapatokat melyeknek még nincs döntetlenjük, s azokat Martingale módszerrel játszani...persze ez időbe telik, meg persze pénzbe, minnél később jön a döntetlen annál nagyobb a befektettet érték, de a nyeremény is annyival nagyobb...szóval értelme van...
S természetesen úgy kell kiválasztani a csapatokat, olyan bajnokságokból amelyekben elég gyakori a döntetlen, ne válaszatok pl. bulgár csapatokat...

Idézetet írta: Milan Dátum július 20, 2007, 16:01:36
Idézetet írta: wili1969 Dátum július 20, 2007, 15:55:17
A fociban az X-eléshez ajánlatos a szezon felénél választani csapatot, amikor valamennyire megmutatkozik, hogy melyik csapat hajlamos a döntetlenekre!

Kb. a 10-dik fordulótól már ki lehet választani azon csapatokat melyeknek még nincs döntetlenjük, s azokat Martingale módszerrel játszani...persze ez időbe telik, meg persze pénzbe, minnél később jön a döntetlen annál nagyobb a befektettet érték, de a nyeremény is annyival nagyobb...szóval értelme van...
S természetesen úgy kell kiválasztani a csapatokat, olyan bajnokságokból amelyekben elég gyakori a döntetlen, ne válaszatok pl. bulgár csapatokat...

igen-igen, én elkezdtem egy 'szálat' a Seria A-ban. Öt fordulónál tartottam, mikor véget ért a bajnokság (még 5-re van keret ;) ) A Seria A csapatainak kb. 80%-a X-el az első 4 fordulóban, remélem ez se tesz másként, mert akkor más eszközökhöz kell nyúlni  :o

Idézetet írta: bleah Dátum március 19, 2007, 15:52:10
szivesen mindenkinek , orulok hogy segithettem  :jump2_125:  :great:


En is ra mentem arra az oldalra, de sehol semmi "system-a".
BE kell regisztralni ahoz hogy latni lehessen a tippeket.
:megkur:


Udv Suvi