Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát, még nem néztem meg a stratégiádat meg a táblázataidat, de 90% elég magas aránynak tünik, avval nem csoda hogy jó kis profitod van, csak így tovább  ;)

Idézetet írta: bleah Dátum augusztus 22, 2007, 14:35:38
minden tipp nem jon be , de 90%-a igen , es ami a lenyeg hogy profitba vagyok ... nekem ez igy nagyon megfelel  :fumator:
van ami bejon es van ami nem ...
Azért ha sokat tippelsz, akkor nagyon sokat számít a szisztéma is. Persze, ha az embernek minden tippje bejön(ne), akkor minek stratégia? Persze, de az emberek 98%-a veszteséges hosszú távon a sportfogadással.

Ez így szép, gratulálok. Nem akarok ünneprontó lenni, de hosszú távon akármilyen oddszokkal is gyakorlatilag lehetetlen tartani ezt az arányt. Még 1,02-1,05-ös oddszal se könnyű a 90%, ki lehet próbálni. Hosszú távon nem a néhány hónapot értem, ha rövid ideig sikeres az ember, az lehet szerencse is. Ettől függetlenül simán lehetsz +ban hosszabb távon, de a 90%-ot sose fogod tudni tartani. De hajrá!

1 vagy 99 szazalek .. mit szamit ez ... a lenyeg a profit nem ? es ami ettol is fontosabb hogy mindig pluszba legyunk.... nekem eddig jol ment es megy ... en elegedett vagyok .. persze nem mindig van ez igy .. neha adni is kell nem csak kapni :D  :drak:

SZÓLÓ – KOMBI FOGADÁSI SZISZTÉMA

A szisztéma nem új, sőt innen a fórumról töltöttem le hozzá egy egyszerű excel számolótáblát, amit aztán továbbfejlesztettem.

A lényeg:

Kiválasztok max. 4 eseményt, amit úgy gondolom, hogy jó eséllyel megjátszhatok kombiban. Ezt feladom mondjuk 200 Ft-tal.

A tapasztalat azt mutatja, hogy kombikat játszva előbb-utóbb valamelyik el fog szállni. A cél az, hogy sikeres kombi esetén növeljük a nyereséget, bukás esetén csökkentsük a keletkező veszteséget.
Ennek érdekében a meccseket szólóban is megjátszom, a tippek között úgy osztva el a tétet (ami legyen mondjuk 1000 Ft), hogy találat esetén minden szelvényen egyforma legyen a nyeremény (kisebb szorzójú tippre nagyobb tét, nagyobb szorzójú tippre kisebb tét).

Ha minden tipp jó, akkor a kombin kívül az összes szóló szelvény is nyer, ha valamelyik tipp rossz, akkor bukik az a szóló és bukik a kombi, viszont még mindig lesz nyerő szelvényem, nem fog veszni az összes tét. Gyakorlatilag a tét növelésével  csökkentem a veszteséget.

Röviden ennyi, azt hiszem érthető.
Mellékelve találtok egy excel táblát, ami jelentősen megkönnyíti a tétek számolását meg a nyereség nyilvántartását.  ;D

A táblázatban jelenleg a próbajátékom adatai vannak, amihez a következőket fűzném hozzá.
Ha ugyanezek a tippek minden esetben csak egy-egy kombin lettek volna megjátszva ugyanazzal a befektetéssel, azaz 1200 Ft téttel, akkor most 8788 Ft lenne a nyereség, ami jelentősen több, mint a táblázatban látható 2231 Ft.  :'( Viszont, ha nem ilyen jók a tippek, mint amilyenek, és mondjuk az összes kombi egy rossz tipp miatt elszáll, akkor a veszteség 8400 Ft lenne, a szóló-kombi szisztémával pedig csak 2132 Ft.  :D

A táblázatban be lehet állítani azt az összeget, amit a szóló szelvények között osztotok szét (jelen esetben 1000 Ft). Ennek az ötöd része lesz a kombi szelvény tétje. Van még egy úgynevezett tétszorzó, amit szintén be lehet állítani. Ha a nyereség > tétszorzó x tét , akkor a tét meg fog duplázódni (ha a nyereség csökken, akkor a tét is visszaáll).

Remélem valaki hasznosítani tudja a táblázatot és remélem nem szúrtam el benne semmit.


Kb egy hónapja kezdtem el egy stratégiát amivel elég jól megy eddig. 10 euróbol van jelenleg 200 ( 245 lett volna ha bejön a mai tipp de mindegy ... :tickedoff: )

Lényeg az hogy elindultam 10 eurórol. Megtettem pár tippet 2-3 euró értékkel, egésszen addig amig el nem jutottam 13-14 körülre. Innentől az aktuális profitot tettem fel minden szelvényre. Tehát elösször kb3 eurót utána kb4et majd kb6ot stb.  Egész addig amig el nem jutottam 23 körülig. Itt már  20 a limit és az onnantól számitott plusszal játszottam 33ig ahonnan a 30 a limit. Ez volt a taktika 70 körüli összegig. Itt átváltottam 50es limitre. Szal mindegyik tippre az 50től számitott "profit"-ot tettem fel . Elösször 20at majd tovább 50től számítva 120-ig ahonnan  100 volt a limit majd fel  170ig és innen meg 150től felfele...
Most pl 232nél tartottam , feltettem 32 eurót, de lebuktam ezért vissszaestem 200-ra. Következő tippre 50et teszek fel h elérjem azt a határt ahonnan megint 200tól számitva mehetek előre.  Azért jó ez a taktika mert a jó tippek nagyon jól fizetnek és egy -egy rossz tipp még nem vág földhöz DE két egymás után elkövetet rossz tipp már hiba, eddig szerencsére nem volt iylen.De mint a példa is mutatja ha most még kettőt bukok egymás után akkor is 100 eurom lenne ami 10szeres pénz... de ilyne ne legyen :)

Lényeg h a tippeket úgy válogatom h csak azt amit tutinak érzek ( sajna  pár napja igy is elég sokat rontok :( ) Tehát nincs olyan hogy mondjuk egy real- barcát megteszek 2esre mert milyne jól fizet a barcára..kétszeres pénz... meg amugy is hajrá barca..nem, nem.. inkább egy szlovák bajnokit 1x-re 1,25ért ha azt ugy érzem h tutira bejön..
Ennyi lenne a taktika, nekem eléggé bevállt, ha van kérdés irjatok  :beerchug:

hali!
Én olyanra gondoltam, hogy mindennap kell keresni egy db 1.1 es meccset sztem nem lehetetlen, mondjuk rossz esetben heti 4-et ami biztos bejön.
Ez havi 16 fogadás. Mondjuk 10 ezerrel indulna, ezt a tizest + amit nyertem hozzá használnám a többi meccshez így: 10000*1.1 a 16.on=45949
És mondjuk a köv. hónapban felét tenném fel.
Szerintetek???
Valaki már próbált hasonlót???

Jó, jó és mi van ha csak 1 elmegy a 16ból? :) meg lehet próbálni persze, én próbáltam egyszer kb. a 4iknél elakadtam  ;D aztán nem folytattam, de lehet gyorsabb iramba is, naponta akár többet is találni.

Hali!
Vki bukott már 1.01-es vagy 1.02-es fogadást???
meg annyit akarok még, hogy azt nem tudjátok bwinen mennyi a maximális tét??

Idézetet írta: reeed_ati Dátum október 16, 2007, 21:37:13
Hali!
Vki bukott már 1.01-es vagy 1.02-es fogadást???
meg annyit akarok még, hogy azt nem tudjátok bwinen mennyi a maximális tét??

Roland Garros-on simán az első körökben lehet bukni ilyen kis odds-okon is...

Második kérdésedre a válasz:

Egy fogadás maximális tétje a nyereménylimitből adódik. Ha tétjének megtételekor azt a jelentést kapja, hogy tétje meghaladja ezt a limitet, arra kérjük, hogy tétjét ennek megfelelően csökkentse. A fogadás minimális tétje 0,50 euró (PLN 2,00; CHF 0,50; YTL 1,00; USD 0,50; SKK 5,00; CZK 5,00; HUF 120,00; RUB 5,00; GBP 0,50; DKK 5,00; NOK 5,00; SEK 5,00; RON 1,50). Ha fogadási számláján 0,50 eurónál (PLN 2,00; CHF 0,50; YTL 1,00; USD 0,50; SKK 5,00; CZK 5,00; HUF 120,00; RUB 5,00; GBP 0,50; DKK 5,00; NOK 5,00; SEK 5,00; RON 1,50) kevesebb összeg van, lehetősége van arra, hogy kisebb tétet is megtegyen.

sajnos buktam ijen kis oddson , meghozza a legnagyobb tetem amit megtettem kb 1400 dolcsi ... sajnos ez van , ezert mondom en hogy tuti nincs ...

udv

#190 november 18, 2007, 19:13:06, deng09
-----MÓDOSÍTVA-----

Hello mindenki!!!
Uj vagyok a fórumon, de gondoltam megosztok veletek egy stratégiát, hátha nem ismeri valaki.

Ezt a stratit baseballra találták ki, de mivel megközelítőleg hasonló pontszám születhet jégkorongban és nincs most baseball szezon ezért én ott használom... Eddig sikerrel.

Megteszel egy meccset két szelvénnyel, úgy, hogy a gyengébb csaptnál min 2.20-2.40 az odds. Megteszed az esélytelenebb csapatot 1 egységgel. Majd megteszed az esélyesebb csapatot, hogy legalább 2-vel nyer (általába 2.40-2.80 odds) szintén 1 egységgel. Így csak akkor vesztesz, ha az esélyesebb csapat nyer 1 góllal.

Ezt kicsit tovább módosítottam, azzal, hogy két ilyen meccset választottam és kombóban játszom meg a következők szerint:

2007-11-17
1. szelvény:
Calgary Flames vs Edmonton Oilers 0:1,5                      1 (2.87)   :ok:
Anaheim Ducks vs San Jose Sharks 1,5:0                       2 (2.82)    :noway:
                                                                                          8.09

2. szelvény:
Calgary Flames vs Edmonton Oilers                                1 (2.87)   :ok:
Anaheim Ducks vs San Jose Sharks 1,5:0                       1 (2.82)    :ok:
                                                                                          6.77

3. szelvény:
Calgary Flames vs Edmonton Oilers                               2 (2.87)   :noway:
Anaheim Ducks vs San Jose Sharks                                1 (2.82)    :ok:
                                                                                          5.40

4. szelvény:
Calgary Flames vs Edmonton Oilers                                2 (2.87)   :ok:
Anaheim Ducks vs San Jose Sharks 1,5:0                       2 (2.82)    :noway:
                                                                                          6.46

Összes tét: 4 egység -> Nyeremény 6.77 egység
Várom a kommenteket!!!

Szia! Üdv a fórumon.
Ezt már én is néztem, van egy olyan topik, hogy "baseball" ott vezettem ezt a stratégiát, jó ideig sikerrel, aztán pedig bukással, tehát összességében nem lett nyereséges, de mindenképpen érdekes ötlet.
Ezt nem értem, pontosan, hogyan teszed, ilyen kettes kombikba. Nem tudom, hogy hokival hogyan működhet, hisz itt szerintem sokkal kevesebb pont születik, és döntetlen is, van amivel szintén vesztesz. Tehát, itt akkor vesztesz ha akármelyik meccs döntetlen lesz, vagy akármelyik meccsen 1-el nyer a jobbik ugye?

Máskülönben hol találsz ilyen meccseket ahol 2.8 körül van mindkét csapatra az odds, én csak olyan látok hogy 2.2-4.5-2.3  :o

Idézetet írta: deng09 Dátum november 18, 2007, 16:56:23
Hello mindenki!!!
Uj vagyok a fórumon, de gondoltam megosztok veletek egy stratégiát, hátha nem ismeri valaki.

Ezt a stratit baseballra találták ki, de mivel megközelítőleg hasonló pontszám születhet jégkorongban és nincs most baseball szezon ezért én ott használom... Eddig sikerrel.

Megteszel egy meccset két szelvénnyel, úgy, hogy a gyengébb csaptnál min 2.20-2.40 az odds. Megteszed az esélytelenebb csapatot 1 egységgel. Majd megteszed az esélyesebb csapatot, hogy legalább 2-vel nyer (általába 2.40-2.80 odds) szintén 1 egységgel. Így csak akkor vesztesz, ha az esélyesebb csapat nyer 1 góllal.

Ezt kicsit tovább módosítottam, azzal, hogy két ilyen meccset választottam és kombóban játszom meg a következők szerint:

2007-11-17
1. szelvény:
Calgary Flames vs Edmonton Oilers 0:1,5                      1 (2.87)   :ok:
Anaheim Ducks vs San Jose Sharks 1,5:0                       2 (2.82)    :noway:
                                                                                          8.09

2. szelvény:
Calgary Flames vs Edmonton Oilers                                1 (2.87)   :ok:
Anaheim Ducks vs San Jose Sharks 1,5:0                       1 (2.82)    :ok:
                                                                                          6.77

3. szelvény:
Calgary Flames vs Edmonton Oilers                               2 (2.87)   :noway:
Anaheim Ducks vs San Jose Sharks                                1 (2.82)    :ok:
                                                                                          5.40

4. szelvény:
Calgary Flames vs Edmonton Oilers                                1 (2.87)   :ok:
Anaheim Ducks vs San Jose Sharks 1,5:0                       1 (2.82)    :noway:
                                                                                          6.46

Összes tét: 4 egység -> Nyeremény 6.77 egység
Várom a kommenteket!!!


Most nekem szemüveg kell vagy a 2.és a 4. szelvény egyforma....   :-\

Idézetet írta: pikado Dátum november 18, 2007, 17:46:13
Idézetet írta: deng09 Dátum november 18, 2007, 16:56:23
Hello mindenki!!!
Uj vagyok a fórumon, de gondoltam megosztok veletek egy stratégiát, hátha nem ismeri valaki.

Ezt a stratit baseballra találták ki, de mivel megközelítőleg hasonló pontszám születhet jégkorongban és nincs most baseball szezon ezért én ott használom... Eddig sikerrel.

Megteszel egy meccset két szelvénnyel, úgy, hogy a gyengébb csaptnál min 2.20-2.40 az odds. Megteszed az esélytelenebb csapatot 1 egységgel. Majd megteszed az esélyesebb csapatot, hogy legalább 2-vel nyer (általába 2.40-2.80 odds) szintén 1 egységgel. Így csak akkor vesztesz, ha az esélyesebb csapat nyer 1 góllal.

Ezt kicsit tovább módosítottam, azzal, hogy két ilyen meccset választottam és kombóban játszom meg a következők szerint:

2007-11-17
1. szelvény:
Calgary Flames vs Edmonton Oilers 0:1,5                      1 (2.87)   :ok:
Anaheim Ducks vs San Jose Sharks 1,5:0                       2 (2.82)    :noway:
                                                                                          8.09

2. szelvény:
Calgary Flames vs Edmonton Oilers                                1 (2.87)   :ok:
Anaheim Ducks vs San Jose Sharks 1,5:0                       1 (2.82)    :ok:
                                                                                          6.77

3. szelvény:
Calgary Flames vs Edmonton Oilers                               2 (2.87)   :noway:
Anaheim Ducks vs San Jose Sharks                                1 (2.82)    :ok:
                                                                                          5.40

4. szelvény:
Calgary Flames vs Edmonton Oilers                                1 (2.87)   :ok:
Anaheim Ducks vs San Jose Sharks 1,5:0                       1 (2.82)    :noway:
                                                                                          6.46

Összes tét: 4 egység -> Nyeremény 6.77 egység
Várom a kommenteket!!!


Most nekem szemüveg kell vagy a 2.és a 4. szelvény egyforma....   :-\

Elírás lehet.