Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: CHC Dátum július 04, 2008, 11:53:49
Kitaláltam valamit, hetekig agyaltam rajta. Nem tudom mennyire leszek érthető, de azért megpróbálom leírni.

Minden körben cél az aktuális bank 10 százalékkal való növelése.
Ez körönként részletben fog menni, úgy hogy az aktuális 10%-os célt 3 részre fogom osztani, és ezeket a részeket fogom beyűjteni hogy fix profit legyen. Ha vesztés van, akkor a következő fogadás célja az eddigi veszteség és az aktuális 10 % harmadrésze. Így napi 3-4 fogadással (rossz esetben) megvan egy aktuális harmadrész, 3-4 nap alatt (rossz esetben) az elérni kívánt 10%. Ha ez is megvan következhet a következő kör az új bank 10%-áért!
Ha cca 10000 HUF kezdő bankkal indulok akkor a 25. körre elérhetem az egymilliós bankot viszonylag kevés kockázattal. (ehhet kb 3-4 hónap kell.

Sima 1,8-2,1 odds környéki single fogadások lesznek.

Pl. Kezdő bank 10000 HUF
1. kör
       Cél 1000 HUF    (333-333-334).
       1/1   Cél: 333 HUF             Tét 370    Odds 1,9     Nyer          Tiszta nyeremény: 333   (első 333 kipipálva)
       1/2   Cél: 333 HUF             Tét 370    Odds 1,9     Veszít        Új cél 333+370  = 703    (cél+veszteség)
               Cél: 703 HUF             Tét:612    Odds: 2,15  Veszít        Új cél: 333+370+612 = 1315   (cél+veszteség)
               Cél: 1315 HUF           Tét:1370  Odds: 1,96  Nyer           Tiszta nyeremény: 1315  (második 333 kipipálva)
       1/3  Cél:  334  HUF           Tét: 304   Odds: 2,1    Veszít         Új cél: 334+304  = 638
                Cél:  638  HUF           Tét: 708    Odds: 1,9 Nyer             Tiszta nyeremény:  638   (marmadik (334) kipipálva)
  Első kör vége - kezdő bank 10%-a elérve  ----> új bank 11000 HUF

2.  kör: cél:  11000 HUF 10%-a:  1100 HUF        (366-366-367)

és így tovább és így tovább


Most mondhatjuk azt hogy egy hosszabb nyeretlen széria lenullázhatja a bankot. Ez igaz, viszont épp ezért van többszörösen túlbiztosítva, hogy nagyobb veszteségek ne legyenek (persze minden veszteséget visszanyerünk)    ;)
Először is ezért van az aktuális cél harmadrészre osztása, hogy ne a Bankunk 10%-áért kelljen egyben játszani (mert úgy kábé három zsinórban veszített fogadás után bukna a mutatvány).  Így, a harmadolással 5-6 zsinórban veszített fogadást is túlélünk. Valljuk be ez azért igen-igen ritka, de több hónapos sorozatban megtörténhet.
Ezért. Mikor a veszteségeket összeadjuk, és próbáljuk visszanyerni, egyszerre csak hármat adunk össze. Ha már öt fogadást vesztettünk akkor csak az első 3 vesztett fogadás tétjék próbáljuk visszanyerni először, ha az megvan akkor a maradék kettőét.   Valahogy így volt írva a Bookie Buster könyvben is.  Így viszont 8-9 bukás is túlélhető zsinórban.  mondjuk aki 8-9 single fogadást elbuk egymás után zsinórban, az próbáljon máshogy pénzt keresni szerintem  :D

Pórbálgattam az elmúlt héten ilyen single fogadásokat tenni egymás után, annyire nem volt rossz, 3-nál többször nem vesztettem zsinorban egymás után, és volt egy jó nyerő sorozatom is:

W-L-L-L-W-W-L-L-L-W-W-W-W-W-W-L-W     Hasonló sorozatokat bárki tud csinálni.  1,9 és 2.0 szorzók környékén ugyebár bárki tud 50% környéki nyerési arányt csinálni hosszú távon. (kb mint a pénzfeldobás)    Viszont aki foglalkozik is a dologgal, annak hosszú távon a 60% is elérhető.

Nem tudom mennyire voltam érthető, én azért nekiállok ennek, meglátjuk mi lesz, veszítenivalóm max a kezdőbankom, aminek nagy része már amúgy is nyeremény :D

ui. a Bookie Buster könyt sokat segített (amiért köszönet hargitominak), az ott található rendszerek közül, körülbelül háromnak az összegyúrása ez + saját ötletek, jópár átgondolkozott óra :)


                       


Uhh, ezt mintha csak én írtam volna le.........kitaláltam én is egy szisztémát szinte betüről betüre ugyanez, dettó a bookie busterből indultam ki, de még nem írtam le a fórumba, mert először tesztelni akartam. 3 hét tesztelés megvolt. Ha jelzet privát üzibe elküldöm neked.

Idézetet írta: CHC Dátum július 04, 2008, 11:53:49
(amiért köszönet hargitominak)

                       


Nincs mit! Aztán sok sikert! ;) :great:

nem tunik rossznak , csak a valoban hosszu vesztes szorozat lenullazhat es fugg a kezdotoke nagysagatol is meddig birod
ha minden szep es jo akkor eredmenyes lehet a dolog
viszont ha jol ertem akkor eleg hosszu tavra szol a dolog ha elsore elkapsz egy 4 vesztes tippet , mert ha 3-4 nap kell meg visszanyered az indulo osszeget es meg  ugyan ennyi hogy megnyerd a 10% hardmad reszet .. az ossz vissz 1 het ... nem tunik kicsit hosszadalmasnak a dolog
lehet rosszul ertek en valamit
javitsatok ki legyszi

#243 július 04, 2008, 14:50:16, ab_aevo
Idézetet írta: bleah Dátum július 04, 2008, 14:17:26
nem tunik rossznak , csak a valoban hosszu vesztes szorozat lenullazhat es fugg a kezdotoke nagysagatol is meddig birod
ha minden szep es jo akkor eredmenyes lehet a dolog
viszont ha jol ertem akkor eleg hosszu tavra szol a dolog ha elsore elkapsz egy 4 vesztes tippet , mert ha 3-4 nap kell meg visszanyered az indulo osszeget es meg  ugyan ennyi hogy megnyerd a 10% hardmad reszet .. az ossz vissz 1 het ... nem tunik kicsit hosszadalmasnak a dolog
lehet rosszul ertek en valamit
javitsatok ki legyszi

Most én csak a magam változatáról tudok beszélni, de valószinüleg érvényes mind2-re mivel nagyon hasonló a dolog.
Ha úgy veszed, hogy a  "vérprofik" általában olyan 10-15%-ra mennek rá egy hónapban akkor nem sok, persze a kezdőtőke sem ugyanakkora. Én amikorelkezdtem gondolkodni a dolgon, akkor úgy voltam vele, hogy találjak ki valamit ami 40-50%-ot hozna a konyhára havonta, viszonylag kisebb kockázattal. Mondjuk előbbi sikerült, utóbbi nem annyira  ;D Egy sorozat valóban elnyúlhat hosszúra is, hogyha rosszul kezded, viszont lehet nagyon rövid is, mert akár 2 tippel is meglehet a10% (nálam). Én 3 hétig csináltam napi 2-3 tippel, és 7 sorozat sikerült, tehát +70%. (71.2%). Egy rosszabb sorozatom volt, ahol rezgett a léc, ott az elején volt olyan is, hogy 8ból 6 rossz tipp volt, aztán 19 tippután ért véget a sorozat melyből 9 jó volt és 10 rossz (tehát kisebb mint 50%-os találati arány). Na de ne beszéljek annyit, inkább csatolom a táblázatot...aztán várom bleah mester véleményét  ;)

Lássuk a medvét, érdekes elgondolás, a multkori fix-nyereményes táblázat után ez kicsit biztatóbbnak hangzik. Ott vagy túl naggyal kellett volna kezdeni, hogy értelmes nyeremény legyen, vagy túl sokáig várni. Sok pénzem (még) nincs, és türelmes sem vagyok!!!! 
Egyébként hargitomi már teljes egészében leforditotta azt a könyvet? Valaki küldje már el nekem is! Akkor is ha darabon van még a forditás, de az angol verziót is megköszönöm! És köszönet hargitominak is a munkáért!
Kösz!

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 04, 2008, 16:52:59
Lássuk a medvét, érdekes elgondolás, a multkori fix-nyereményes táblázat után ez kicsit biztatóbbnak hangzik. Ott vagy túl naggyal kellett volna kezdeni, hogy értelmes nyeremény legyen, vagy túl sokáig várni. Sok pénzem (még) nincs, és türelmes sem vagyok!!!! 
Egyébként hargitomi már teljes egészében leforditotta azt a könyvet? Valaki küldje már el nekem is! Akkor is ha darabon van még a forditás, de az angol verziót is megköszönöm! És köszönet hargitominak is a munkáért!
Kösz!

;D Jaaas forditja a könyvet, csak ő megint eltünt az oldalról  >:(

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 04, 2008, 16:52:59
Lássuk a medvét, érdekes elgondolás, a multkori fix-nyereményes táblázat után ez kicsit biztatóbbnak hangzik. Ott vagy túl naggyal kellett volna kezdeni, hogy értelmes nyeremény legyen, vagy túl sokáig várni. Sok pénzem (még) nincs, és türelmes sem vagyok!!!! 
Egyébként hargitomi már teljes egészében leforditotta azt a könyvet? Valaki küldje már el nekem is! Akkor is ha darabon van még a forditás, de az angol verziót is megköszönöm! És köszönet hargitominak is a munkáért!
Kösz!

Kösz szépen, de ahogy ab_aevo mondja Jaasa dolgozok (legalábbis remélem) a fordítással. Amugy pár perc is elküldöm. ;)

Bocs, akkor köszönet Jaaasnak! Mondiuk a wimbledoni tippek után én is magamba fordultam volna....  ;D
Bocs Jaaas!   :)

#248 augusztus 06, 2008, 13:34:31, benson
Másfél hete elkezdtem játszani a Bookie Busterben leírt 8-as számú stratégiát, 1,85-1,95 közötti oddsokkal. Focira fogadok, és mindig arra, hogy a gólok száma páratlan lesz. Ez színtiszta kétesélynek felel meg, s nem kell hozzá statisztikákat bújni, meg elemezgetni az esélyeket (ergo időmegtakarítás). 39 kör után a mérleg: 21 nyert, 18 vesztes fogadással 19% profit. Ugyanezzel a nyerési aránnyal (53,8%) és egyszerú fix téttel ez 1,4% lett volna.
Leghosszabb nyerő széria: 5, leghosszabb bukó széria: 3.

Egy másik sorozatban a baseballal is próbálkoztam, mivel a szerző nagyon favorizálja ezt a sportot. Az 50%-os kétesélyt céloztam meg itt is, 1,91-es oddsal. A kisebb fogadási ajánlat miatt csak napi 1 fogadást tudtam tenni (a focinál akár napi 4-et, 5-öt is), vagyis lassabban haladt, közel nullszaldóval be is fejeztem ezt a sorozatot, s csak a focival folytatom tovább.

4 nap után emígyen állok. (doc alul)
Kétszer tettem bele gyenge kombit mindkettő bukó.
Párhuzamosan is mentek fogadások, azért ment ilyen gyorsan az első 3 sorozat. Pedig ma és tegnap nem sok időm volt fogadni.
Eddig szerintem egész jó

Idézetet írta: CHC Dátum július 07, 2008, 15:10:36
4 nap után emígyen állok. (doc alul)
Kétszer tettem bele gyenge kombit mindkettő bukó.
Párhuzamosan is mentek fogadások, azért ment ilyen gyorsan az első 3 sorozat. Pedig ma és tegnap nem sok időm volt fogadni.
Eddig szerintem egész jó


Udv CHC!

Olvastam a doc-t. JO kis bizonyitvany :ok:
Azt is olvastam par napja a szisztema kiagyalásánál, hogy "Sima 1,8-2,1 odds környéki single fogadások lesznek."
Szerepelnek  is, de mert 1.80 es 2 feletti oddszok a jok a szisztemahoz?
Kisebbekkel is elerheto elgondolasom szerint, hogy megszerezheto legyen a BANK novelese 10%-al, vagy tevednek?
Kisebb szorzok megjatszasaval, a WIN LOST arany is jobb lehet, kb 60 - 65 % kozott, hosszu tavon...
Nem olvastam a Bookie Bustert csak azon informaciok alapjan tapogatozom a temaban amit leirtal.
VAn valami szempont amiert 1,8 alatti tipp nem lehet jo (a konyv szerint) a szisztema sikeressegeben?

Mindekinek profit hetet! :cya:

ajanlom figyelmetekbe a sure bet-eket tanulmanyra ...

Idézetet írta: bleah Dátum július 08, 2008, 08:17:36
ajanlom figyelmetekbe a sure bet-eket tanulmanyra ...

Az micsoda, vagy hol lehet utánaolvasni?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 08, 2008, 09:11:20
Idézetet írta: bleah Dátum július 08, 2008, 08:17:36
ajanlom figyelmetekbe a sure bet-eket tanulmanyra ...

Az micsoda, vagy hol lehet utánaolvasni?

Sure bet=tuti tipp, szabad magyar fordításban. De az meg nem létezik. Vagy mégis? Ez engem is érdekelne.

Idézetet írta: benson Dátum július 08, 2008, 09:41:09
Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 08, 2008, 09:11:20
Idézetet írta: bleah Dátum július 08, 2008, 08:17:36
ajanlom figyelmetekbe a sure bet-eket tanulmanyra ...

Az micsoda, vagy hol lehet utánaolvasni?

Sure bet=tuti tipp, szabad magyar fordításban. De az meg nem létezik. Vagy mégis? Ez engem is érdekelne.

Igen én is értettem a magyar értelmét, ettől függetlenül lehet érdekes tanulmány :)