Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Surebetezni csak nagyon nagy pénzzel érdemes, itt az oldalon szerintem senkinek nem lenne nagyobb haszna ebből.

Idézetet írta: Latzka Dátum július 08, 2008, 10:49:20
Surebetezni csak nagyon nagy pénzzel érdemes, itt az oldalon szerintem senkinek nem lenne nagyobb haszna ebből.

És elmondod mi a dolog lényege?

A lényeg, hogy ha fogadunk egy meccs minden kimenetelére, akármi lesz az eredmény mi profittal zárunk. Ehhez meg kell találni a megfelelő meccset, ami ilyen surebet oldalakon megtalálható. Eddig jól is hangozna, de általában 3 különböző iroda oddsaiból jöhet össze a surebet. Macerás, meg nagy tét kell kicsi haszonért.

Egy példa:

Anna Lapushchenkova - Katalin Marosi   

Stryyke  1 1,28               Pinnacle Sports 2  5,02   

Biztos haszon: kb 2%

Ez ki lehet számítani surebet kalkulátorral:

100 egységgel számolva:

1.28    *    79.68    =    101.99
5.02   *    20.32   =    102.01

Remélem érthető :cya:

Itt nézelődhetsz: http://www.betbrain.com/viewer/surebet/site/0




Gondoltam, hogy ez lesz, ezt arbitrage-nak nevezik másnéven. Gondolkoztam már rajta, hogy ki próbáljam lehet ki is fogom. De azért van 1-2 hátulütője a dolognak, eléggé macerás.

Állítólag ezzel korábban lehetett nyeregetni, amíg még új volt. Most már az irodák is figyelik ezeket az oldalakat és nem hagynak surebetre alkalmas oddsokat szerintem. Azonkívül rengeteg irodához kell regelni és pénzt küldeni. Ha pont annál az irodánál nem vagy fenn, ami az egyik kimenetelre a legjobb oddsot adja, amivel lehetne surebetelni, akkor cumi. Én a részemről maradok a tippelésnél. A korábban beírt 10%-os szisztéma elgondolkodtatott.

Én élő fogadásoknál már alkalmaztam ezt, az oddsok változását használva. Előnyei: elég egy számla, nem annyira tőkeigényes. Hátránya: ez nem tuti, vagyis veszíthetsz is vele.
A számoláshoz nem kell surebet kalkulátor, vagy mi a fene, csak egy kis matek.
Kétesély profitja: (odds1 x odds2) / (odds1 + odds2) - 1
Háromesély profitja: (oddsH x oddsD x oddsV) / ((oddsH x oddsD) + (oddsH x oddsV) + (oddsD x oddsV)) - 1

"A számoláshoz nem kell surebet kalkulátor, vagy mi a fene, csak egy kis matek."

Élő fogadásnál, pláne ha valami gyorsan eredményt váltó sportról van szó, akkor biztos nem számológéppel pötyörésznék. Csak jobb ha beírom az oddsokat a kalkulárorba és már ott is van, hogy mit tegyek..

#262 július 08, 2008, 12:26:26, benson
Idézetet írta: Latzka Dátum július 08, 2008, 12:13:02
"A számoláshoz nem kell surebet kalkulátor, vagy mi a fene, csak egy kis matek."

Élő fogadásnál, pláne ha valami gyorsan eredményt váltó sportról van szó, akkor biztos nem számológéppel pötyörésznék. Csak jobb ha beírom az oddsokat a kalkulárorba és már ott is van, hogy mit tegyek..

Ha hiszed, ha nem, én azzal "pötyörésztem"! Nem kell megijedni tőle! Kétesélynél egy odds "ellenoddsa":
odds / (odds - 1)
Megteszed a fogadást odds-szal, aztán rögtön kiszámolod a fenti értéket, s vársz, míg az ellenodds el nem éri ezt.
Focinál azért nem félpercenként változnak az oddsok, vagyis kapkodni sem kell. Ennyi.

Ja igen, mindezt számítógép nélkül is csinálhatod, elég egy mobil.

Igazad van, focinál tényleg van idő rá, kipróbálom majd ezt. Köszi!

Ilyen live-os dolgon már én is gondolkoztam, nem tűnik rossznak, amit Benson írt.

Bírom az én 3 éve működő startégiám:
A balancom felosztom 6 részre. Az alaptét 1 egység, a második 1,4, a harmadik 1,4*1,4=1,96... Ha az első tipp nem jön be, akkor a tétet 1,4-szerezem, ha az se, akkor azt is és így tovább a 6.-ig. Tehát 6 körre elegendő a tőke. Ha valamelyik körben nyerek és az odds 1,72, akkor 1 kört lépek vissza, ha 2,23 az odds, akkor kettőt. (Korábban 7 körre osztottam a tőkém, de tavaly lecsökkentettem 6-ra, hogy nagyobb legyen az alaptét).

Kör   Össz.tét   Egyszeri tét
1.     1                  1      
2.     2,4              1,4      
3.     4,36           1,96      
4.     7,1            2,74      
5.     10,95          3,84      
6.     16,32          5,38

Ha az első kör bejön, akkor újraosztom a balancom. Így nő a tét is. Nem kötöm ki, hogy milyen oddsot rakok, inkább arra megyek, hogy a tipp jöjjön. Ha az 1,22, akkor annyi, legfeljebb kötésbe rakom valamivel. Single, double, ritkán tripla fogadásokat csinálok. átalában focira fogadok.
Amúgy óvatos fogadó vagyok, inkább megvárom a biztosabb eseményeket és arra fogadok. Most a nyári uborkaszezonban elég keveset tippelek. Júliusban eddig mindössze 1 fogadást csináltam, az be is jött. Úgy vagyok vele, hogy inkább sokszor nyerjek keveset. Minél nagyobbra akarom a találati arányomat tornászni (kevés legyen a piros).
Minden fogadásomat táblázatba rögzítem, grafikont rajzoltatok az excellel, találati arányt számolok fogadási típusonként. Ajánlom mindenkinek.

Idézetet írta: Suvi Dátum július 07, 2008, 22:55:22
Idézetet írta: CHC Dátum július 07, 2008, 15:10:36
4 nap után emígyen állok. (doc alul)
Kétszer tettem bele gyenge kombit mindkettő bukó.
Párhuzamosan is mentek fogadások, azért ment ilyen gyorsan az első 3 sorozat. Pedig ma és tegnap nem sok időm volt fogadni.
Eddig szerintem egész jó


Udv CHC!

Olvastam a doc-t. JO kis bizonyitvany :ok:
Azt is olvastam par napja a szisztema kiagyalásánál, hogy "Sima 1,8-2,1 odds környéki single fogadások lesznek."
Szerepelnek  is, de mert 1.80 es 2 feletti oddszok a jok a szisztemahoz?
Kisebbekkel is elerheto elgondolasom szerint, hogy megszerezheto legyen a BANK novelese 10%-al, vagy tevednek?
Kisebb szorzok megjatszasaval, a WIN LOST arany is jobb lehet, kb 60 - 65 % kozott, hosszu tavon...
Nem olvastam a Bookie Bustert csak azon informaciok alapjan tapogatozom a temaban amit leirtal.
VAn valami szempont amiert 1,8 alatti tipp nem lehet jo (a konyv szerint) a szisztema sikeressegeben?

Mindekinek profit hetet! :cya:

Nekem konkrétan az a bajom a kis oddsokkal hogy elég gyakran nem jönnek be. lásd az ottani kombikban is. Így nekem nem fogja igazán megnövelni a WIN/LOST arányt. De ez csak ez én véleményem, nyugodtan próbálkozz kisebb oddsokkal ha biztosabbnak érzed.    :beerchug:

Idézetet írta: slow Dátum július 08, 2008, 12:41:59
Ha valamelyik körben nyerek és az odds 1,72, akkor 1 kört lépek vissza, ha 2,23 az odds, akkor kettőt.    


Ezt úgy kell érteni, hogy ha az odds 1,72 és 2,22 közötti, akkor 1 kört lépsz vissza, 2,23-tól pedig kettőt?

Így van.

[/quote]

Ezt úgy kell érteni, hogy ha az odds 1,72 és 2,22 közötti, akkor 1 kört lépsz vissza, 2,23-tól pedig kettőt?
[/quote]

Nem kaphatnánk egy táblázatot vagy valaimit, mert nem értem teljesen a szisztémát.