Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


május 10, 2021, 12:00:09, SPF Admin
kivancsi lennek hogy ki mijen "strategia" szerint teszi meg tetjeit, mijen  fogadasi tipust szeret, hogyan kombinaja a fogadasait egy szelvenyen ... adott a kerdes en remelem lesz ojan aki megosztja velunk a strategijajat hatha nalunk is bevalik  :topbet_125:  :beerchug:

Idézetet írta: bleah Dátum november 07, 2006, 09:45:14
kivancsi lennek hogy ki mijen "strategia" szerint teszi meg tetjeit, mijen  fogadasi tipust szeret, hogyan kombinaja a fogadasait egy szelvenyen ... adott a kerdes en remelem lesz ojan aki megosztja velunk a strategijajat hatha nalunk is bevalik  :topbet_125:  :beerchug:


Hali!!!

A minden egy szelvenyre es egyet sem hibazni masneven a szolos tippjatek nem nyero helyzet az irodakkal szemben, SZERINTEM. :pimp:
A meglepeteseket nagyon jol kikell tudni szurni jo elore, hogy csak arra utazni es nem a papirformat venni alapul.


En is mas strategian agyalok....Sokat nem tudok alldozni penzben hogy probalgassam a kulonbozo strategiakat de neha van hogy kiprobalok beloluk.
A kombinacios szelvenynek van helye INKABB ott is ugy ha a jatekos 10 tippbol legalabb 6 eltalal (2 vel kombinalva)es a szorzok ne legyenek 1.80nal kisebbek, de ennel meg csak valamivel jobban allunk mint a feltett penzosszeg.
10 tipp   legalabb 1.80 szorzo mindegyik,   2vel kombinalva az 45 variacio, amennyiben 6-t eltalalunk, akkor 15*3.24=48.6 :ok:
Persze ez meg nem profit.De kiindulasnak amit tovabb varialni arra fel lehet hasznalni,attol fuggoen hogy kinek hogy engedi a zsebe es mennyire mereszen tippel magasabb szorzoju merkozeseket, amit eltalal :bigok_125:
Ezen szisztemat tovabb is lehet fejleszteni, marmint, (ezzel nem mondok ujat) ha a fentebbi peldahoz meg ragasztunk alap-standard tippeket, (2-3db)amelyek szerepelnek minden egyes variacio szelveny"fejleceben"NEm kell nagy szorzosak legyenek.



Vannak a varatlan,vagy a valoszinuseges strategia megjatszasa,amit itt ebbol a tarsasagbol egy paran hasznalnak mint szisztemat, nem akarok neveket emliteni  :topbet_125: lehet nem vennek JO neven tolem, ha "hirbe" hoznam szemelyuket. 8)
Ritkan jatszom csak a "valoszinuseges" strategiat.

Jol mondjak: nincsennek tuti merkozesek, mert mindeg akkor "bal labazik" egy csapat vagy egy sportolo mikor kevesbe varhato el mert ont rossz napot fog ki vagy ha eppen nem Bunda van a hatterben ami arra viszi hogy ne hozza a papirformat.

REszemrol ennyi most, hagynek masokat is tippjatek-strategiat megosztani, mert meg volnanak....masoknak is nem csak nekem ugy-e?:beerchug:

Udv Suvi :cya:








mivel en inditottam ezt a temat illene en is "villantsak" valamit  :fumator:
naszoval egy forumon lattam egy erdekes strategiat ami nekem ugy megtetszett es ki fogom probalni ; a strategiaa kovetkezokbol all:
-kituzunk egy X  osszeget = 1000 euro amit szeretnenk elerni
-kezdunk T osszeggel mongyuk 10 euro
-a cel eleresere biznonyos szinteket tuzunk ki eleres keppen es az elert osszeg 1/3-at tartaleknak hejezzuk ha netan gond akad
    - 1 szint - 30 euro
       - tartalek - 10 euro
    - 2 szint - 90 euro
       - tartalek - 30 euro
    - 3 szint - 270 euro
       - tartalek - 90 euro
    - 4 szint - 810 euro
        -tartalek 270
    -5 szint 1000 euro
itt egy kep hogy mirol is beszelek :D ha netan nem lenne eleg vilagos


varom velemenyeteket es persze mas strategiakat

#3 november 07, 2006, 22:29:22, pikado
Én sok stratégiát alkalmazok, íme egy egyszerű,hatékony 100%-osan nyereséges.
Mindegy milyen téten játsza meg bárki,Ki mit engedhet meg magának.

Rövid levezetés:
Minden esetben 1 döntetlent választunk ki naponta,.Mint ismeretes, álltalában 3.00-as oddsa van.
1. nap tét: 200 Huf, ha nyer  600 Huf ha nem,mindedaddig duplázzuk a tétet amig nem jön az X.
P.l az ötödik napon bejön:
1.nap tét:   200Huf
2.nap tét:   400Huf
3 nap tét:   800Huf
4 nap tét: 1.600Huf
5.nap tét: 3.200Huf 3.200X3=9.600 Huf= nyeremény 3.400 Huf

Össz tét:6.200 Huf   

Ez tovább variálható 2-3 verzióban,Itt arra kell figyelni ahol jön az X ott vissza kell vinni a tétet a minimumra,és újból kezdődik  előlről.
Azt hiszem világos voltam,ha valaki mégsem értené akkor levezetem ezt is ;)

eleg erdekesnek tunik mert az X-eknek jo nagyok a szorzoi csak arra lennek kivancsi hogy neked mennyi ido volt a legtobb meg meglett az X  :yeah: :atv: :topbet_125:

#5 november 09, 2006, 19:39:38, pikado
Mától írni fogom a saját naplómban ezt a játékomat is.Bár az gondoltam minden egyes fogadásaimat ,nem írom le (az egész napomat lefoglalná) de ez az egy még belefér. Ott majd nyomon követheted mikor lesz a leghosszabb távu X. :coolsmiley:

Idézetet írta: pikado Dátum november 09, 2006, 07:04:22
Mától írni fogom a saját naplómban ezt a játékomat is.Bár az gonndoltam minden egyes játékomat ,nem írom le (az egész napomat lefoglalná) de ez az egy még belefér. Ott majd nyomon követheted mikor lesz a leghosszabb távu X. :coolsmiley:
Ezt tudod követni az sfstats-on is: http://www.sfstats.net/soccer/streaks/draws

vmlinuz kosz a linket . :great: ez nagy segitseg lesz a kozeljovoben

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 09, 2006, 10:51:11
Idézetet írta: pikado Dátum november 09, 2006, 07:04:22
Mától írni fogom a saját naplómban ezt a játékomat is.Bár az gonndoltam minden egyes játékomat ,nem írom le (az egész napomat lefoglalná) de ez az egy még belefér. Ott majd nyomon követheted mikor lesz a leghosszabb távu X. :coolsmiley:
Ezt tudod követni az sfstats-on is: http://www.sfstats.net/soccer/streaks/draws

Nem értem mire gondolsz :icon_confused: az én tippjeimet ott hogyan követhetné bár ki is :fumator:

Idézetet írta: pikado Dátum november 09, 2006, 19:37:55
Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 09, 2006, 10:51:11
Idézetet írta: pikado Dátum november 09, 2006, 07:04:22
Mától írni fogom a saját naplómban ezt a játékomat is.Bár az gonndoltam minden egyes játékomat ,nem írom le (az egész napomat lefoglalná) de ez az egy még belefér. Ott majd nyomon követheted mikor lesz a leghosszabb távu X. :coolsmiley:
Ezt tudod követni az sfstats-on is: http://www.sfstats.net/soccer/streaks/draws

Nem értem mire gondolsz :icon_confused: az én tippjeimet ott hogyan követhetné bár ki is :fumator:
Nem a te tippjeidet, hanem a csapatok dontetlen sorozatait :)  :ok:

írok ide énis valamit mint neten kezdő sportfogadó

tegnap elött 1 hete kezdtem el neten jáccani a bwin-t választott ( lehet kárvolt pont ezt )  régóta reggelve voltam és jött 1 ilyen hogy ha most fizetek be akkor dupláznak 3750 ft ig asszem . 4500 at befizettem egyből lett 1 kisebb  vagyonom , mint kezdő hamar el is buktam azt a bonusz , 3 nap alatt elértem 14 ezer ft-t a befizetett összeggel 1 ütt . utána keztek beindulni és ma 80 ezernél járok ( előző héten pénteken raktam be pénzt ) tegnap sikeresen nyertem 14 es supertoton 261 eurot + 13 találatosokért 4.51 *10 et  sajnos ez a pénz valaminél fogva nemérkezett meg ,
régebben nyáron nyertünk sokat ott a stratégia az volt hogy amit előző nap nyertünk felraktuk a felét vagy az 1/3 adát .
ez hasonlít ahoz amit bleah írt .
minden napot azzal indítottam hogy 2500 at felraktam kombi mecsekre és a maradék pénzt élő fogadásokon raktam fel , legtöbbet röpin kosárlabdán nyertem , és egyszer volt 1 szép 40 ezres nyereményem system combiba megraktam 15 ezerért 3 mecset 7 kombinációval ( lucky nak hívják bwinen ) mostmár csak a visa kártyámat várom hogy letudjam venni ha minden igaz azzal lefogom tudni . master cardal küldtem fel pénzt de nemlehet vele levenni .

régebben nyáron nyertünk sokat ott a stratégia az volt hogy amit előző nap nyertünk felraktuk a felét vagy az 1/3 adát .
ez hasonlít ahoz amit bleah írt .
sry a fél OFF hsz ért .

isten hozodd a forumon  :)
igy megy ez a sportfogadasban :) egyszer nyerunk egyszer veszitunk...a kerdes az mikor honap vegen vonalat huzunk akkor pulsz vagy minusz-ba jovunk ki :)
amugy tovabbra is varom a strategiatokat, vagy ha lattaok mas hejen egy erdekes strategiat azt megoszthatjatok velunk is

Elkezdtem vezetni egy-két fajta stratégiát, majd meglátjuk, hogy melyik jön be. ;) Viszont csak most olvastam bele pikado javaslatába az X-ekről. Tetszik! Vezettél azóta valamilyen nyilvántartást a leghosszabb sorozatodról, amikor nem találtál el egy X-et sem?
Közben megnéztem az utsó pár napot NHL-ből. (X/összes)
0/4, 3/11, 1/1, 2/6, 2/11, 2/6, 2/10

Összesen 12/49. Kb. minden negyedik X. NHL X-re min.4-es szorzókat láttam a bet-at-home-nál. Na ezt a stratit is ki lehet próbálni. ;)

Idézetet írta: newgis Dátum január 11, 2007, 15:47:55
Elkezdtem vezetni egy-két fajta stratégiát, majd meglátjuk, hogy melyik jön be. ;) Viszont csak most olvastam bele pikado javaslatába az X-ekről. Tetszik! Vezettél azóta valamilyen nyilvántartást a leghosszabb sorozatodról, amikor nem találtál el egy X-et sem?
Közben megnéztem az utsó pár napot NHL-ből. (X/összes)
0/4, 3/11, 1/1, 2/6, 2/11, 2/6, 2/10

Összesen 12/49. Kb. minden negyedik X. NHL X-re min.4-es szorzókat láttam a bet-at-home-nál. Na ezt a stratit is ki lehet próbálni. ;)
Próbáld ki, de ez "gyilkos" stratégia!  :wall: Van legalább 300000 HUF-od, ami "felesleges"? Ennél kevesebbel a hátam mögött én nem kezdenék bele, de te tudod.

Idézetet írta: levati Dátum január 11, 2007, 18:01:39
Idézetet írta: newgis Dátum január 11, 2007, 15:47:55
Elkezdtem vezetni egy-két fajta stratégiát, majd meglátjuk, hogy melyik jön be. ;) Viszont csak most olvastam bele pikado javaslatába az X-ekről. Tetszik! Vezettél azóta valamilyen nyilvántartást a leghosszabb sorozatodról, amikor nem találtál el egy X-et sem?
Közben megnéztem az utsó pár napot NHL-ből. (X/összes)
0/4, 3/11, 1/1, 2/6, 2/11, 2/6, 2/10

Összesen 12/49. Kb. minden negyedik X. NHL X-re min.4-es szorzókat láttam a bet-at-home-nál. Na ezt a stratit is ki lehet próbálni. ;)
Próbáld ki, de ez "gyilkos" stratégia!  :wall: Van legalább 300000 HUF-od, ami "felesleges"? Ennél kevesebbel a hátam mögött én nem kezdenék bele, de te tudod.

Ezt 200 HUF-os alaptéttel számoltad? Vagy hogy jött ki?