Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Punter Dátum március 07, 2009, 12:13:36
Első hozzászólásom, de végre rávettem magam, hogy írjak én is a fórumba.
Nekem az véleményem , hogy óva intek mindenkit  és magamat is a progresszív fogadási stílustól.
Én is tanultam a hibákból és tapasztalt lettem.
Ha már a veszteség után megyek az már rég rossz.
Úgy kell tippelni, hogy ezeket ne kelljen alkalmazni.
Tudni kell kiválasztani ehhez az értékes tippeket.(Ez a legfontosabb és legnehezebb is)
Én így játszok az év elejétől fogva és eddig a két hónapban 25%-40% volt a nyereség, 60-70% találati arány mellett és nem Martingale és társai, hanem flat bettinget alkalmazok.
Az is igaz, hogy néha rámegy szinte egész napom, vagyis infók gyűjtése és elemzések.
De eldöntöttem, hogy komolyan akarom csinálni és győztes akarok lenni a bukmékerekkel szemben. (jó nagy hülyeség mi?  ;D)
Sokaknál látom, hogy össze-vissza tippelgetnek vagy rövid próbálkozások után feladják, így sem lehet sikeresnek lenni.
Az alacsony szorzójú eseményeket pedig szintén nem érdemes megjátszani hosszútávon.
Egyelőre ennyi észrevételem lenne. Sok szerencsét mindenkinek. :ok:

Helló!

Bátorság az iráshoz...  ;)  mindenki másképp csinálja  (akárcsak a dalban)
Ne vedd provokációnak, de nyiss egy saját oldalt és írj tippeket(itt nem kerül pénzbe  :)), amikor néha kedved szottyan vagyunk páran akik megosztjuk tippjeinket, persze senki sem tud garanciát vállalni értük.
Mutasd meg h hasznos szisztéma a tied is, és amúgy szerintem akik itt vagyunk ezen az oldalon mint sportfogadók (tagok) mindenki "megkopasztani" akarja a fogadó irodákat, ilyen vagy olyan módon. 8) De ha titokban akarsz maradni a tippekkel... megértve.
A találati arányod és a nyereségi szinted pozitívak. :beerchug:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 07, 2009, 13:41:18
Szia!

Érdekes amit mondasz, de szerintem a martingale (és az erre épülő stratégiák) igazából az egyetlen esélyünk. persze beüthet egy rossz sorozat és akkor mindennek vége, de ez az egyetlen lehetőség ellensúlyozni az irodáknak az előnyét. gondolj csak bele egy olyan eseményre aminek 50%-a van 1.85-ös szorzót vagyis 85%-t adnak ami azért eléggé nagy különbség a 100%-hoz képest. tehát alapból egy jó találati arányod kell legyen, hogy ezt ellensúlyozd. és még ha profitot is akarsz akkor már kurva jó találati arány kellene, ami azért nem olyan nagyon könnyű, főleg hosszú távon...avval én is egyetértek, hogy kis oddsokkal nem mész semmire hosszútávon, inkább jó nagyokat választani.


Amit írtál példát pont azért jó, mert ha levezeted magadnak, csak egy olyan háromszöges kapcsolatot, ahol mondjuk van két fogadó és a bukméker, akkor talán rájössz, hogy mikor jobb a bukmékernek, ha az odds alapján számolod a tétet és az elvárt nyereményt (mint sok fogadási stratégia által) vagy nem ?!
A bukmékernek a nagy előnye, hogy ő adja meg a szorzót.
Azért írtam, hogy meg kell találni az értékes tippeket és szorzókat.
A buki statisztikák alapján számol és ezt rakja szorzóba, mint esélyt.
Mást nem tud tenni és pont ezért megy el sok tipp !

Idézetet írta: Punter Dátum március 07, 2009, 15:48:34
Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 07, 2009, 13:41:18
Szia!

Érdekes amit mondasz, de szerintem a martingale (és az erre épülő stratégiák) igazából az egyetlen esélyünk. persze beüthet egy rossz sorozat és akkor mindennek vége, de ez az egyetlen lehetőség ellensúlyozni az irodáknak az előnyét. gondolj csak bele egy olyan eseményre aminek 50%-a van 1.85-ös szorzót vagyis 85%-t adnak ami azért eléggé nagy különbség a 100%-hoz képest. tehát alapból egy jó találati arányod kell legyen, hogy ezt ellensúlyozd. és még ha profitot is akarsz akkor már kurva jó találati arány kellene, ami azért nem olyan nagyon könnyű, főleg hosszú távon...avval én is egyetértek, hogy kis oddsokkal nem mész semmire hosszútávon, inkább jó nagyokat választani.


Amit írtál példát pont azért jó, mert ha levezeted magadnak, csak egy olyan háromszöges kapcsolatot, ahol mondjuk van két fogadó és a bukméker, akkor talán rájössz, hogy mikor jobb a bukmékernek, ha az odds alapján számolod a tétet és az elvárt nyereményt (mint sok fogadási stratégia által) vagy nem ?!
A bukmékernek a nagy előnye, hogy ő adja meg a szorzót.
Azért írtam, hogy meg kell találni az értékes tippeket és szorzókat.
A buki statisztikák alapján számol és ezt rakja szorzóba, mint esélyt.
Mást nem tud tenni és pont ezért megy el sok tipp !


100%-ig nem értem mit akarsz mondani avval, hogy az értékes tippeket kell megrakni. Arra gondolsz, hogy olyan meccseket kell keresni, ahol tudsz valami plusz infót a bukikkal szemben?

Idézetet írta: Suvi Dátum március 07, 2009, 14:53:59

Helló!

Bátorság az iráshoz...  ;)  mindenki másképp csinálja  (akárcsak a dalban)
Ne vedd provokációnak, de nyiss egy saját oldalt és írj tippeket(itt nem kerül pénzbe  :)), amikor néha kedved szottyan vagyunk páran akik megosztjuk tippjeinket, persze senki sem tud garanciát vállalni értük.
Mutasd meg h hasznos szisztéma a tied is, és amúgy szerintem akik itt vagyunk ezen az oldalon mint sportfogadók (tagok) mindenki "megkopasztani" akarja a fogadó irodákat, ilyen vagy olyan módon. 8) De ha titokban akarsz maradni a tippekkel... megértve.
A találati arányod és a nyereségi szinted pozitívak. :beerchug:

Én azt nem állítom, hogy én bárkinél is jobb fogadó vagyok.
Azt sem, hogy valami tuti nyerő szisztémám van!
Lehet most ebben a hónapban nem leszek már annyira sikeres, ilyen a sportfogadás !, bár egyelőre az első hét alapján továbbra is jól állok.
Naplót pedig azért nem szeretnék vezetni, mert ha oda is írnom  kéne a tippeket , lehet elkezdenék máshogy tippelni ! (mint ahogy másokon is ezt látom)

Értem, akkor sok zöldet kívánok   :jump2_125:
Én amúgy amit a naplóban megadok azokat mind ugyanúgy meg is teszem.

:topbet_125:


Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 07, 2009, 16:16:53



100%-ig nem értem mit akarsz mondani avval, hogy az értékes tippeket kell megrakni. Arra gondolsz, hogy olyan meccseket kell keresni, ahol tudsz valami plusz infót a bukikkal szemben?


Nem úgy értem, hogy tutira tudom mi lesz az eredmény stb....
Az értékes tipp az , hogy viszonylag magas az odds , de valójában nagyobb az esély a kimenetelre, mint a szorzó alapján.
Ezt jobban nem tudom leírni.
Ez az amit sportfogadás tudásnak nevezzünk. (ha igazi profi akarsz lenni, akkor a nap 24 órája is kevés erre  ;D)
Néha tényleg olyan húzós tippeket is fogadok , amikre talán kevesen gondolnak.
Aztán néha a buki ha már kiszámolta az esélyt, akkor legyen már meg az én esélyem is, hogy az nem úgy lesz ám...
De persze legtöbbször logikusan  és következetesen tippelek.

Már bocs, hogy közbeszólok, de visszaolvastad, mit írtál erről az "értékes tipp" dologról? Épp erről szól a sportfogadás, hogy túljárj a bukmékerek eszén, olyan szorzót találj, amit elbasztak. Nem mindenki úgy játszik, hogy azért tesz meg egy kimenetelt, mert arra csak 1.20 a szorzó, tehát nagyobb az esélye a hazai győzelemnek.

Van aki szokott tradelni?

Szeritem meg vagy 15 hejre panaszold el a problemad es akkor tutti elolvassa mind a 3000 forum tag

Sziasztok valaki nem tudná nekem elküldeni a bookie buster könyvet???Az email címem: [email protected]  Köszi előre is!

Idézetet írta: blase Dátum március 19, 2009, 09:33:01
Sziasztok valaki nem tudná nekem elküldeni a bookie buster könyvet???Az email címem: [email protected]  Köszi előre is!

Magyar vagy angol kell?

Idézetet írta: blase Dátum március 19, 2009, 09:33:01
Sziasztok valaki nem tudná nekem elküldeni a bookie buster könyvet???Az email címem: [email protected]  Köszi előre is!

Sportfogadás könyv című topik 74. hozzászólásából letöltheted ...

Szerintetek mi a legbiztonságosabb fix tipp?
Úgy értem, hogy:
1,2-től 1,5-ig fixekre van szükségem.
-simán hazai 1,5 alatti oddsok?(tapasztalataim szerint ez kb 60%)
-under / over?
-gólok száma?

a segítséget előre is köszönöm.

( Én nem vagyok jó tippelő. csak matek alapján közelítek a fogadások felé)Újjab számolgatás utáni kérdés:
minimum 2-es oddsú tipp, 5 ből jön egy?

#494 április 06, 2009, 10:32:50, executor
Idézetet írta: 4rn0ld Dátum április 06, 2009, 09:26:58
( Én nem vagyok jó tippelő. csak matek alapján közelítek a fogadások felé)Újjab számolgatás utáni kérdés:
minimum 2-es oddsú tipp, 5 ből jön egy?


Hmm. Ha matek alapján nézed, akkor a 2.00 oddsú tippnél csak akkor elég az 1 nyerő, ha tétemelést hajtasz végre. Egyéb esetben 4 egység bukóra jön 1 egység nyerő. Egyébként ha megnézed a stratégiatesztelő topicomat én éppen egy tétemelős 2,00 odds feletti szisztámával próbálkozom. A feljebb említett 1,5-ös oddsoknál is kevés a 60%. Ha ugyanis 10 esetből elhozol hatot azaz 60%-ot akkor még mindíg csak 3 egységet nyertél és 4-et buktál. Minimum 70%-ot kellene elhozni folyamatosan, hogy nyerőben legyél, de inkább többet!