Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egyetértek Latzkával.
Az én listám:
1. box
2. kosárlabda
3. kézilabda
4. vízilabda
5. jégkorong

#556 május 04, 2009, 21:15:19, Milan
Na szóval.
Mi van akkor, hogyha annyira biztosra akarunk menni, hogy egyszerre két
fogadóirodánál fogadunk ugyanarra a mérkőzésre, ellentétes eredményre, szigorúan az
oddsok függvényében(!!!), feltételezve, hogy az eredmény nem lesz döntetlen? És nem
választunk direkt kétesélyest, mert azokra a fogadóirodák kevés oddsot adnak. Egy
példa: CCC játszik BBB ellen. Bwin odds CCC esetében 1,80, Sportingbet oddsa BBB
esetében 2,50. Bwinen megjátszuk CCC győzelmét 10000 egységgel. Sportingbeten
megjátszuk BBB győzelmét 7250 egységgel. (miért pont ennyivel? 2,50 / 1,80 = 1,38.
10000 / 1,38 = ~7250). Tegyük fel, hogy CCC nyer. 1,80*10000 = 18000. Nettó
nyeremény: 8000 mínusz a Sportingbeten elvesztett 7250 = 750. Vagy: tegyük fel,
hogy BBB nyer. 2,50*7250 = 18125. Nettó nyeremény: 10875 mínusz a Bwinen elvesztett
10000 = 875. Tehát mindkét esetben nyerünk ~ 800 egységet, ha feltételezzük, hogy
az eredmény nem lesz döntetlen, vagy, hogy az adott sportágban a meccsek kb 5-10
százaléka végződik csak döntetlenre, és, hogy a f.irodák a megjátszott meccsünkre
viszonylag magas oddsokat adnak. (pl. 1,40 - 2,10 már mínuszos lenne stb alacsony
oddspárok...)
Az lehet, hogy kicsi a nyeremény, de az egyik be van biztosítva a másik által, úgy,
hogy még nyerünk is vele. Ugyanezekkel az egységekkel lebonyolitasz egy nap kb 25
meccset, hasonló odds párokkal, 20-25000 pénz tisztán, szinte nulla kockázattal!!
Azt még megjegyezném, hogy ez csak elméletben működik, én még nem fogadtam így. Sőt!!! Még soha nem fogadtam, éppen ezért soha nem vesztettem. Most is csak úgy akarok fogadni, hogy minden esetben profitáljak belőle. Volt egy kis szabadidőm, elkezdtem számolni és utánanéztem pár dolognak. Napok óta számolok, ki tudja hány papírt írtam tele, megnéztem és kinyomtattam különböző sportágakról visszamenőleg az eredményeket, a döntetlenek arányát, az oddsokat különböző fogadóirodáknél, táblázatokat odds párokról mínusz-plusz arányokról, stb. Azért mielőtt egyetlen egy forintot tennék bármire, azért megkérdezem az itteni díszes társaságot. Szóval, mi a véleményetek???

Te gyakorlatilag a surebet-et pedzegeted. Nem akarlak kiábrándítani, de szerintem ez nem fog működni. Egyrészt bár nem tudom példád milyen sportesemény, de ott van a döntetlen valószínűsége, amit hosszú távon vesztessé teszi ezt a szisztémát. 23 sikeres fogadás fedez egy lehetséges hibát; ez nem túl jó arány.

Egyet kell értsek Latzkával, ez valószínűleg hosszú távon nem fog működni.

Egyrészt nem fogsz olyan sportágat találni, amelynek eredménye lehet ugyan döntetlen, de a valószínűsége elhanyagolhatóan kicsi és emellett a másik két kimenetelre sure-bet oddszokat adnak az irodák.

Másrészt nem akarlak megbántani, de még egy-két megjegyzés, vagy jó tanács.
Bár igaz a mondás, hogy több szem többet lát és gyakran egy outsider jobban észrevesz dolgokat, az a véleményem, hogy a sportfogadás nem az a műfaj, ahol mindenféle ,,előképzettség" és gyakorlat nélkül csak úgy a semmiből elő lehet állni a tutival. Értem ez alatt azt, hogy említetted, még soha nem fogadtál, és csak akkor fogsz játszani, ha biztos vagy benne, hogy nyerő leszel. Hát csak rajta, szerintem ezen sokan elmosolyodtak, akik olvasták.

Harmadrészt, és ez egy kicsit kényes téma, bár nem vagyok moderátor, közöm nincs hozzá, de nem kellene a politikát belekeverni ide, ezt eddig sem tette senki. Nem kellene senkit provokálni ez ügyben.

Sok sikert !
:cya:

Igen. Ahogy nézem, a napi több száz (?) meccsből csak nagyon kevés odds-pár lenne profitos. Erre figyelnek az irodák. Hosszútávon az ember csak veszíthet rajta akárcsak az összes többi szimpla fogadással. Úgy döntöttem, nem fogok fogadni, nem is tudom miért akartam belevágni...
Mindegy! Azért köszi az infókat és sok sikert a fogadásaitokhoz! :coolsmiley:
És bocs a politizálásért, azt hittem én naív, véleményszabadság van...  :knuppel2:

Naiv nem vagy , csak mar az elejen feladtad
Sokan bizonyitaskent szolgalnak arra hogy kemeny munkaval lehet jo penzt csinalni , csak meg kell talalnod a neked megfelelo " magikus formulat " , termeszetesen voltak es vannak ojanok akik kissebb vagy nagyobb idore felhagytak a fogadassal de mindig a "verukben" marad majd a sportfogadas es nem fognak rola lemondani meg ha nem is fognak komolyan fogadni . En azt tanacsolnam beszelgess ell komolyabban a forum elfogadoival , ok majd segitenek ( es nem csak ok ) .

Igazából nem tudom!
Az a baj, ha vesztenék, azzal leköpném saját magam, nem tudom ki hogy van vele, de én így.
Úgy vettem észre, itt a fórumon a hozzászólásokból ítélve, a nagy átlag azért mégiscsak profitál belőle. Különben nem játszana... szerintem...
Olvastam erről a Bookie Buster könyvről, de a magyar verzióját sehol nem találom se itt se a neten. (ötlet??) Egyébként mik a vélemények a BB fogadási stratégiáiról? Érdemes beleolvasni?

Csatoltam a BB-t, de egy másik topikban volt róla szó, hogy vannak benne hibák. Nem tudom, mert nem mélyedtem el benne.

"Az a baj, ha vesztenék, azzal leköpném saját magam, nem tudom ki hogy van vele, de én így. "

Ha így állsz hozzá akkor szerintem hagyd az egészet. Kíváncsi vagyok, hogy alapvetően, hogy állsz a sportokhoz, szereted, nézed a meccseket?

Köszi, Latzka!
Bármilyen meglepő, eddig soha nem foglalkoztam sportal. Munka, buli, politika.
De az, hogy nem szeretem a sportot, még nem zárja ki azt, hogy ne fogadjak rá. Átnézem a BB-t, utánaszámolok, azt majd meglátjuk...

Fura, mert én se néztem/követtem nyomon annyira a sportéletet. TV-ben se nagyon néztem a közvetítéseket, szóval hasonló helyzetben voltam, mint te.
Volt/van pár sportág, amit szerettem, de sose néztem statisztikákat, tabellákat meg ilyesmiket emiatt.
Aztán kíváncsiságból regeltem és feltöltöttem az egyenlegem 2500 Ft-tal, hogy ha buknék se nagyot... végülis 1-1 hétvégén többet eliszunk meg elcsocsózunk.

De azóta meg szinte az összes meccset próbálom megnézni amire teszek és böngészem a statisztikákat, egymás elleni meccseket és tényleg jó amikor bejön az ember számítása. Vagy ha tanácsolnak valamit, vagy csak olvasok róla hogy lesz egy meccs, akkor is jó megnézni az adott liga állását, eredményeket, esetleg a csapatokat.
Szóval hidd el fura, hogy idáig a legnagyobb csapatok meccseit se nézed, aztán meg a világ legeldugodtabb szegletének a kis csapataira fogadsz :) Persze kicsit sarkítva, de tényleg velem is ez van most kb. És ha eddig nem néztél meccset, akkor biztos hajtani fog, hogy megnézd amire tettél ha éppen nincs jobb dolgod és adják tv-ben vagy streamelik.

Szerintem ez 1000-2000 Ft-ot simán megér, főleg úgy, hogy most sok iroda megduplázza ezt.

Kösz a biztatást! Nos igen... ahozz képest, sogy soha nem foglalkoztam vele, napok óta sport statisztikákat bújok, számolok, stb...
Arra gondoltam még, hogy a nagyfater mióta az eszét tudja, szabadidejében állandóan focimeccset néz, nem szurkol senkinek, csak nézi. Eddig amire rákérdeztem bejöttek a tippjei, függetlenül az odds szórzóktól...
Meglátjuk... 1-2000 ezrest tényleg megér.

En imadok meccset nezni , foci , rugby , kezilabda , amerikai foci , es meg sok mas .... viszont amikor fogadok nem szeretem nezni a meccseket amikre fogadtam
hihetetlenul izgulok kozbe de azert neha meglesem mi zajlik a meccsen/meccseken
"Az a baj, ha vesztenék, azzal leköpném saját magam, nem tudom ki hogy van vele, de én így. " <- nekem akkor tamadt ez az erzesem amikor nagy osszeget buktam azert mert mas tanacsat fogadtam meg ugy hogy nem neztem utana ...
En ha nagy osszeget vesztek/vesztettem regebben lazan ultem es leszartam viszont amikor 20-50 euro koruli osszegeket buktam ojan is megtortent hogy a monitorom akartam kidobni az ablakon szamitogepestol a harmadikrol es a szobatarsam fogott meg . El kell fogadni hogy vannak jobb idoszakok es rosszabak , az ijen idoszakok atveszelese is resze annak hogy "profi" legy , nincs ojan fogado aki azt a kijelentest teszi hogy o sose nem vesztett , mindenki veszit , vannak ojanok akik ebbol elnek vagy eltek , vagy epp komolyabb mellekkereset , nagy bukasokon mentek tul de tanultak a hibakbol (a pokerben se tudsz semmit tenni egy bad beat-el szemben , csak jon es kesz veged ) es megedzottek ,nekem szemely szerint hianyoznak azok az at nem aludt ejszakak amikor fentmaradtunk egy szeloert es bamultuk a livescoreokat , aztan reggel kimostuk a csipat a szemunkbol es irany az egyetem (valahol aludni is kellett) aztan ujra kezdodott minden csak sajnos most ezt nem tehetem meg de nagyon szeretnem  , ezert is jarok ide vissza amikor csak tehetm es tisztelem azokat a fogadokat akik ujra es ujra probalkoznak es nem adjak fel , es szemmel lathatoan fejlodnek a fogadas teren es a bankrolljuk is novekszik . Vagyunk paran akik atestunk ijenen es sok ideig nem fogadtunk de azert amikor tehetjuk egy szelot feldobunk , vagy epp egy uj magikus formulat keresunk amivel gazdagok lehessunk es vegul ujra es ujra nem jon ossze de megis ujra probalkozunk ...
Ha ugy erzed neked ez nem megy akkor tenyleg nem erdemes se a penzed se az idod pazarold , inkabb csocsozz vagy bulizz (de ha sok loved van akkor az irodak szivesen latnak , de az is lehet hogy egy szuletett mazlista vagy es jol megkopasztod oket ) :beerchug:

Idézetet írta: Arthur Dátum május 05, 2009, 17:31:35
Kösz a biztatást! Nos igen... ahozz képest, sogy soha nem foglalkoztam vele, napok óta sport statisztikákat bújok, számolok, stb...
Arra gondoltam még, hogy a nagyfater mióta az eszét tudja, szabadidejében állandóan focimeccset néz, nem szurkol senkinek, csak nézi. Eddig amire rákérdeztem bejöttek a tippjei, függetlenül az odds szórzóktól...
Meglátjuk... 1-2000 ezrest tényleg megér.

En ugy kezdtem a sportfogadast hogy haverokkal mentem setalni a lottozoba , es meglett az elso vesztes szelom , aztan a tobbi jott magatol

Idézetet írta: Arthur Dátum május 04, 2009, 19:29:58
Na szóval.
Mi van akkor, hogyha annyira biztosra akarunk menni, hogy egyszerre két
fogadóirodánál fogadunk ugyanarra a mérkőzésre, ellentétes eredményre, szigorúan az
oddsok függvényében(!!!), feltételezve, hogy az eredmény nem lesz döntetlen? És nem
választunk direkt kétesélyest, mert azokra a fogadóirodák kevés oddsot adnak. Egy
példa: CCC játszik BBB ellen. Bwin odds CCC esetében 1,80, Sportingbet oddsa BBB
esetében 2,50. Bwinen megjátszuk CCC győzelmét 10000 egységgel. Sportingbeten
megjátszuk BBB győzelmét 7250 egységgel. (miért pont ennyivel? 2,50 / 1,80 = 1,38.
10000 / 1,38 = ~7250). Tegyük fel, hogy CCC nyer. 1,80*10000 = 18000. Nettó
nyeremény: 8000 mínusz a Sportingbeten elvesztett 7250 = 750. Vagy: tegyük fel,
hogy BBB nyer. 2,50*7250 = 18125. Nettó nyeremény: 10875 mínusz a Bwinen elvesztett
10000 = 875. Tehát mindkét esetben nyerünk ~ 800 egységet, ha feltételezzük, hogy
az eredmény nem lesz döntetlen, vagy, hogy az adott sportágban a meccsek kb 5-10
százaléka végződik csak döntetlenre, és, hogy a f.irodák a megjátszott meccsünkre
viszonylag magas oddsokat adnak. (pl. 1,40 - 2,10 már mínuszos lenne stb alacsony
oddspárok...)
Az lehet, hogy kicsi a nyeremény, de az egyik be van biztosítva a másik által, úgy,
hogy még nyerünk is vele. Ugyanezekkel az egységekkel lebonyolitasz egy nap kb 25
meccset, hasonló odds párokkal, 20-25000 pénz tisztán, szinte nulla kockázattal!!
Azt még megjegyezném, hogy ez csak elméletben működik, én még nem fogadtam így. Sőt!!! Még soha nem fogadtam, éppen ezért soha nem vesztettem. Most is csak úgy akarok fogadni, hogy minden esetben profitáljak belőle. Volt egy kis szabadidőm, elkezdtem számolni és utánanéztem pár dolognak. Napok óta számolok, ki tudja hány papírt írtam tele, megnéztem és kinyomtattam különböző sportágakról visszamenőleg az eredményeket, a döntetlenek arányát, az oddsokat különböző fogadóirodáknél, táblázatokat odds párokról mínusz-plusz arányokról, stb. Azért mielőtt egyetlen egy forintot tennék bármire, azért megkérdezem az itteni díszes társaságot. Szóval, mi a véleményetek???


ez a sportarbitrázs,vannak már erre kitalált programok ahol figyelik a sportfogadó irodák oddsait és ahol esélyes az arbitrázs akkor jelez is.
Sok pénz kell hozzá,na meg nagyon ritka a jó variáció,főleg a kétesélyes játékokra.

 
:cya:Sziasztok! na végre tom hogy kell ide irni  :ok:No..még kezdö vagyok ebben a spfogadásban pár hete regeltem be ide és ezt a topikot kb 20 szor bizti hogy elolvastam.(a pokert nyomtam honapokiig nemtudtam odafigyelni mindig buktam  :(aztán jött a sportfogadás ez sokkal jobb mint utólag rájöttem zsebileg :P)Aztán elkeztem a szükséges infókat beszedni ami nekem személyszerint fekszik és kifejlesztettem egy  módszert nemtom mennyire fog bejönni de az eddigi tesztek alapján nyereséges vagyok.A lényege a dolognak hogy páros végeredményre fogadok és ezt ötvözöm a martingale módszert+ mani management!!!- ez a lényege.Ezeknek az összetevöknek eggyike sem térhet el a másiktól hiszen ez a lényege.A jass féle exel sem roszz az is jó azt is kipróbáltam . de az idö igényesebb és ott gondolkodni kell meg elmezgetni, csapatok ismerete meg én nem értek anyira ezekhez  viszont avval is lehet keresni .Az enyém rendkivül primitiv és jövedelmezö(eddig!!!)aztán az idö mondja meg hogy mi lessz. de sztem nem lehet bukni vele hosszutávon, kezdöknek ideális jól meg lehet hizlalni a számlát  :topbet_125: ime 


Páros gólra fogadunk 1.85    200 huf---> 170huf a lehetséges nyeri. -- a szorzók ahogy mész feljebb úgy hatványozodik, az alapnyeri azt mindig megnyered
                                               500 huf       170×2                                                                                                              + a befektetett alaptőkéd is visszajön.
                                             1500 huf       170×3
                                             3500 huf       170×4
                                             8000 huf       170×5

öszesen kell ehez az atrakcióhoz kezdö gubamenyiség:13700huf. Az a lényege ha nem nyersz elsöre akkor 500 at raksz fel,--jajj  :'( bukó-- a következöben már 1500huf megy a szelóra....... na itt már van valami kis guba :jump2_125: nyertünk:) :yeah: :redchug:.nos --az alaptétet visszahoztuk amit bepakoltunk-1500 összesen+3×170huf -röviden: csak az idö húzódott el de később a pénz amit beraktunk visszajött+nem buktuk el a 3 szori nyereményünket hanem a zsebünkben landolt. Na ezt aztán lehet fokozni aki ahogy akarja a félösök kispénzüek máshogy is megoldhatják úgy hogy ha nem nyert mondjuk 2×er akkor csak annyit fog feltenni hogy azt a pénzt vissza nyerje amit berakott a profit nélkül,ez kicsit idö igényesebb elörehaladtával de biztos alapokon nyugszik és csak az időt kell megvárni mig egy szintet elér és el lehet kezdeni élesben is.Még ehez hozzátartozik az is hogy ha már jól megy akkor annyi lóvét tartsunk készenlétben hogyha netán 5×re sem jön a cucc akkor ujra kezdjük és a bukott lóvét visszahozzuk(bőven!) egy hónap alaatt.Sztem 5 nemigen fordulhat elö de én minden eshetöségre számitok nembizok semmit a véletlenre hiszen pénzt keresni megyek a fogadó irodába nem hazárdirozni(az maradjon meg  a rulett asztalnak ;)
8 adikátol nyomom fojamatosan és nyereséges vagyok 3-bukónál több nemvolt..... sztem zsír ez a cucc :yeah:

pffh..attán az is lehet srácok hogy egy darabig müködik aztán víz az egész nemtom..hmm de bizom benne megy amig megy

Szerintetek? régi motorosoknak a véleményére is kiváncsi vok.

Sok szerencsét!!!