Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Első blikkre valóban jónak tűnhet, hosszú távon viszont garantált a bukás, és ezt tapasztalatból mondom. Tavaly hasonlóval próbálkoztam, csak éppen a páratlanra tettem, a Bookie Buster 8-as stratégiája szerint. Egy darabig szépen ment, aztán viszont beütött egy 8 hosszúságú bukó sorozat. Ezután még egyszer-kétszer újrakezdtem, de a bankom már csak 6 bukást viselt el, ami szépen be is következett. Ekkor végleg leálltam vele. A sportfogadás ugyanis nem alapulhat csak a vakszerencsén, némi tudást, elemzést is bele kell vinni a hosszú távú sikerhez.

re benson én is ettöl félek amit te leirtál hogy egyszer beleszaladok egy sorozatba és vége mindennek . Túl szépen megy minden de lehet meglesz az átka egyenlöre kisérletezek még megy a dolog aztán majd irok hogy alakul a dolog.

Én is csak annyit mondok, hogy ezt a páros-páratlan dolgot inkább felejtsd el.

Idézetet írta: don_pati Dátum július 01, 2009, 14:39:01
:cya:Sziasztok! na végre tom hogy kell ide irni  :ok:No..még kezdö vagyok ebben a spfogadásban pár hete regeltem be ide és ezt a topikot kb 20 szor bizti hogy elolvastam.(a pokert nyomtam honapokiig nemtudtam odafigyelni mindig buktam  :(aztán jött a sportfogadás ez sokkal jobb mint utólag rájöttem zsebileg :P)Aztán elkeztem a szükséges infókat beszedni ami nekem személyszerint fekszik és kifejlesztettem egy  módszert nemtom mennyire fog bejönni de az eddigi tesztek alapján nyereséges vagyok.A lényege a dolognak hogy páros végeredményre fogadok és ezt ötvözöm a martingale módszert+ mani management!!!- ez a lényege.Ezeknek az összetevöknek eggyike sem térhet el a másiktól hiszen ez a lényege.A jass féle exel sem roszz az is jó azt is kipróbáltam . de az idö igényesebb és ott gondolkodni kell meg elmezgetni, csapatok ismerete meg én nem értek anyira ezekhez  viszont avval is lehet keresni .Az enyém rendkivül primitiv és jövedelmezö(eddig!!!)aztán az idö mondja meg hogy mi lessz. de sztem nem lehet bukni vele hosszutávon, kezdöknek ideális jól meg lehet hizlalni a számlát  :topbet_125: ime 


Páros gólra fogadunk 1.85    200 huf---> 170huf a lehetséges nyeri. -- a szorzók ahogy mész feljebb úgy hatványozodik, az alapnyeri azt mindig megnyered
                                               500 huf       170×2                                                                                                              + a befektetett alaptőkéd is visszajön.
                                             1500 huf       170×3
                                             3500 huf       170×4
                                             8000 huf       170×5

öszesen kell ehez az atrakcióhoz kezdö gubamenyiség:13700huf. Az a lényege ha nem nyersz elsöre akkor 500 at raksz fel,--jajj  :'( bukó-- a következöben már 1500huf megy a szelóra....... na itt már van valami kis guba :jump2_125: nyertünk:) :yeah: :redchug:.nos --az alaptétet visszahoztuk amit bepakoltunk-1500 összesen+3×170huf -röviden: csak az idö húzódott el de később a pénz amit beraktunk visszajött+nem buktuk el a 3 szori nyereményünket hanem a zsebünkben landolt. Na ezt aztán lehet fokozni aki ahogy akarja a félösök kispénzüek máshogy is megoldhatják úgy hogy ha nem nyert mondjuk 2×er akkor csak annyit fog feltenni hogy azt a pénzt vissza nyerje amit berakott a profit nélkül,ez kicsit idö igényesebb elörehaladtával de biztos alapokon nyugszik és csak az időt kell megvárni mig egy szintet elér és el lehet kezdeni élesben is.Még ehez hozzátartozik az is hogy ha már jól megy akkor annyi lóvét tartsunk készenlétben hogyha netán 5×re sem jön a cucc akkor ujra kezdjük és a bukott lóvét visszahozzuk(bőven!) egy hónap alaatt.Sztem 5 nemigen fordulhat elö de én minden eshetöségre számitok nembizok semmit a véletlenre hiszen pénzt keresni megyek a fogadó irodába nem hazárdirozni(az maradjon meg  a rulett asztalnak ;)
8 adikátol nyomom fojamatosan és nyereséges vagyok 3-bukónál több nemvolt..... sztem zsír ez a cucc :yeah:

pffh..attán az is lehet srácok hogy egy darabig müködik aztán víz az egész nemtom..hmm de bizom benne megy amig megy

Szerintetek? régi motorosoknak a véleményére is kiváncsi vok.

Sok szerencsét!!!





Ha jól beszabályzod a stratégiát és a megfelelő tempót is kitalálod a fogadásokhoz, akkor működhet a dolog... De nem tudni, hogy mennyit tud hozni így hosszútávon...
Mert ugye el kell döntened, hogy mi az a határ amit nem lépsz át... (tudnék mesélni  erről a részről...), s ha ezt betartod, akkor biztos hogy nem fogsz nagyot bukni, csak lehet hogy rettentően lelassul a pénzáram! Mert mindig a veszteséged hozod vissza a jó sorozatokkal.
A rossz széria biztos jönni fog. A kérdés, hogy mennyi és milyen hosszú jó sorozatot termel neked a statisztika.... Nullszaldósat, vagy plusszosat? Én azt gondolom, hogy mivel csak a hosszú rossz széria tud keresztbe tenni, ezért valószínűsíthető a hozam, csak kérdés időarányosan megéri e? Például, havi egy ezres plusszal nem megyünk messzire... Kíváncsian várom a tapasztalatod... Üdv.

Sziasztok!  Új vagyok az oldalon és nagyon tetszik az itteniek segítőkészsége.
Sportfogadással csak most kezdtem el foglalkozni és nagyon sok infot tudtam beszerezni erről az oldalról.
Azt már látom,hogy nincs tuti szisztéma,addig vagy jó amig a tippeid jók.Semmilyen szisztéma nem fog pénzt hozni nekem ha a tippeim nem elég jók.
A másik,hogy jó sok kezdő tőke kell a komoly hosszútávú fogadáshoz.
Itt találtam rá a Bookie Buster könyvre nálatok.Köszönet ezúttal is.Mondanak jót és rosszat egyaránt róla és hát persze van még rengeteg szisztéma a neten.
Én személy szerint a System 3-at nagyon jónak találom Baseball-hoz.Amihez persze nem értek de vannak jó kis tippelős oldalak a neten.

Az Angol Premier League a kedvencem,nagyon jó arányban vannak találataim.

A következő kérdésem lenne Szumos -hoz!

Elolvastam a hozzászólásodat -
" szumos
Re: Fogadasi Strategiak
« Válasz #371 Dátum: Január 29, 2009, 11:15:10 EET "

Én is a 9-es szisztémát szeretném játszani ahogy te is de az istennek nem tudok rájönni,hogy jön ki a cél nyeremény.
Értem a szisztémát de a számok nem jönnek ki a végén.
Tudod az a problémám ha megrakok két mérkőzést kombiba a Bwinen akkor a kétszer vonja le a szorzásból keletkezett befektetendő összeget,(mérkőzésenként).

Mi az amit nem értek?Lehet,hogy rosszul csinálom?
Segíts légyszíves.
Egyébként,hogy megy a sorozatod?

Köszi még egyszer és az oldal nagyon tetszik .

Tranceberg






Idézetet írta: tranceberg Dátum július 06, 2009, 15:21:47
Én is a 9-es szisztémát szeretném játszani ahogy te is de az istennek nem tudok rájönni,hogy jön ki a cél nyeremény.
Értem a szisztémát de a számok nem jönnek ki a végén.
Az a problémám ha megrakok két mérkőzést kombiba a Bwinen akkor a kétszer vonja le a szorzásból keletkezett befektetendő összeget,(mérkőzésenként).

Mi az amit nem értek?Lehet,hogy rosszul csinálom?

Nem vagyok Szumos, de megpróbálok válaszolni.
Bár igazából nem értem mi a problémád.  Azt, hogy kétszer vonja le a szorzásból keletkezett összeget az nekem zavaros.
Ha tudod írd le pontosabban mi nem jön ki a számokkal. A 9-es szisztémánál a cél nyeremény az lesz, hogy ahányadik szelvénynél vagy (a vesztesek után) annyival kell szorozni az elvárt nyereséget + amit addig buktál hozzáadni.

Így van!
Közben én is írtam privátot.
Üdv.

Köszi szumos a segítséget......   

Azt hittem ,hogy a bwinen a kombi fogadásnál kétszer vonja le a tétet,mérkőzésenként.Félreérthető.  " Tét fogadásonként "  .



Köszi szumos....kipróbáltam a kombit 250.-ft-al.....csatolom az eredményt...


#579 július 12, 2009, 21:42:01, Milan
Kutatva az interneten egy uj fogadási strategiát találtam.
A GamblerGuard Betting System támogatja a Roulette és Baccarat játékokat.
Leirás alapján jonak találom, többéves kaszinó tapasztalattal.
Mások véleménye is érdekelne.

Web-oldal: .....
Te hogy értékeled?

Idézetet írta: Oreg Dátum július 12, 2009, 21:14:32
Kutatva az interneten egy uj fogadási strategiát találtam.
A GamblerGuard Betting System támogatja a Roulette és Baccarat játékokat.
Leirás alapján jonak találom, többéves kaszinó tapasztalattal.
Mások véleménye is érdekelne.

Web-oldal: .....
Te hogy értékeled?


Reklámozni nem lehetséges. Ha valakit érdekel akkor küldjön privát üzenetet neked, és kérdezze meg a weboldal cimét.

Köszönöm a megértést.

Idézetet írta: Milan Dátum július 12, 2009, 21:43:00
Idézetet írta: Oreg Dátum július 12, 2009, 21:14:32
Kutatva az interneten egy uj fogadási strategiát találtam.
A GamblerGuard Betting System támogatja a Roulette és Baccarat játékokat.
Leirás alapján jonak találom, többéves kaszinó tapasztalattal.
Mások véleménye is érdekelne.

Web-oldal: .....
Te hogy értékeled?


Reklámozni nem lehetséges. Ha valakit érdekel akkor küldjön privát üzenetet neked, és kérdezze meg a weboldal cimét.

Köszönöm a megértést.

Tisztelt Milan,

Termeszetesen elfogadom a modositast, de nem ertek vele eggyet.
Ha valaki akarmilyen Betting Sysytem-re hivatkozik, vahy annak modszeret ismerteti, akkor az is reklamnak minosul?
Hol van a hatar ketto kozott.
Tisztelettel
Oreg

Idézetet írta: Oreg Dátum július 14, 2009, 09:30:27
Idézetet írta: Milan Dátum július 12, 2009, 21:43:00
Idézetet írta: Oreg Dátum július 12, 2009, 21:14:32
Kutatva az interneten egy uj fogadási strategiát találtam.
A GamblerGuard Betting System támogatja a Roulette és Baccarat játékokat.
Leirás alapján jonak találom, többéves kaszinó tapasztalattal.
Mások véleménye is érdekelne.

Web-oldal: .....
Te hogy értékeled?


Reklámozni nem lehetséges. Ha valakit érdekel akkor küldjön privát üzenetet neked, és kérdezze meg a weboldal cimét.

Köszönöm a megértést.

Tisztelt Milan,

Termeszetesen elfogadom a modositast, de nem ertek vele eggyet.
Ha valaki akarmilyen Betting Sysytem-re hivatkozik, vahy annak modszeret ismerteti, akkor az is reklamnak minosul?
Hol van a hatar ketto kozott.
Tisztelettel
Oreg

Tisztelt Oreg,

Elég, hogyha valaki rámegy a profilodra, s már ott is látthatja a weboldalod, amit reklámozni szeretnél.

Természetesen ki lehet okoskodni az adott dolgot úgy, hogy "láttam valahol/hallotam valahol egy stratégiát", s akkor megadod a linket...de ez már régi trükk.

Maradjunk annyiban, hogy aki elakarja olvasni a stratégiát, az nézze meg a profilodat, s ott a link.  ;)

Érdekesség.

Időről időre felröppen egy hír, miszerint valaki megtalálta a teljesen biztos, nyerő stratégiát. Ennek létezésében talán többen hisznek, mint az örökmozgóban. A spanyolviasz sokadik feltalálására minimum két kérdés biztosan felmerül bennünk:

1. Ha annyira tuti a szisztéma, miért osztja meg ország-világgal, miért nem tartja meg magának a "titkot", vagy adja tovább apáról fiúra a biztos receptet, mint a katanakészítés titkát?
2. Hogy a fenébe nem jött még rá eddig senki a szervezett sportfogadás több száz éves története során?

A Guardian két héttel ezelőtti cikkében arról ír, hogy egy bizonyos 22 éves, Elliot Short nevű brit fiatalember saját állítása szerint 20 millió fontot keresett egy év alatt a betfair-en lóverseny fogadásokkal. Az állítólagos nyerő szisztéma pofonegyszerű (na persze, hogyhogy másnak nem jutott eddig eszébe? :) ):
a favoritot, plusz egy indulót a középmezőnyből layeli (azaz ellene fogad), mivel a favoritok többször nem nyernek, mint nyernek, és kész is, DŐL A LÉ!
Apró szépséghiba, hogy a kinyomtatott screenshot alapján, amit a fiatalember házilag "barkácsolt" a történet alátámasztására, a betfair azt mondja (betartva az adatvédelmi egyezményt), hogy egyetlen felhasználó sem nyert hasonló nagyságrendű összeget náluk.
Nagy összegeket lehet ugyan nyerni lóversenyen, de ez biztosan nem megy ilyen egyszerűen - sem Elliot Shortnak, de másnak sem.

a Guardian cikke nyomán

http://www.guardian.co.uk/sport/blog/2009/jun/30/greg-wood-betfair-notw-story






Nem reklám céljábol de itt találni némi olvasnivalót , eléggé érdekesnek tünik néhány könyv