Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én megmondom őszintén, hogy soha nem tudtam mit kezdeni az ilyen alacsony oddsokkal, akárhogy is próbálkoztam. Sokkal jobban jártam, ha konvergáltam a 2,00 körülihez. De azért vannak olyanok itt akiknek kombiban is jól mennek, az alacsony oddsok. Csak gratulálni tudok nekik, az ügyességükhöz!

csá mindenki

valaki nem tudja melyik oldalon tudom nyomon követni élőben az agárversenyek eredményeit-versenyeket????????
előre is köszi


haqli nem tud valaki egy oldalt ahol élőben lehet figyelni az agárverseny eredményeket???  előre is köszi

Szia! Élőben nem tudod követni, hisz kb 2 perc alatt lemegy egy futam, igy nincsen mód a livescore vezetéséhez. Eredményeit meg tudod viszont nézni több honlapon is: http://www.livescore.im/uk-greyhounds (csak angol versenyek), vagy a WillHill honlapján, a results résznél http://sports.williamhill.com/bet/EN/results . Itt a sportágnál menj rá a Greyhound - Daily-re (vagy Greyhound - US-re ha amerikai verseny érdekel), majd Display Results. És rögtön kiadja a hivatalos végeredményeket. Vagy egyszerűen felmész a betfair.com - ra, ott megkeresek a Greyhound Card-ot a Sports menüpontnál, és frissitgeted a szorzókat. Amelyiknek eltűnik a kékkel jelzett (back) szorzója, az a kutya nyerte a futamot. Ha 3as befutót nyomsz, akkor viszont betfair kihúzva.

Sok szerencsét!

Tipp: Nadal nyeri az Us-opent,ez per pillanat ötös odds a betfairen.
Az részletkérdés hogy négyben veri-e meg Del Potrot,és ötben Rogert.

Idézetet írta: kondorr Dátum szeptember 13, 2009, 17:21:13
Tipp: Nadal nyeri az Us-opent,ez per pillanat ötös odds a betfairen.
Az részletkérdés hogy négyben veri-e meg Del Potrot,és ötben Rogert.


Ez a "fogadási stratégia" nem nyerő  :beerchug: ezzel ne kísérletezz!!!

Idézetet írta: kondorr Dátum szeptember 13, 2009, 17:21:13
Tipp: Nadal nyeri az Us-opent,ez per pillanat ötös odds a betfairen.
Az részletkérdés hogy négyben veri-e meg Del Potrot,és ötben Rogert.

Hosszútávon még bejöhet.  ;D

Idézetet írta: kondorr Dátum szeptember 13, 2009, 17:21:13
Tipp: Nadal nyeri az Us-opent,ez per pillanat ötös odds a betfairen.
Az részletkérdés hogy négyben veri-e meg Del Potrot,és ötben Rogert.


Nyerő ez a stratégia. Ő beadta lay-ben Nadal-t, és arra várt h felvásárolják ;) Tehát a sportfogadási stratégiákat is kimeritette azzal, hogy mecsillantotta stratéga mivoltját, és nyert Nadalon 1,25öt.  :)

Sziasztok!
A velemenyetek  erdekelne h melyik online fogadoirodat ajanljatok.melyik a legjobb?
Es h melyiknel nincs kezelesi koltseg?

Elore is koszi :beerchug:

Ez a strategia resz , de ajanlom nezd meg a főöldalt a kínálatrol , ha jol tudom ott értékelve vannak az irodák is bizonyos kritériumok szerint , válassz kedvedre valót .

Sziasztok, a nevem Brill.

Egy hónappal ezelőtt regisztráltam az oldalon, de csak most vettem a bátorságot, hogy hozzászóljak a témához, illetve elmondjam, bemutassam magam, és stratégiámat.
Magáról a sportfogadásról kialakult véleményem egyébként az, hogy csak abban az esetben szerencsejáték, ha nincs kialakított, TESZTELT  stratégiám, és nincs jól működő és következetesen betartott money-managementem!
A kialakított stratégia az általam, általunk kialakított egyszerű szabályokból áll, melyek szigorú, fegyelmezett betartása kulcsfontosságú szerintem a sikerhez.
A m.m-em a következő képpen néz ki:
Az alaptőkémnek a harminc százalékával játszom oly módon, hogy ezt a 30%-ot is minimum  három felé diverzifikálom, fektetem be.
Amennyiben pluszban zárom a fogadást, akkor a tőkém, és ezzel együtt annak a harminc százaléka is növekszik, tehát a következő alkalommal az egy fogadásra tett összegem is növekszik. ha veszítek, értelemszerűen csökken az egy fogadásra jutó 10% nagysága.
A fogadási stratégiám lassan alakult ki, sokáig csiszoltam formáltam, sokszor félretéve, majd újra próbálgatva, úgy érzem jó, de minden bizonnyal nem tökéletesés, ebben szeretném segítségeteket kérni.
Csak fociban utazom, mert ezt csináltam évekig aktívan, másrészt pedig úgy gondoltam, hogy értsen egy (1) valamihez az ember, de ahhoz nagyon!
Ezen belül az olasz, a német, és az angol bajnokságokkal foglalkozom.
A sziszétám alapgondolata az, hogy a fociban a döntetlen a legkevesebb és ha valamelyik csapat a fent említett bajnokságokból döntetlent ér el, akkor a következő meccsen feltételezhetően nem fog döntetlent elérni, és megpróbálom eltalálni, hogy nyerni, vagy veszíteni fog.
De előfordul, hogy nem egy, hanem két, vagy több döntetlen után teszem meg a fogadást.
Ez attól függ, hogy élcsapatról, középmezőnyben, vagy az alsó harmadban elhelyezkedőről van-e szó!
(Tavaly a Bologna csinált egy 5 ikszes sorozatot, míg végül váltott az ikszről).
Úgy gondolom, még mindig biztosabb arra várni, hogy a következő meccs nem lesz iksz, mint arra, hogy igen!
Az eredmények:
Az említett szisztémát Excel-ben vezetve teszteltem, egy ú.n. kereskedési naplóban, és 20 hét alatt 354% tiszta profitot realizáltam!
Ez nem tudom nektek mennyire sok vagy kevés, de ha belegondolok, hogy bármelyik banknál az éves kamatláb havi 7-8% (?) , akkor szerintem elmegy!
Ez még az-az időszak volt, ahol még nem volt minden kristálytiszta (még mindig vannak persze bizonytalan dolgok), sok dolgot menet közben alakítottam ki, vagy át.
Például azt, hogy csak a hazai csapat győzelmére fogadok, vendég győzelemre soha! (Ez az egyik nagyon fontos szabályom)
Persze, ha erre tényleg van is esély, de mint említettem csak döntetlen (ek) után!
Érzelmek kizárása:
Nincs Bayern München, Hamburg, Man. United, Liverpool, vagy ,(hogy mondjak egy gyengét is) Portsmouth! Csak ,,A" csapat van, és ,,B" csapat van, valamint döntetlen, vagy döntetlen széria!
A szóba vehető heti, alkalmasnak vált meccseket kiválasztva, az oddsokat CSAK KIVÁLASZTÁS UTÁN, a fogadás alkalmával látom először azért, hogy a kiválasztásban még véletlenül se befolyásolhasson! (Ez a másik legfontosabb szabályom).
Eddig csak single fogadásokról volt szó, de kacérkodom a gondolattal, hogy kettes kötéseket játsszak meg oly módon, hogy mindhárom kettes kötésben a kialakult oddsoknak megfelelően osztom el a 30%-ot, tehát a nagyobb oddsra kevesebb jut a 30%-ból., és mindhárom kettes kötés egyenlő profitot hoz. (Ezt már tőletek tanultam).
Ezzel a módszerrel lehet némiképpen minimalizálni az esetleges veszteséget is. (szerintem)
A Bwin-nél, és a Sportingbet-nél nyitottam számlát. Azért kettőnél, mert annál az irodánál fogadom meg a kiválasztott meccset, amelyik nagyobb oddsot ad rá.
Nagy tisztelettel várom véleményeteket, és javaslatotokat a ,,Brill-szisztémával" kapcsolatban, hogyan, miként lehetne rajta finomítani, változtatni a nagyobb profit reményében!

Üdvözlettel:

Brill


"A szóba vehető heti, alkalmasnak vált meccseket kiválasztva, az oddsokat CSAK KIVÁLASZTÁS UTÁN, a fogadás alkalmával látom először azért, hogy a kiválasztásban még véletlenül se befolyásolhasson! (Ez a másik legfontosabb szabályom)."

Evvel nem ertek egyet. Fogadasban minden a valoszinuszesekrol es %-ekokrol szol. Az fogadok nagy hibaja az, mint ahogy valaki a forumon mar emlitette, hogy mindenki arra gondol, vajon x vagy y csapat nyer-e ma es nem arra gondolnak, hogy mekkora erre az esely (hany %). tehat olyan nincs, hogy manchester pl mindenkeppen nyer es ezert oddstol fuggetlenul megrakom oket. minden az esely es az odds szorzatatol fugg. az irodak ezt probaljak behatarolni de mivel az oddsok ugy vannak kialakitva hogy az irodanak legyen kb 10%os profitja meccsenkent ezert ritkan tevednek annyit az eselyekkel, h te valoszinuleg nyerokent tehess a meccsre.

Idézetet írta: Brill Dátum október 14, 2009, 18:49:18
Az említett szisztémát Excel-ben vezetve teszteltem, egy ú.n. kereskedési naplóban, és 20 hét alatt 354% tiszta profitot realizáltam!
Ez nem tudom nektek mennyire sok vagy kevés, de ha belegondolok, hogy bármelyik banknál az éves kamatláb havi 7-8% (?) , akkor szerintem elmegy!



Bárhogyan is fogadsz, ha profitot termelsz vele, akkor az sosem kevés!
Egyébként minden sportfogadónak más szisztéma fekszik. Ez a te sajátod. Magad alakítottad a magad képére. Ha működik, akkor így jó.
Nekem személy szerint tetszik, de biztos, hogy nem menne hosszútávon. Meg gondolom ez azért kellő bankot is megkíván!
Sok szerencsét a továbbiakban!
Üdv.

Idézetet írta: Brill Dátum október 14, 2009, 18:49:18
A Bwin-nél, és a Sportingbet-nél nyitottam számlát. Azért kettőnél, mert annál az irodánál fogadom meg a kiválasztott meccset, amelyik nagyobb oddsot ad rá.

Szia!

Én az Unibetet vagy az Expektet ajánlanám neked, ha csakis ebben a hazai győzelmes stratégiában gondolkodsz, és csak top ligákból választasz. Szerintem ezeknél az irodáknál a legjobbak (legmagasabbak) a nyereményszorzók. A bwin szép, meg bő a kínálat, meg sok az élőfogadási lehetőség, viszont az oddsok szerintem messze a legrosszabbak náluk. Amúgy a stratégiád alapgondolata nem rossz (szerintem). Sok sikert a továbbiakban!

Jelenleg a stratégia veszteséges pedig próbálok a nyertes meccsre fogasdni. Most annyiban fogom módosítani hogy nem arra fogok fiogadni amire akarok hanem az ellen és akkor lehet hogy nyerő lesz! Vagyis nem lehet hanem 112% esély van rá!    Úgy bizony!    :bash: :angel: