Magyarként fogadni külföldről!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szép napot!

Szerettem volna a Bet365-nél fogadni, de sajnos nem lehetséges, mivel nem magyarországon tartózkodom.
Unibetnél élő chatben rákérdeztem, és ott is hasonló választ kaptam..

Tudnátok ajánlani olyan fogadóirodát ajánlani, ahol magyarként játszhatok külföldön (Hollandia), és forint alapú befizetés van?

Előre is köszönöm a segitséget!

Üdv,

Szia!

Az említett cégeknél számlád már van? Ha igen, akkor egyszerű a dolog, csupán VPN-re van szükséged egy megengedett IP címmel (nem tudok olyan ingyenes VPN-ről, ahol lenne magyar, de az angol mindegyikben megvan és azzal fogadhatsz is). Ha még nincsen számlád, akkor azt találtam, h elvileg a betfair, betway, betsson, Willhill mind használható ott (bár a keresés eredményének értékét nagyban csökkenti az, h az Unibet is rajta van a listán).

Idézetet írta: Canesten Dátum december 29, 2018, 12:08:27
Szép napot!

Szerettem volna a Bet365-nél fogadni, de sajnos nem lehetséges, mivel nem magyarországon tartózkodom.
Unibetnél élő chatben rákérdeztem, és ott is hasonló választ kaptam..

Tudnátok ajánlani olyan fogadóirodát ajánlani, ahol magyarként játszhatok külföldön (Hollandia), és forint alapú befizetés van?

Előre is köszönöm a segitséget!

Üdv,

Ezt igazából úgy tudnád megoldani, ha magyar IP-t használnál, magyar lakcímmel regisztrálnál, s soha nem lépnél be a számládra Hollandiából.

Jah, majdnem kimaradt: dokumentumok ellenőrzésénél, majd kell a magyar közüzemi számla, magyar bankszámlakivonat stb.

Igen, bet365, Unibetnél van számlám!
Bet365 blokkolt, azt mondták akkor jelentkezzek ha magyarországon tartózkodom.
Unibetnél tudtam fogadni, de ott is blokkolták a számlámat. Ott felajánlották, hogy újra regisztrálhatok holland számlára.
Fogadni nyilván itt is tudok, csak nekem fő szempont lenne, hogy forintban játszak.

Idézetet írta: Canesten Dátum december 29, 2018, 13:34:15
Igen, bet365, Unibetnél van számlám!
Bet365 blokkolt, azt mondták akkor jelentkezzek ha magyarországon tartózkodom.
Unibetnél tudtam fogadni, de ott is blokkolták a számlámat. Ott felajánlották, hogy újra regisztrálhatok holland számlára.
Fogadni nyilván itt is tudok, csak nekem fő szempont lenne, hogy forintban játszak.

Akkor vásárolnod kell egy állandó magyar IP-t, s eljátszanod, hogy Mo.-on vagy.  :)

VPN-t használok most, magyar ip-s!

Nyáron játszottam a Bwinen, ott nem jeleztem, hogy külföldről játszom, nem volt gond...
Most a sportingbull nevezetű oldalt nézem, ami ugyebár a bwin utódja.. magyar ipvel simán elérem, hollanddal be sem jön az oldal.

Most az a kérdés, hogyha magyar IP-vel használnám csak, kifizetésnél problémáznának-e?!
Vagy egyáltalán milyen oldal a sportingbull?  :D ;D