sportfogadáshoz használható honlapok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!!

En szinte minden sportaghoz a betexplorer.com-ot hasznalom, van rajta minden: tablazatok, osszehasonlitasok, eredmenyek,
livescore...
De ami a legjobb benne az az, hogy mutatja minimum 30 fogadoiroda oddsait a kivalasztott esemenyre!

Ugy latom eddig itt meg senki sem emlitette, ezert gondoltam szolok;van ilyen is :yeah:

Idézetet írta: freedom Dátum január 13, 2007, 12:28:06
Sziasztok!!

En szinte minden sportaghoz a betexplorer.com-ot hasznalom, van rajta minden: tablazatok, osszehasonlitasok, eredmenyek,
livescore...
De ami a legjobb benne az az, hogy mutatja minimum 30 fogadoiroda oddsait a kivalasztott esemenyre!

Ugy latom eddig itt meg senki sem emlitette, ezert gondoltam szolok;van ilyen is :yeah:

Ha visszaolvasnál akkor megtalálnád, ezt a weboldalt is...de megkérlek szépen ha lehet akkor a következő hsz.-ban is legyen benne a link, mert hát senki nem olvasta eddig... :knuppel2:

Idézetet írta: freedom Dátum január 13, 2007, 12:28:06
Sziasztok!!

En szinte minden sportaghoz a betexplorer.com-ot hasznalom, van rajta minden: tablazatok, osszehasonlitasok, eredmenyek,
livescore...
De ami a legjobb benne az az, hogy mutatja minimum 30 fogadoiroda oddsait a kivalasztott esemenyre!

Ugy latom eddig itt meg senki sem emlitette, ezert gondoltam szolok;van ilyen is :yeah:

Kösz, hogy szóltál, tök jó ez az oldal! De a 30 fogadóiroda oddsait hol találom?

Idézetet írta: Baba Dátum január 13, 2007, 12:36:36
Idézetet írta: freedom Dátum január 13, 2007, 12:28:06
Sziasztok!!

En szinte minden sportaghoz a betexplorer.com-ot hasznalom, van rajta minden: tablazatok, osszehasonlitasok, eredmenyek,
livescore...
De ami a legjobb benne az az, hogy mutatja minimum 30 fogadoiroda oddsait a kivalasztott esemenyre!

Ugy latom eddig itt meg senki sem emlitette, ezert gondoltam szolok;van ilyen is :yeah:

Kösz, hogy szóltál, tök jó ez az oldal! De a 30 fogadóiroda oddsait hol találom?

hu, ez tényleg jó!
Baba: válassz ki egy konkrét meccset (pl. NHL, St. Louis - Los Angeles), és ki fogja írni.

tenyleg hasznos kis oldal...nem is keves infoval szolgal :D

Idézetet írta: Milan Dátum december 28, 2006, 11:30:15
A legjobb livescore weboldal szerintem a www.flashscore.com

Üdv.
Egyik nap élő fogadás közben a flashscore-t használtam. "Szerintük" már a 90. percben jártunk és 1.15 körüli odds volt arra, hogy nem lesz több gól. Gondoltam, miért ne? Fogadtam rá. Aztán az "időjelző" felirat átalakult "90'+"-ra, ezzel jelezve, hogy már a hosszabbítás telik. Aztán (egy-két) perc elteltével gondoltam ránézek a livescore.com-ra is, szerintük még csak a 88. percnél tartott a meccs. Aztán már itt is megnéztem az "Élő" oldalon, itt is a 88. körül járt az idő.
Másnak hasonló tapasztalat? Vélemény?
Végülis nem lett több gól, szóval nyertem, de mindenképpen javaslom, hogy több helyen is nézzetek körül, mielőtt fogadnátok!
Üdv,
newgis

Idézetet írta: newgis Dátum január 17, 2007, 09:19:10
Idézetet írta: Milan Dátum december 28, 2006, 11:30:15
A legjobb livescore weboldal szerintem a www.flashscore.com

Üdv.
Egyik nap élő fogadás közben a flashscore-t használtam. "Szerintük" már a 90. percben jártunk és 1.15 körüli odds volt arra, hogy nem lesz több gól. Gondoltam, miért ne? Fogadtam rá. Aztán az "időjelző" felirat átalakult "90'+"-ra, ezzel jelezve, hogy már a hosszabbítás telik. Aztán (egy-két) perc elteltével gondoltam ránézek a livescore.com-ra is, szerintük még csak a 88. percnél tartott a meccs. Aztán már itt is megnéztem az "Élő" oldalon, itt is a 88. körül járt az idő.
Másnak hasonló tapasztalat? Vélemény?
Végülis nem lett több gól, szóval nyertem, de mindenképpen javaslom, hogy több helyen is nézzetek körül, mielőtt fogadnátok!
Üdv,
newgis

Szerintem a leghitelesebb a flashscore. Ilyet már én is tapasztaltam, h késik a livescore. Az egyik teniszmérkőzsésnél jártam úgy, h náluk még csak 4-3om volt az adogatónak, a flashscore-nál pedig 4-4, erre visszamentem livescore-ra, és kb. 1-2 perc múlva módosult náluk is 4-4re az eredmény. És ha tenisznél ennyit késnek, akkor focinál is késhetnek... De ez csal az én véleményem!

Eleinte én is a livescore.com-ot használtam, utána áttértem a flaschscore-ra, mivel sokkal gyorsabb.

Idézetet írta: jaaas Dátum január 17, 2007, 09:56:19
Szerintem a leghitelesebb a flashscore. Ilyet már én is tapasztaltam, h késik a livescore. Az egyik teniszmérkőzsésnél jártam úgy, h náluk még csak 4-3om volt az adogatónak...
De így nem látod őket  :P Akkor hogy is van ez?  ::)

Egyébként az Aus. Open-t itt tudod legpontosabban követni http://www.australianopen.com/en_AU/scores/index.html
Itt a pontállást is kiírják. De nem árt ha gyorsabb a géped és az internetkapcsolatod ;)

valojaban tudod kovetni de irto lassuak
flashscore sokkal gyorsabb

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum január 17, 2007, 19:40:04
Idézetet írta: jaaas Dátum január 17, 2007, 09:56:19
Szerintem a leghitelesebb a flashscore. Ilyet már én is tapasztaltam, h késik a livescore. Az egyik teniszmérkőzsésnél jártam úgy, h náluk még csak 4-3om volt az adogatónak...
De így nem látod őket  :P Akkor hogy is van ez?  ::)

Egyébként az Aus. Open-t itt tudod legpontosabban követni http://www.australianopen.com/en_AU/scores/index.html
Itt a pontállást is kiírják. De nem árt ha gyorsabb a géped és az internetkapcsolatod ;)

Mi az h nem látom így? Kijelzi mindkettő a game-ket is....

Nagyon jó kis fórum-oldal a betfair fórum része. Nagyon hasznos kis infokat tesznek fel az emberek, és ált.ban a tippeket is jól alátámasztják.
Van aki manapásg tudott betfair-nél számlát nyitni? Mert én lassan 2 hónapja próbálkozok, de amikor meg kellene erősítenem az email címemet, akkor nem tudom beírni a @ jelet, anélkül meg nem fogadja el. Emailre meg persze nem válaszol a betfair... szóval? vki?


Idézetet írta: bleah Dátum február 04, 2007, 23:34:15
www.futbol24.com kicsit mintha gyorsabb lenne a flashscore-nal
és talán részletesebb is... kösz a tippet.  :beerchug:

Üdv!

Én ezeket az oldalakat használom:

www.soccerway.com
www.betexplorer.com
espn.soccernet.go.com - a nagyobb bajnokságokról jó preview-k vannak + játékos stat.
www.totalctrl.info - 5 nagy európai bajnokságról sérültek + eltiltottak listája

+ stat-ra egy ingyenes focis progit használok: www.ngthomas.co.uk
a hozzá készített adatbázis itt: focistatisztika.tuti.hu

+ fórumokat böngészem... :cya: