TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Fogadj és nyerj akár 20 millió forintot Tippmix szelvényeid által

A Tippmix és a Tippmixpro legfrissebb nyereményjátéka szakasz nyereményeket és egy akár 20.000.000 forintos fődíjat is jelenthet számodra. Olvasd tovább

Van itt valaki, aki rendszeresen szokott Telekom-mal befizetni a Szerencsejáték Zrt-hez / Tippmixprohoz? Köszönöm. Üdv sebibaba

Lehet tudni bármi új infót az everymatrix átállásról?
5 hónapja, hogy bejelentették, aztán azóta kuss van, pedig mindkét fél nagyon promózta... Azt nem tudjátok, hogy irodákban fogadóautómaták lesznek-e, ahol mondjuk lehet élőben fogadni?

Ugyfelszolgalatot kene megkerdezni szerintem.

Idézetet írta: spursBSB Dátum június 14, 2023, 09:01:16Lehet tudni bármi új infót az everymatrix átállásról?
5 hónapja, hogy bejelentették, aztán azóta kuss van, pedig mindkét fél nagyon promózta... Azt nem tudjátok, hogy irodákban fogadóautómaták lesznek-e, ahol mondjuk lehet élőben fogadni?
Ez jó...ez nem a williamhill baràtom...majd 20-30 év múlva.... :redchug:

Nagyon szerethetnek engem.

Ez jött szerdán:

Kedves Gábor!

Gyűjtsd be 5 000 Ft bónuszodat!

Töltsd fel egyenlegedet a tippmixpro.hu vagy a szerencsejatek.hu weboldalon 2023. június 14. 15:00 és 2023. június 15. 23:59 között legalább 10 000 Ft értékben, és 5 000 Ft-ot jóváírunk bónuszegyenlegeden!

A bónusz feltétele, hogy jelentkezz a bónuszajánlat oldalán. A jelentkezési felület eléréséhez kattints ide:


Megcsináltam. Ma 11:06-kor jött a mail, hogy a bónuszom jóváírásra került.

Aztán 13:48-kor jött ez:

Kedves Gábor!

Gyűjtsd be 8 000 Ft bónuszodat!

Fogadj a Tippmixprón 2023. június 16. 14:00 és 2023. június 18. 23:59 között bármely eseményre minimum 32 000 Ft értékben, és szerezd meg bónuszodat! Fogadásodnak tartalmaznia kell minimum egy, legalább 1,4 nyereményszorzójú kimenetelt.


A bónusz feltétele, hogy jelentkezz a bónuszajánlat oldalán. A jelentkezési felület eléréséhez kattints ide:


Feltettem Fucsovics-ra a 2. játszma 2:2-nél 30.000-t, szépen le is főtt a kávé. Azóta a maradék 2.000 is meg lett téve.Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Hello!

Azt szeretném kérdezni, hogy tapasztalt már valaki olyat a tippmixpro oldallal kapcsolatosan, hogy nem jól jelent meg az oldal a telefonon (android, chrome)? Valamiért úgy elcsúszik az oldal alja, hogy a jobb alsóban a "szelvény" nem látszik.

Tippmipron van cashout opcio prematch-nel vagy eloben?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 28, 2023, 10:03:58Tippmipron van cashout opcio prematch-nel vagy eloben?

Nincs (állítólag a megújulás után lesz).

Idézetet írta: flamman Dátum július 28, 2023, 10:39:56Nincs (állítólag a megújulás után lesz).
Mire bevezetik az újítàst màs oldal ezerszer fejlettebb lesz,nem lepődnék meg ha lenne Ai bet pl
..

Idézetet írta: szalist Dátum július 28, 2023, 22:13:24Mire bevezetik az újítàst màs oldal ezerszer fejlettebb lesz,nem lepődnék meg ha lenne Ai bet pl
..

Igaziból azok a más oldalak most is ezerszer fejlettebbek. A Tippmixprónak innen csak felfelé vezethet az út.

Élő fogadásnál nektek sincs semmi meccs? Csak amik majd lesznek 21:30 után... de élőbe 0.  :noway:

Idézetet írta: csatarid Dátum július 29, 2023, 21:31:43Élő fogadásnál nektek sincs semmi meccs? Csak amik majd lesznek 21:30 után... de élőbe 0.  :noway:
Szinten zenesz. De nekem mar tegnap is igy volt.

Idézetet írta: riverside Dátum június 17, 2023, 12:43:10Hello!

Azt szeretném kérdezni, hogy tapasztalt már valaki olyat a tippmixpro oldallal kapcsolatosan, hogy nem jól jelent meg az oldal a telefonon (android, chrome)? Valamiért úgy elcsúszik az oldal alja, hogy a jobb alsóban a "szelvény" nem látszik.

fordítsd vízszintesre a mobilt

Idézetet írta: csucsu Dátum július 30, 2023, 03:29:12fordítsd vízszintesre a mobilt

Eddig is a függőleges pozíciót használtam. Működött. Erre keresek vàlaszt. De köszi.