Napi tipp - Augusztus 7.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Augusztus 7.

Van egy tipped? Oszd meg fórumtársaiddal. Gyűjtsük össze a nap legjobb tippjeit ebben a fórumtémában.

#1 augusztus 07, 2018, 07:11:15, SPF Infó
Kiemeltebb keddi programok:

- Bajnokok Ligája, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzések
- Atlétikai Európa-bajnokság, Berlin
- Úszó Európa-bajnokság, Glasgow
- ATP Toronto (Rogers Cup)
- WTA Montreal (Rogers Cup)

Dinamo Zagreb X2 1,80 az Astana ellen, a kazahok jateka eddig minden, csak nem meggyozo, nem fognak kikapni a horvatok..

14:00
Minszk-Ljubjana női foci, bL selejtező

tavaly is egy sel. csoportban voltak, akkor a Minszk 5-0-ra nyert. Szintén Ljubjana adott otthhont a négyesnek, szóval a felállás ugyanez volt. közben a Ljubjana kerete gyengébb lett, a Minszk erősödött. Kezdőt megvárom, de 6-7 gólnak lenni kell közte, ha a Minszk komolyan veszi, és erős csapattal áll oda.

Én a Slavia Praha - Dinamo Kijevet gondolnám X2-nek (1,6 körüli odds)
Nem egy súlycsoport. Igaz, a cseh bajnokságban a Slavia az élen áll 10-1 gólaránnyal, de Opava, Karvina stb. csapatok ellen játszott, az eredmenyek.com szerint épp a Mezőkövesdtől kapott ki legutóbb  :D
A Kijev az utolsó 4 meccsén 2-szer elverte pl. a Sahtart, ami nem kis dolog, igazi rangadó, presztízsmeccs.

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 07, 2018, 12:30:13
14:00
Minszk-Ljubjana női foci, bL selejtező

tavaly is egy sel. csoportban voltak, akkor a Minszk 5-0-ra nyert. Szintén Ljubjana adott otthhont a négyesnek, szóval a felállás ugyanez volt. közben a Ljubjana kerete gyengébb lett, a Minszk erősödött. Kezdőt megvárom, de 6-7 gólnak lenni kell közte, ha a Minszk komolyan veszi, és erős csapattal áll oda.

Hogy látod oak, milyen erős a kezdő?
Köszi

elég brutál, ha komolyan akarnak játszani 8-10 is lehetne közte

Ezt benéztem, ne szépítsük.

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 07, 2018, 14:28:44
Ezt benéztem, ne szépítsük.

Én az elején toltam:
FK Minszk - Olimpija Ljubljana (Helyszín: Ljubljana), 1. félidő - Hendikep 0:1   FK Minszk   1.90   Nyitott
meg még 2,2-n, elég necces volt de jött.
És így még az 5.5 meg a 6.5 over életben maradt :D

Ty Oak!
Remélem a 2. félidőben több gól esik,vagy most még befigyel egy gyorsan!


Pár perc múlva jön a Harkov-Birkirkara női BL-seli, ott is 6-7 gólnak lenni kéne a két csapat között, ráadásul az ukrán bajnok otthon játszik.

(érdekesség, hogy a vendégeknél a cserekapus frankón 57 éves, pár éve még a válogatottban is leült a padra)

#11 augusztus 07, 2018, 16:25:02, oakland23
17:00-tól női BL selejtezők
Leczna, Szabadka, Basel, Landhaus -ennek a négynek is illene vagy hattal nyerni, főleg a Lecznának

(sajna a Gornik Leczna meccsét egyelre sehol sem látom a Martve ellen, egyik buki sem vállalja be  :D)

Köszi a Kharkovi tippet. Félidő nyer + over 1.5 , fele már zöldült 1.8-ért nem rossz :)

közben egy érdekes live, félidő van, indiai foci
Rhumlun-Chanmari
2-4 az eredmény, közben kaput találó lövések száma 8-5, mellé menő 5-0  ;D
bet365
2. fi most kezdik

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 07, 2018, 16:21:07
(sajna a Gornik Leczna meccsét egyelre sehol sem látom a Martve ellen, egyik buki sem vállalja be  :D)

Pinnacle:
-5.5   1.917