TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Csináljátok!! Korrekt. Nekem mindent úgy adtak, ahogy le volt írva. Hajrá!!(Szerintem a 70 ezer ajándék, ha okosan csinálod!!)

Fizetett már be valaki telefonnal? Nekem nem megy pedig előfizetéses a számlám, Telekomos.

Idézetet írta: nyyankees Dátum március 10, 2018, 11:56:50
Fizetett már be valaki telefonnal? Nekem nem megy pedig előfizetéses a számlám, Telekomos.


Fizettem. Nagyon könnyű.

Megoldottam. Csak be kellett irni a teloszamot az mcom azonositohoz es kesz

#1144 március 16, 2018, 19:46:11, Capo21
Sziasztok! Élő fogadásnál is az NB1-es meccsekre 3-as kötés kötelezettség érvényesül? Úgy tudom nem, de biztos ami biztos megkérdezem azért...  :laugh:

UP: Enged kötés nélkül fogadni élőben, viszont pofátlan (!!) módon pl. most is az MTK oddsát a pro-n 1,70-ről élőben 1,50-re vitte le, ami volt a záró szorzó az összes más bukinál.... :D

Ja kimaradt meg ez a kérdés: Bónuszokat sűrűn kapja az illető? Gondolom a fogadások nagysága és gyakorisága által osztogatják, de magyar meccseket élőben lehetne itt is játszani ha nem lenne az élő fogadásra 3-as kötés.

Mennyi idő alatt kaptátok meg a bónusz összeget?

Hali!

Befizetés PayPal-ról rendben volt. Viszont kifizetéshez már nem lehet ezt választani. Kifizetést bankszámlára engedi csak!

Ha esetleg érdekel mást is ez a fajta befizetés.

Valaki nyert a vb küldetéses promó csoportmérkőzéseivel?Sorsolás elvileg tegnap volt.

Itt nem. (bár szerintem az előző vb-s indulás óta engem egy alkalom nem sok, annyival nem találtak meg, pedig minden küldetés teljesítve van gyakorlatilag mindig)

Legalább annyit küldhetnének,, hogy a sorsolás meg volt, most nem nyertél.

Többiek?

jön a havi balfasz kérdés:

élő fogadásnál nem vágom a hendikepet pl:


csak annyi az egész hogy itt dánok góljaihoz adok 1et és az alapján megrakom Hollandiát 1.75ért akkor hollandoknak 2 góllal kell nyerniük akkor nyerek?
ha döntetlent akkor csak 1el nyerhetnek hollandok
ha Dániát 2.3ért akkor meg döntetlennel is nyerek meg bármennyi gólos dán győzelemmel?

Idézetet írta: csak1tomi Dátum július 14, 2018, 15:39:22
jön a havi balfasz kérdés:

élő fogadásnál nem vágom a hendikepet pl:


csak annyi az egész hogy itt dánok góljaihoz adok 1et és az alapján megrakom Hollandiát 1.75ért akkor hollandoknak 2 góllal kell nyerniük akkor nyerek?
ha döntetlent akkor csak 1el nyerhetnek hollandok
ha Dániát 2.3ért akkor meg döntetlennel is nyerek meg bármennyi gólos dán győzelemmel?

Úgy van, ahogy írtad.  ;)

Vedd úgy, hogy az eredmény 0-1-től indul. Jelen esetben az állás 14:11 (valós), de mivel 0-1-től indult, akkor 14:12.

Zsír! Értem, köszi. :great:

Valami perverz kivancsisag okan regisztraktam, feltoltottem teloval penzt erre a harmadik fogadasom utan mar reklamalhatok, mert a nyertes fogadasomat kifizettek ugyan, de csak a tetet adtak vissza, pedig ki van irva hogy nyertes. A profitot megtartottak. Wtf?

A válaszuk az volt hogy előbb kezdődött a meccs és a 18.40.00után tett fogadások érvénytelenek. Én meg 48mpcel később tettem.. A meccs amúgy kb 18:45kor kezdődött és élőben kint volt..

Most ez mi szar??