Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#480 június 07, 2010, 19:13:53, Latzka
A gamblerkedés magas fokát űzve ausztrál focival kezdtem a mai napot :)

Sunshine Georgies - Melbourne Knights  1-2

H-ra 2,15  20$ ------> 0$

V-re 2,80  20$ ------> 56$

Természetesen x esetén -40$, de sikerült összemákolni a legkellemesebb kimenetelt.

Kombi, ami ha jönne talán meglennék a forgatással a Vb-ig. Ez lenne a másodlagos cél, hogy normális irodánál tudjak long-termezni. BAH-nál nagyon szűkös az ilyen jellegű kínálat. Elsődleges cél persze nem elbukni a zsét.

Szolnoki Mav FC - Baktaloranthaza VSE        1     1,10      6-0   :ok:
Nadal R. - Soderling R.      1    1,25     3-0       :ok:
Vivemenorca - Autocid Ford Burgos       1    1,25     78-66        :ok:
Volandri F. - El Amrani R.      1    1,30  2-0   :ok:
      

Tét: 60$      Odds: 2,23     Max. nyerési esély: 134,06$

Szolnok a tegnapi eredmények miatt már feljutott, de a Bakta olyan gyenge, hogy illene gólokkal elverniük őket.
Nadal visszavághat Sodának, remélem meg is teszi. Nem lesz egyszerű, de nem gondolom, hogy a svéd másodszor is kibabrál a Garroson Rafával.
A harmadik tipp tetszik a legjobban, spanyol kosárlabda 2. osztály rájátszásának 5.; mindent eldöntő felvonása. A Menorca elvileg sokkal jobb, de mégis a 4. meccsen a Burgos játszhatott 2-1-nél hazai pályán a feljutásért. A Viva 76-57-re lelépte őket, most pedig kivívják a feljutást.
Volandri Rómában verje már meg a tőle 100 hellyel hátrébb álló marokkói srácot...

Extra röviden; kombi nagyon simán jött, de hülye voltam és tettem egy Söderling több ászt üt, ami nagyon sokat elvitt. Így -6$ lett a nap vége.

Egyenleg: 223,84$

Megforgatva: 400$/800$

Végre meg van az áttörés :great:  13-ból 13 tenisz meccs, igaz De Bakker négy szelvényen is rajta volt. Holnapra Kohlschreibert érzem Stephanek ellen 1,4-ért vagy a 2-0-t 2-es oddsért. A cseh pár napja feladta a Hajek elleni challanger döntőt, Kohli meg otthon bizonyítani akar. Ma Kas-sal párosban továbbjutottak, holnap szvsz egyesben is megteszi ezt.

Egyenleg: 341,74$

Megforgatva: 500$/800$












Folytatódik az építkezés. :)  A számomra ismeretlen belga Bemelmans-szal nagyot fogtam Kohli ellen és a forgatás is lassan befejeződik. Három tenisz kombi még függőben, de már jöttek rajta meccsek. Ha azok bejönnek +111$, így a mostani új cél az 500 dodó.

Egyenleg: 437,60$

Megforgatva: kb. 690$/800$

Nah elég gyorsan kész lesz az a forgatás,nem gondoltam volna abból a kezdő 5$/800$-es lépésből. Nyugi csak viccelek,de jól csináltad,komolyan  :ok:

Csáó Latzka!
Gratulálok a gyors forgatáshoz!
Nem bírtam ki én is fizettem be egy kis aprót hozzájuk (az ingyen pénz hatalma)!  ::)
Szóval láttam egy érdekes dolgot a szabályzatban ami érinthet téged. Lehet, hogy tudsz róla, de gondoltam szólok, az a biztos!
A promóció juni 16 12.00-ig tart, s ha teljesíted a feltételeket, akkor sem kérhetsz kifizetést eddig az időpontig! Ez mondjuk csak egy kis kényelmetlenség, de ha véltelen mégis is indítassz kifizetést, akkor meg elveszik a bónuszt!
Szóval ha tudtad, akkor bocs a kotnyeleskedésért, ha nem akkor meg csak óvatosan!
Üdv!

Idézetet írta: szumos Dátum június 09, 2010, 00:45:12
A promóció juni 16 12.00-ig tart, s ha teljesíted a feltételeket, akkor sem kérhetsz kifizetést eddig az időpontig! Ez mondjuk csak egy kis kényelmetlenség, de ha véltelen mégis is indítassz kifizetést, akkor meg elveszik a bónuszt!
Szóval ha tudtad, akkor bocs a kotnyeleskedésért, ha nem akkor meg csak óvatosan!
Üdv!

Köszi az infót szumos! Ezen rendesen átsiklottam :o  Ha nem szólsz tuti bukom a bónuszt, mert már nagyon a kifizetés járt a fejemben, hogy áttudjam vinni a pénzt még a vb előtt a bet365-höz vagy az unibethez. Ezek után nem lesz pofám, hogy megelőzzelek az E csoportban :)

Általában "nagy levelező" vagyok az irodák supportjaival, de a BAH-hal valamiért nincs kedvem, talán mert csak felesleges bosszúságot okoznék magamnak :) Valamiért nem gondolom, hogy gyors lenne az ügyfélszolgálatuk, de nem bánnám ha valaki ezt cáfolná.

Tegnap azt agyaltam ki, hogy megtudjam, hogy meg vagyok-e a forgatással, hogy letöltöttem a póker klienst, hogy megnézzem mennyit tudok átvinni. Nos; az egyenlegemtől 100$-ral kevesebbet, szóval ha ott mehet az egész akkor meg van a rollover.

Még egyszer köszi az infót szumos, úgy tűnik a vb elején is itt leszek lecövekelve, de hát ez legyen a legnagyobb bajom.

A lényeg, hogy sikerült megforgatni, ráadásul haszonnal! Aztán majd átviszed később másik irodához.
Guruban bátran megelőzhetsz. Nekem tökéletes a második hely!  ::) Aztán majd találkozunka döntőben!  ;)

Gratulálok Latzka:great: Követtem a ténykedésedet, szépen csináltad!  :ok: szumos barátunk pedig egy Úr, hogy figyelmeztetett!
További sok sikert Neked és szumosnak is!  :cya:

Először is köszi Várda!

Tegnap sikerült előadni egy igazi örökzöldet; az "Én csak futok a pénzem után, az sem számít ha rossz az irány-t"

Ha így elszállok mindig ez a szám jut eszembe, a saját verzióm szerint ;D

http://www.youtube.com/watch?v=iYqHYWQU97w&feature=related


Egyenleg: 441,16$

Megforgatva: Bőven 800 felett vagyok, de ha az élő esetleg nem számít, akkor meg alatta...

Ja és egy kombi még mindig függőben, ha Wickmayer veri Robsont +52$.

Idézetet írta: szumos Dátum június 09, 2010, 00:45:12
Csáó Latzka!
Gratulálok a gyors forgatáshoz!
Nem bírtam ki én is fizettem be egy kis aprót hozzájuk (az ingyen pénz hatalma)!  ::)
Szóval láttam egy érdekes dolgot a szabályzatban ami érinthet téged. Lehet, hogy tudsz róla, de gondoltam szólok, az a biztos!
A promóció juni 16 12.00-ig tart, s ha teljesíted a feltételeket, akkor sem kérhetsz kifizetést eddig az időpontig! Ez mondjuk csak egy kis kényelmetlenség, de ha véltelen mégis is indítassz kifizetést, akkor meg elveszik a bónuszt!
Szóval ha tudtad, akkor bocs a kotnyeleskedésért, ha nem akkor meg csak óvatosan!
Üdv!

De jó hogy belenéztem ebbe a naplóba, én is köszönöm ezt a fontos infot! :cya:

A tegnapi Barca meccsből is plusszal tudtam kijönni, ami nem meglepő annak tudatában, hogy mostanában Fortunával járok délutánonként fagyizni :laugh:
Komolyabbra fordítva a szót, az első gyalázatos negyed után is hittem a sikerükben, amihez jobb negyedre volt szükségük. Nem kis szerencsével 6-12-ről 16-12-re megfordították az állást, éppen a spread határt hozva...
16.-áig ugye nem vehetem ki a pénzt; addig inkább már jó lenne magam meghúzni, mert előbb-utóbb Fortuna tovalibben. Kár, hogy Bet-at-homenál nincs önkizárás, mint pl. Unibetnél :police:

Egyenleg: 585$

Kezdődik a VB + bnőmmel ma vagyunk 3,5 évesek, szóljon hát a kedvenc Vb zeném:

http://www.youtube.com/watch?v=ZRVnNFwFdUM

He drinks a Whiskey drink, he drinks a Vodka drink
He drinks a Lager drink, he drinks a Cider drink
:redchug: :redchug:

szia. az élő is beleszámít, de azt tudod hogy csak 2 feletti oddszok érnek? vagyis én így olvastam.

Idézetet írta: Csabber Dátum június 11, 2010, 11:17:48
szia. az élő is beleszámít, de azt tudod hogy csak 2 feletti oddszok érnek? vagyis én így olvastam.

igen, csak a 2 fölötti single vagy 2 fölötti szorzójú kombi fogadás számít bele a rolloverbe

Ahogy mondod a 2 felettiek, de ugye live--ba is összerakhatod több meccsből. A bónusz dolog már nem érint a supporrttal történő levélváltás óta. Amúgy nagyon korrektek; írásom után 5! perccel már jött is a válasz.

"Kedves László!

Köszönjük, hogy kérésével hozzánk fordult.

Ön már teljesítette a bónuszfeltételeket, értesítettük a felelős munkatársakat, hogy töröljék a bónuszt a fogadási számlájáról.

Amennyiben egyéb kérdése merülne fel, kérem, forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel:

A bet-at-home.com csapata"