Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez bezzeg 13 perc alatt jött.. Ty Prof! :ok:


#542 szeptember 20, 2010, 08:40:54, Latzka
Póker is jól megy ma és az 1. szelvény is biztatóan áll, így mehet két lopott tipp (Oak és Lufu)

FC St Pauli - Hamburger SV
over 2,5   1,80

AG København - Skjern
AG København  -5,5 gól  1,75


Odds: 3,15
Tét: 10 000 Ft   Lehetséges nyeremény: 31 500 Ft

Berbatov :-*

Az expekt live behalt 2-0 után, így 2-2-nél jó kis odds-ot adott a Pool +2-re; ez ment 20k-val és a 3. gól 11-ből lesz 5k-val. Végül is elkúrtam, mert 4-2 is lehetett volna, no de úgy is érvénytelenítik majd mindkettőt.

Hmm, a Pool +2-t jóváírták nyertesként, lehet gyors cash out-ot kellene csinálni, amíg nem ébrednek ???

Ment még egy kombi, két over.

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 19, 2010, 17:21:28
Hmm, a Pool +2-t jóváírták nyertesként, lehet gyors cash out-ot kellene csinálni, amíg nem ébrednek ???

Ment még egy kombi, két over.

Szerintem is gyors cashout. Ez nagy pénz, nagy fogás.

Gyors cashout MB-re vagy Netellerre. Nekem tavaly volt egy hasonló, egyetemi kosár, meccs vége után emgfogadva. Jóváírták éjszaka, hajnalban cashout, délben pénz a számlán. Nem kockáztatnék, persze a Te dolgod.

Komoly fogadás volt, jó dolog, ha az ember nyitott szemmel jár  ;) . Grat!

Már bankkártyára kértem ki egy nagyobb összeget és még van két függő fogadásom. (Mattek single és egy kombi/ez bukóra áll/) Ja és még a 3. gól tizi is függő.

#548 október 06, 2010, 06:44:35, Latzka
Múlthéten megjött expektről a kiutalt 150 000 Ft (16-os depora nem rossz :)), így most belefogok egy kis betfair kalandba. 70$-t fizettem be és brm helyett inkább tolom neki. 200$ esetleges eléréséig mindig felteszem az egészet. Ha összejön, akkor kiagyalok valamit, ha pedig nem, akkor sincs katasztrófa. Eddig tenisz ment live-ba, most pedig egy röpi jön a sorban.

Cuba - Spain  1    1,15   3-1
(röplabda)

Tét: 83,39$

(jó tanács: ha nem vezeted nap mint nap a naplód, nem hülyeség betenni a könyvjelzők közé és akkor ilyenkor nem kell keresgélni ;))

Amilyen a hozzáállás olyan az eredmény.... helyett Fortuna most nagyon mellettem áll.

¤1., Csak all-in-ok voltak kivéve egyszer, amikor valamiért nem fogadta be csak a tét parányi részét a Gimeno Traver v Nieminen meccsen. Persze ott jött is egy meredek fordítás a tie-breakben, de megúsztam a nullázást.

¤2., A másik magic moment :D ezen a hugy-fos magyar-montenegrón volt. Itt aztán az over 1,5 a 86. percben qva messze volt, de aztán az addig előre semmit nem csináló vendégek 2-tőt valahogy begyötörkéltek. Kín szenvedés volt megnézni ezt a meccset és nem csak azért, mert sokáig úszni látszott a hajó...

Egyenleg: 239,57$

Ez már annyira talált pénz, hogy lehet bevállalom a fortunawint, ha már ennyire mellettem van. De előbb talán megvárom az Oakland projekt végét; elég kemények a feltételek.

Nem kísértem tovább a szerencsét, leállok a betfaires all-in-ekkel. Levehetném a befizetett 70$-t és és mehetne tovább a dolog az "iroda pénzén" (sokan használják itt ezt a buta kifejezést), de ők talán nem látják be, hogy a profit is a fogadóé. Vagy nem? :D  Szerintem a befizetett pénz nem értékesebb, mint a megnyert; egyenértékű.

Záró egyenleg: 296,23$

#551 október 30, 2010, 13:57:17, Latzka
E-mailben jött egy 2500 Ft max. 50%-os bónusz ajánlat, amit ki is használtam egy 5 000-es befizetéssel, amire élőben még jött 1 500. A 2 500-at még nem írták jóvá, de elvileg legkésőbb az ajánlat vége +2 nap-kor ez is meg fog történni.

Videoton FC - Budapest Honvéd
Videoton FC  1,40  :noway:

Odds: 1,4
Tét: 6 500 Ft   Lehetséges nyeremény: 9 100 Ft

Idézetet írta: Latzka Dátum október 09, 2010, 18:21:05
Nem kísértem tovább a szerencsét, leállok a betfaires all-in-ekkel. Levehetném a befizetett 70$-t és és mehetne tovább a dolog az "iroda pénzén" (sokan használják itt ezt a buta kifejezést), de ők talán nem látják be, hogy a profit is a fogadóé. Vagy nem? :D  Szerintem a befizetett pénz nem értékesebb, mint a megnyert; egyenértékű.

Záró egyenleg: 296,23$

Bocs Latzka, ezt csak most láttam. Nagyon szép teljesítmény, grat :ok: Csak így tovább :beerchug:

#553 november 02, 2010, 22:37:22, Latzka
Tegnap jóváírták a 2 500 Ft bónuszt, amit sikerült 10 500-ra hizlalni élőben kis oddsokkal. Ebből ki is utaltam 5 500-at, lekerekítve a bankot 5 000 Ft-ra. Ez fel is csaptuk a mai két BL meccsre:

FC København - FC Barcelona
FC Barcelona  1,40  
Ollé :P

Tottenham - Internazionale
Over 1,5 goals  1,25

Odds: 1,75
Tét: 5 000 Ft   Lehetséges nyeremény: 8 750 Ft


#554 december 13, 2010, 08:06:47, Latzka
Newcastle - Liverpool
Liverpool

Odds: 2,10
Tét: 13 250 Ft   Lehetséges nyeremény: 27 825 Ft



Betclic-es kockázatmentes fogadás; hajrá Pool!