Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Az a lövés kapura lövés, amelyik "eltalálja" a kaput, tehát ha a kapus nem védene akkor gól lenne.

Bocsi Latzka, hogy beleszóltam és javíts ki, ha nem jó a válaszom.

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum november 02, 2011, 20:13:44
Az a lövés kapura lövés, amelyik "eltalálja" a kaput, tehát ha a kapus nem védene akkor gól lenne.

Bocsi Latzka, hogy beleszóltam és javíts ki, ha nem jó a válaszom.

Üdv !

Gondolom plussz még a kapufák, de egyébként szerintem ez akkor is megtévesztő.........

Idézetet írta: szumos Dátum november 02, 2011, 19:58:06
Latzka!

Ezek a kapura lövések igazából kapura tartó lövések lennének ugye? Mert kapuralövés mindkét meccsen sokkal több volt... Lehet benne van az expekt szabályzatában, hogy mi minősül annak, de elég gáz a fordítás. Mert ez így félrevezető. Egyébként mindkét tipp jó lett volna tegnap...

Igen. Sok irodában "Shot on target" néven fut, vagyis kaput eltaláló lövés. Valahol beleszámolják a kapufát valahol nem. A fordítás az expkettől tényleg elég gáz és a hozzá nemértőknek ráadásul megtévesztő.

Total Shots on Target, Összes kapura lövés. A kettő ugyanaz; amiatt variálódik nálam a kiírása, hogy éppen angol vagy magyar nyelvű menüvel vagyok belépve.
Józsi bátyó röviden jól összefoglalta, hogy mi is ez; a kapufával pedig Cesc jól kiegészítette.

Az Arsenal - Marseille meccs statisztikája az uefa.com-ról, ahonnan az expekt veszi a Bl statokat:



Nekem tetszik ez a fogadási típus és elég vicces mondjuk 11-esnél úgy szurkolni, hogy te mocsok csak a kaput találd el :D (Bruntnak nem sikerült a AV-WBA meccsen...)

Bopanna/Qureshi - Melo/Soares
Melo/Soares  8,00
Iroda: bet365
Tét:  1 000 Ft        Lehetséges nyeremény:   8 000 Ft

Egy szép live fogás, 6-0 1-1-nél ment a tipp.

Szép fogás Latzka! Örömmel látom, hogy ami az egyikünknek pokol az a másikunknál menny! :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum november 03, 2011, 14:34:42
Bopanna/Qureshi - Melo/Soares
Melo/Soares  8,00
Iroda: bet365
Tét:  1 000 Ft        Lehetséges nyeremény:   8 000 Ft

Egy szép live fogás, 6-0 1-1-nél ment a tipp.

Grat!  :topbet_125:

Idézetet írta: Latzka Dátum november 03, 2011, 14:34:42
Bopanna/Qureshi - Melo/Soares
Melo/Soares  8,00
Iroda: bet365
Tét:  1 000 Ft        Lehetséges nyeremény:   8 000 Ft

Egy szép live fogás, 6-0 1-1-nél ment a tipp.

Nagyon szép! :great: :beerchug:

#683 november 07, 2011, 08:46:09, Latzka
Köszi srácok! :ok:

Mainz v VfB Stuttgart
Mérkőzésen kiosztott büntetőlapok száma 4,5 felett  1,72

Iroda: bet365
Tét:  8 525 Ft        Lehetséges nyeremény:   14 725 Ft

Azt gondolom, hogy a Mainz 9 meccse tartó nyeretlenségi szériája miatt feszült meccsre lehet számítani a jól szereplő Stuttgart ellenében. A találkozó sípmestere Guido Winkmann lesz, aki "felemásan" vezette le 4 idei Bundesliga meccsét, remélem az utóbbi kettő folytatása lesz a mai.




#684 november 07, 2011, 08:45:45, Latzka
Mu+Győr kombi

Tét: 15 000 ft

#685 november 07, 2011, 08:45:34, Latzka
QPR-Man. City
lapok száma 4,5 felett  1,83

Tét: 10 000 ft

#686 november 08, 2011, 13:07:01, Latzka
Berdych T. - Verdasco F.
Verdasco +1,5 szett 6-3 7-5

Iroda: bet-at-home
Tét:  8,24 USD        Lehetséges nyeremény:  15,24 USD

Bepróbálom a spanyol szettlopást az emailben kapott kuponból, ennyit simán elbír ez a tipp.

* Érdekes kis meccs volt...*


#687 november 20, 2011, 13:36:57, Latzka
Észtország - Írország
továbbjutó: Írország  1,36  :ok:

Iroda: betfair

Az íreknek most ki kell lépniük a saját árnyékukból és meglovagolni ezt a számukra kedvező sorsolást. A baltiaknál Joel Lindpere beválogatása megbolygatta az eddigi kiváló csapategységet, ezzel tovább csökkentve az esélyeiket. A 2004-es lett csoda szerintem nem fog megismétlődni; érvényesül a papírforma és jöhet az ír jóga :D

Brazília - Egyiptom (Katar - Doha)

10-én a brazilok megverték Gabont 2-0-ára, hozták a kötelezőt. Sando és Hernanes góljaival vonultak a szünetre és kicsit olyan volt, mint akik ki sem jöttek a másodikra. Gabon próbálkozott, de a játékosaik képessége erősen korlátolt :)
Az Egyiptom gólt szerez tipp felé hajlok, több okból is. A fáraók játékosainak bizonyítani kell az új edzőnek Bob Bradleynek; a szurkolókat kiengesztelni az ÁNK selejtező bukásáért és amúgy is, a brazilok ellen senki sem alibizik; hol adjon bele egy focista apait-anyait ha nem a brazilok ellen. Az gondolom, hogy Hulkék az előny megszerzése után most is átadják majd a területet és ezzel többször is meg lesz a "vendégek" esélye a góllövésre.

Tippem: Egyiptom gólt szerez 1,80 (sportingbet)

#689 november 15, 2011, 07:43:28, Latzka
A freespin nyereményből egy ki játék "mesterhármas" címen, amíg a bank bírja. :)

Brazil v Egypt
Egypt Over 0,5 Goals 1,80
Tét: 1 000 Ft

Ireland U21 v Liechtenstein U21
Ireland HT Over 1,5 Goals  1,666
Tét: 1 244 Ft

Pisa v Pavia
2nd Half double chance Pisa or Pavia 1,45
Tét: 1 000 Ft

Első meccsről írtam, a második pedig a majom tippjének az átalakított verziója. (Egy órája még 1,75 volt ez...) A két csapat egy hónapja fordított szereposztásban megmérkőzött, akkor már az első félidőben kialakult az 1-4-es végeredmény. A miniállam az olaszokkal is meccselt egy érdekeset, ahol 1-0-ra vezettek és emberelőnybe kerültek, de a vége 2-7 lett az ő szemszögükből! Szóval tényleg sima hazainak ígérkezik, ahol már az első félidőben be kell indulnia a gólgyártásnak. (bwinen 1,55 az over 3,5 gól; sb-én csak 1,45 emiatt tippelek a félidőre)
A Pisa - Pávián :D statisztika alapján nagyon adja magát a H és 1,70-ért még az odds is korrekt rá. De hát mégis csak olasz C liga, így ez a kacifántos tipp megy rá: nem lesz döntetlen a második félidő.