Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum május 13, 2012, 11:33:08
Sunderland - Manchester United
10,5 szöglet felett     1-9 :noway:

Odds: 1,72
Iroda: bet365

A MU-nak kötelessége végig megnyomnia a meccset; a Sunderland pedig az utóbbi gyengébb eredmények ellenére is veszélyes csapat. A MU a Swansea ellen nem tudott gólparádét rendezni (2-0), de a szöglet statjuk (16-3) azért ütős volt. Utolsó meccsükön is közel hasonlóra számítok.
Szia, kár érte, már írtam párszor, hogy ez a szögletes játék tipikus live-os móka, elölről nem nagyon van értelme rakni, akkor még csak szimplán egy pénzfeldobás szerintem, ezt elég mutatják az eredmények is sajna...:-(((. (Az más kérdés, hogy a Sunderland vs MU  H2H sem túl pazar, de ettől még akár jó is lehetett volna. Én az over 8,0-at sem mertem rakni az első félidő után sajnos:-((
Gondolom van valami ésszerű oka, hogy mondjuk ezzel a tippel nem vársz live-ban 3-4 percet legalább, hogy over 10,0-et lehessen legalább rakni, gondolom nem voltál gépközelben. Muszáj játszani a percekkel és a határokkal, az eredeti határok nem fognak tudni nyerőt adni hosszútávon, javítani kell rajtuk az idő múlásával vagy ha valami speciális esemény történik a meccsen, de ez csak Live-ban megy.
Nehogy kioktatásnak vedd, hozzászólásommal a jó szándék vezérelt :ok:

55. perc körül ez nagyon megtetszett; Arsavin és Balotelli (ki más :D) pedig le is hozta egy negyedóra alatt.

#917 június 05, 2012, 06:26:39, Latzka
Magyarország - Írország
1,5 gól felett  0-0  :noway:

Odds: 1,30
Iroda: [fw]fortunawin[/fw]

3 gólt érzek, de kettővel is beérem :)

*Legalább jó meccs volt, nem az a CV-Cordoba fajta...*

A majom valóban nem téved, így jól indul az Eb. Szép volt Oak :beerchug:

#919 június 09, 2012, 19:54:12, Latzka
Hollandia - Dánia (live)
5,5 csere felett    :noway:
Odds: 1,80

Iroda: [fw]fortunawin[/fw]

A hollandoknál 5 csere is kevés lenne, nem tudom meddig vár még az edző. A dánok meg elvileg már csak az időhúzás miatt is kihasználják mindhármat.

*1 dán hiányzott; érdekesség 3 meccs után még nem volt 6 csere...*

#920 június 11, 2012, 14:03:40, Latzka
Mai főszelvény:
Nadal + Horvátország 3,5 kapuralövés felett

#921 június 12, 2012, 19:31:22, Latzka
Tatishvili - Czink
Czink  7-6 3-6 6-3  :ok:

Odds: 1,70
Iroda: [fw]fortunawin[/fw]

6 napja már összecsaptak Nottinghamben, akkor Czink döntőszett 5-2-ről volt képes elbukni... Most revansra számítok. 

Szia Latzka! Mit vársz szögletek terén az olasz - horvát mérkőzéstől? Vállalhatónak tűnik egy első 5 szöglet a horvátok javára?

Idézetet írta: jaaas Dátum június 14, 2012, 16:06:33
Szia Latzka! Mit vársz szögletek terén az olasz - horvát mérkőzéstől? Vállalhatónak tűnik egy első 5 szöglet a horvátok javára?

Csak most értem ide; első 5-öt passzolom, de egy over 10,5-et bepróbáltam.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 14, 2012, 18:02:31
Csak most értem ide; első 5-öt passzolom, de egy over 10,5-et bepróbáltam.

Köszönöm!

#925 június 23, 2012, 17:00:34, Latzka
Petrova + Németország

Az orosz győzelme egy kis odds dúsítással. Petrova négy 2-0-val jutott a döntőbe; ahol egy ötödikkel megszerzi első füves tornagyőzelmét.

#926 június 24, 2012, 07:48:02, Latzka
Puig + Fehéroroszország + ESP-FRA 5,5 les felett

Miután a tenisz elment a leseket visszajátszottam, Torres becserélése jót tett :) Ma nincs túl sok esemény, így érdemes lehet inkább már a holnapi Wimbledoni nyitányon agyalni.

Végre kizöldítették :great:  Maldonado :-*

Idézetet írta: Latzka Dátum június 24, 2012, 19:05:49
Végre kizöldítették :great:  Maldonado :-*

Grat!!! Szép kis fogadás volt:)