Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum január 31, 2013, 20:13:10
60. perc felé elkezdtem nézni és rögtön furcsálltam a kínált oddsokat az underekre. Az addigi 2 gól és a tötyögés a pályán nem indokolta a gólfesztivált.



És folyamatosan ugráltak az oddsok és ahogy telt az idő nem csökkent, hanem néha nőtt az under oddsa! Bwinen már ekkor fagyasztva volt a meccs.

85. perc szöglet, pont ekkor készült ez a kép:

Gól, majd hihetetlen hajtásba kezdenek az osztrákok, amihez az azt hiszem albánok csak asszisztálnak. Egy távoli lövés, mellé; erre az albán kapus siet a labdáért!!! Kicsit később fog egy ótvar lassú guruló lövést és nem kirúgja, nem kiadja szélre, hanem középre dobja, ahol az osztrákok megszerzik, újabb fos lövés, amiből szögletet csinál a kapus. Kis szögi, senki nem zavarja a beadót, középen eltűnik az összes védő és befejelik a mattersburgiak :D

Nem hittem a szememnek így az under 2,5-et és 3,5-et megettem; szerencsére a 4,5-et már nem tudták elcsalni. Persze ne fogadjon az ember barátságos meccsre + azt hittem a stream riasztja a bundát, de tévedtem :D
A Skenderbau ugyanezt csinálta valaki ellen pár napja, csak ott kicsit hamarabb, ha jól emlékszem, vicces, milyen gólokat követtek maguknak

Ez a második kép durva :D 86. perc nincs gól 3,40 ;D Az ilyen meccseket szívesen visszanézném az utolsó perceit. Gondolom elég vicces lehetett a kapus szarakodása meg ilyesmi (persze kivéve ha undert fogadsz)

#1157 február 01, 2013, 22:31:21, Latzka
Werder Bremen - Hannover
szögletek száma: 8 felett  10-0 :great:

Odds: 1,40
Tét: 2 921     Várható nyeremény: 4 089
bet365

Ettől a tipptől függetlenül harmadjára is összejön a nap végi leutalás, most már csak az a tét, hogy 10 vagy 14 000 a napi profit.

#1158 február 02, 2013, 17:35:39, Latzka
Bemelmans/Darcis - Troicki/Zimonjic
Troicki/Zimonjic  4-6 4-6 7-5 4-6  :ok:

Odds: 1,50
Tét: 15 000     Várható nyeremény: 22 500
bet365

Úgy látom tettük egy páran; szóval kérném a Néptippek Istenét, Néptunuszt ne bassz ki ennyi jó emberrel :D :redchug:

#1159 február 04, 2013, 11:32:34, Latzka
Kenny de Schepper - Fabrice Martin
Martin  6-3 7-6  :noway:

Odds: 2,55
bwin

#1160 február 04, 2013, 21:34:27, Latzka
Kenny de Schepper - Menendez-Maceiras
de Schepper  7-6 3-6 4-6  :uglystupid2:

Odds: 1,40
bet365

Eddig a francia bőrére utaztam, de javuló formája miatt most már 'vele' vagyok ezen a mérkőzésen. Garanganga ellen elég volt a szervája, az afrikai még challanger szint sincs, míg Martin ellen már nem csak a nagy adogatások jöttek, hanem a 'mezőnymunkája' is ült; a hálóhoz rendre felhúzódó honfitársa mellett rendszeresen sikerrel ütött el, nekem úgy tűnik de Schepper megérkezett a 2013-as évbe, ami főtáblát fog neki jelenteni a spanyol ellenfelével szembe.

#1161 február 05, 2013, 21:59:49, Latzka
Berlocq C. - Kuznetsov An.
Berlocq -3,5 gémről is nyer  6-2 6-1  :ok:

Odds: 1,80
[fw]fortunawin[/fw]

A Vina Del Marban rendezett ATP torna érdekessége, hogy Rafa Nadal is elindul, de ennek a két srácnak nagyon nem kell tőle tartania, hiszen csak a döntőben futhatnának össze vele.

Kettejük közül, ahogy az oddsok is mutatják Berlocq-nak van azért erre több esélye, két Davis kupa sikerrel hangolódott erre a tornára. Kohlschreiber ellen óriási meccset játszott az első napon, ahol a 5. szettben sérülés miatt végül a német feladásra kényszerült. Megjegyezném, amíg fitt volt Kohli. addig sem volt egyértelmű, hogy nyer-e majd. Vasárnap már nem volt sok tét, két sima szettben verte Kas-t, mondhatni egy bemutató meccsen. A 'salakos argentinnak' tavaly nagyon jól ment ezen a tornán, csak a döntőben maradt alul Monaco ellenében.

Mai ellenfele Kuznetsov is ezen a borításon bír jobb eredményekkel, tavaly ő volt a challenger sorozat egyik nagy királya, négy salakos torna döntőjébe jutott be és ezeket kivétel nélkül be is húzta! Az oroszoknak a Davis kupában most nem volt jelenésük, Kuznetsovnak idén eddig csak 3 mérkőzése van, amiből egyik sem volt salakos.

Belocq jó passzban van és fontos is neki ez a torna, így tippem szerint -3,5 gémről is verni fogja az évet még igazából csak most elkezdő oroszt.

#1162 február 06, 2013, 15:56:09, Latzka
Ferenvárosi TC - Ruzomberok (barátságos mérkőzés)
2,5 gól felett  3-3  :ok:

Odds: 1,68
unibet

A csapatok eddigi felkészülési mérkőzései alapján jó esélyt látok itt az overre.



Idézetet írta: Latzka Dátum február 06, 2013, 11:30:11
Ferenvárosi TC - Ruzomberok (barátságos mérkőzés)
2,5 gól felett  3-3  :ok:

Odds: 1,68
unibet

Ez elég sima lett szerencsére :)

FTC - MFK Ruzomberok 3-3
FTC: Ranilovic (Kunsági, 46.) - Gárdos (Simita, 46.), Gyömbér, Junior Fell, Sváb – Jovanovic, Cukic - Hakola, Orosz - Somalia, Peric
Gólszerzők: Orosz (13.), Somalia (34.), Peric (57.), ill. Lupták (63.), Lovás (66., 76.)

A 3-0-ról jött egyenlítés pedig még jól is jöhet a jövőt tekintve, inkább itt forduljon elő, mint a bajnokságban.

#1165 február 08, 2013, 20:46:45, Latzka
Berlocq Carlos - Rufin Guillaume
Berlocq

Odds: 1,60
[fw]fortunawin[/fw]


Így kezdtem a tegnapelőtti elemzésemet (Berlocq - Kuznetsov): "A Vina Del Marban rendezett ATP torna érdekessége, hogy Rafa Nadal is elindul, de ennek a két srácnak nagyon nem kell tőle tartani, hiszen csak a döntőben futhatnának össze vele."

Azóta arra, hogy ez a randevú összejöjjön jelentősen javultak az esélyek. Egyrészt Berlocq azóta túljutott Kuznetsovon, majd Giraldon is; sőt Rufin eltakarította a torna 2. kiemeltjét Monacot az útból, így az alsó ág teljesen nyitottá vált.
A mai napon mindketten rápihenhetnek a negyeddöntőre, ami mindenképpen az argentinnak kedvez. Egyrészt, mert a kolumbiai Giraldoval drámai csatába keveredett, ahol hiába nyerte az első szettet, bukta a másodikat és a harmadikban is hamar break hátrányba került. Innen összekapta magát és végül 2,5 óra küzdelem után ő került a következő körbe. Rufinnak talán nem is jön jól a pauza, neki talán kedvezett volna, ha Monaco után 'lendületből' jött volna a következő ellenfél.
A francia mellett érvként mindenképpen felhoznám, hogy szereti a dél-amerikai versenyeket, a tavalyi év második felében sikeresen szerepelt több challenger versenyen (1 siker, 2 döntő, 1 elődöntő), de nekem ezen a versenyen úgy érzem Beloq-ot kell 'futtatnom', hiszek benne, hogy összejöhet neki a Nadal elleni döntő, így Rufint is vernie kell.

Annyi kiegészítés, hogy csak egyesben pihennek a mai napon, párosban még versenyben vannak és pályára is lépnek; de nagy jelentőséget nem tulajdonítanák neki, első fordulóban is csak 1-1 órát tartottak a meccseik.

Úgy tudom, hogy Berlocq ápolásra szorult a döntő szettben tegnap. Nyílván nem lehetett akkora baj, ha brékhátrányból fordított az argentín.  ;)

Ettől függelenül szerintem is nyer.  :ok:

Idézetet írta: CaeSar Dátum február 07, 2013, 14:22:16
Úgy tudom, hogy Berlocq ápolásra szorult a döntő szettben tegnap. Nyílván nem lehetett akkora baj, ha brékhátrányból fordított az argentín.  ;)

Ettől függelenül szerintem is nyer.  :ok:

Köszi az infót! :ok: Nem kerestem hozzá streamet, de tényleg dereng, hogy volt rövidebb ideig egy kis 'fagyasztás' bet365 részéről. A fordítás viszont jó jel, meglátjuk ma játszik-e párost, de mindenképpen void-os irodánál fogom tenni.

#1169 február 08, 2013, 20:48:26, Latzka
Cilic Marin - Kavcic Blaz
20,5 gém alatt   :noway:

Odds: 1,70
[fw]fortunawin[/fw]

*Miért is fejezné be a meccset Cilic 6-3 5-4-nél, amikor ő jött adogatással :D*