Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1170 február 09, 2013, 18:11:13, Latzka
Stoke City - Reading
Mindkét csapat gólt lő    2-1 :great:

Odds: 1,83
bet365

Erről a két csapatról nem igazán a gólok opció ugrik be először, mint keresett fogadási lehetőség; most viszont jelenlegi szereplésük miatt mégis erre tippelek. A Stoke miután 3-1-re legyőzte szeretett csapatomat nagyon visszaesett; azóta 2 döntetlen mellett 4 vereséget számlálnak; mondjuk az igaz, hogy több nagy csapattal is találkoztak eme sorozat alatt (City, Chelsea, Arsenal) De a legnagyobb baj talán nem is a szerzett kevés pont, ettől meglepőbb, hogy milyen gólképesek lettek hátul. Míg az első 19 forduló alatt kaptak 14 gólt, addig ezen a 6 meccsen 16-ot! A feltörhetetlennek tűnt Begovic, Huth, Schawcross fémjelezte védelem nincs a helyzet magaslatán, ráadásul egy nagyon jó formában lévő Reading látogat a Britannia Stadionba.

A szezon alatt végig kieső helyen álló csapat még időben észbe kapott, pontjaik nagy részét az elmúlt fordulókban gyűjtögették. Verték a WBA-t, a Sundit, idegenben a Newcastle-t, sőt otthon 2-0-ről egyenlítettek ki a Chelsea ellen Le Fondre duplájával. Ezen eredményekkel feljöttek végre a vonal felé (17.hely) és ma sem esélytelenül indulnak harcba. Sok gólt szereznek, s erre ma is jók az esélyeik a gyenge formát mutató Stoke ellenében. Azért nem írnám le Pulis csapatát, mert nagyon kemény csatárokkal rendelkeznek (Walters, Jerome), a hórihorgas Crouch vagy az Arsenal ellen jót kakaskodó (6 pályán töltött perce alatt..) Michael Owen.

A Stoke-ra jellemző eredmény amúgy a 0-0, de ezt most elvetném; nem olyanok az előjelek. Bármelyik csapat szerzi is meg a vezetést, képesnek tartom a másikat a válaszra, így a mindkét csapat gólt lő tippet küldöm harcba ezen a mérkőzésen.

#1171 február 09, 2013, 19:23:44, Latzka
Bayern München - Schalke
szögletek száma 9 felett  félidőben 8-2 :ok:

Odds: 1,50
bet365

#1172 február 10, 2013, 21:16:14, Latzka
Nigéria - Burkina Faso
szögletek száma 8 felett    3-6  :ok:

Odds: 1,50
bet365

#1173 február 11, 2013, 18:27:30, Latzka
Garcia Caroline - Al Nabhani Fatima
18,5 gém alatt  6-2 6-3  :ok:

Odds: 1,66
bet365


A nőknél egy WTA tornát rendeznek a héten, ahol pénzben nem lesz hiány, hiszen $2,369,000 összdíjazású a verseny. Katari torna azaz most is az a helyzet, mint a férfiaknál, ahol jó szemmel meg lehetett fogni pár szép oddsot. Pontosítva, arra gondolok, ahol egy viszonylag tűrhető játékos találkozik egy kevésbé képzettel az első körben, ahol is a kevésbé képzett szabadkártyával indulhat. A férfiaknál a dohai versenyen ilyen volt a Monfils - Zayed 6-0 6-3 és a Safwat - Ali Mutawa 6-0 6-0 mérkőzés, melyeknél az eredmények önmagukért beszélnek.

Itt talán kisebb az a válaszvonal a két játékos között, mint a férfiaknál volt, de a 19 gém szerintem még így is magas határ. A 20 éves Caroline Garcia a 172. a világranglistán, nem rossz játékos. Túl van a terep megismerésén is, hiszen ő már a kvaliből juttott fel két nagyon sima győzelemmel. (Grandin 6-2 6-3, Ivakhnenko 6-1 6-4)

Ellenfele a szabadkártyás Fatima Al Nabhani lesz, aki ománi állampolgár. Ugyan 2 évvel idősebb nála, de eddig nem nagyon hallhattunk felőle. A 434. a világranglistán (ami nem is tűnik olyan vészesen rossznak) általában ITF versenyeken szokott szerepelni váltakozó sikerrel. A dohai versenyen már zsinórban harmadjára kapja meg a lehetőséget a főtáblás szabadkártyával, eddig (természetesen) még nem élte túl az 1. kört. 2011-ben Jankovic verte 6-1 6-3-ra, 2012-ben pedig Shuai Peng 6-0 7-5-re.

Ha a francia végig megfelelő koncentráltsággal áll oda, akkor neki is illene 19 gémen belüli eredménnyel elvernie az ománi kislányt.


Erről a meccsről mit gondolsz?

Wozniacki C. (Den) - Jugic-Salkic M. (Bih)   under 16,5  odds:1,61

A boszniai lány már 33 éves és az utóbbi eredményei sem biztatóak. A selejtezőben Dushevina ellen csak 1 gémet tudott összehozni. Wozniacki-nak is illene 4 game alatt tartania.

Idézetet írta: deciusrex Dátum február 11, 2013, 11:30:54
Erről a meccsről mit gondolsz?

Wozniacki C. (Den) - Jugic-Salkic M. (Bih)   under 16,5  odds:1,61

Ez a Jugic-Salkic úgy látom egyéniben inkább ITF szint, elég gyengén kellene Wozninak játszania, hogy ne legyenek 17 gém alatt; nekem tetszik ez a tipp.

#1176 február 13, 2013, 12:07:27, Latzka
Valencia - PSG
büntetőlapok száma 4,5 felett  1,66  4  :noway: (pedig Ibra segíteni akart :D)
Leicester - Huddersfield
szögletek száma 10 felett  1,50  9  :noway:

Odds: 2,50
bet365

#1177 február 14, 2013, 20:01:41, Latzka
A tegnapi kombim sikeréhez kellett a végén egy kis szerencse, emiatt inkább úgy döntöttem 2 100 ft híján leutalom az összes pénzem. Az előbb belépek sehol semmi, leszívták az a kis kétezret. Chaten kérdem mi van, nyögik, hogy 6 fontos tranzakciós díj, mert 28 naponként csak egy ingyenes banki lehívási lehetőség van. No igen, de nekem 01.06-án volt utoljára banki kiutalásom, azóta csak skrillre kértem ki. Visszatették utána egy pillanat alatt, amiből meglátjuk meddig maradok talpon :)



Zenit - Liverpool
Pool szögletek száma 4,5 felett    4 :P

Tét: 2 100    Várható nyeremény: 3 627
Odds: 1,72
bet365

Hivatalos kezdő: Reina, Johnson, Skrtel, Carragher, Enrique, Allen, Henderson, Gerrard, Downing, Sterling, Suarez
Cserék: Jones, Coates, Lucas, Borini, Shelvey, Suso, Wisdom

Persze elfogult vagyok, de a WBA-s vereséggel már túl sok van a csapat rovásán, a kezdő jó és az oroszokat nem tudom mennyire érdekli ez a serleg a BL után. Bennem rólunk nagyon negatív kép él, Anderlecht, Milan ellen nagyon szarok voltak; persze az már régen volt. Mindenesetre 5 szöglettel nem hiszem, hogy sokat várok a vörösöktől.

Jajj de jó, hogy leutaltam szinte mindent, nagyon felhúzott a Pool meccs. Szar pálya, szar végeredmény, pedig Lajoskának volt vagy 3 db 100%-os ziccere; szóval idegből ellövöm az eddig tartogatott NS-es kuponom :D :redchug:

Sparta Praga - Chelsea
1,5 gól felett   

Tét: 4,04$    Várható nyeremény: 8,08$
Odds: 2,00
Bah

Na jó evezzünk tovább. Régóta kíváncsi vagyok, hogy ki mit tart élete legjobb, legemlékezetesebb foci döntőjének (Eb, Vb, Bl, Uefa kupa vagy akár honurasi ligakupa mindegy)

Kb. 1992 óta láttam a nagyobb versenyek, sorozatok döntőit, ezek alapján nekem ez a Top3 (időrendben):

1999 BL döntő                   M.U. - Bayern           2-1
2001 UEFA Kupa döntő  Liverpool - Alaves   5-4
2005 BL döntő                   Liverpool - Milan     3*-3


Akkora fájdalmat sport kapcsán soha nem éreztem, amikor fordított a MU; olyan szopóka-nyalóka csak egyszer van az életben. Pool - Alaves giga szórakoztató meccs volt; szerintem kb. itt szerettem meg a Poolt, a Milan elleni comeback pedig visszaadta, amit a MU elvett.

Kíváncsi vagyok mások véleményére :cya:

Egyértelmű L'pool v Milan  8)
De én elfogult vagyok...YNWA

Nekem eddig a Chelsea egyenlítés volt tavaly a döntőben.. Nemtudom miért, alapból nem annyira szeretem őket, öcsém a nagy fan, de aznap olyan Chelsea fan lettem én is, hogy nem igaz. ;D Lehet azért mert kb. 10 ezrem múlt rajta, de mikor berúgták olyan öröm volt bennem, és el is felejtettem, hogy ezzel nyertem én is, egyszerűen csak annyira megérdemelték volna már a Chelsea játékosai azt a sikert, hogy nem igaz..(Itt főleg azokra gondolok akik elbukták a MU elleni döntőt) Szóval bennem ez a meccs hagyta a legnagyobb nyomot.

#1182 február 16, 2013, 22:00:26, Latzka
Michon - Korolev
Korolev  1,30  4-6 4-6  :ok:
Oldham - Everton
1,5 gól felett  1,14 2-2  :ok:

Odds: 1,48
unibet

#1183 február 16, 2013, 22:00:49, Latzka
Benneteau - Simon
Benneteau  6-4 7-6  :ok:

Odds: 1,82
unibet

Bennének eddig 7 vesztes ATP döntője van, igazán kijárna már neki egy győzelem. Viszont úgy érzem erre nem itt fog sor kerülni, mert Simon legyőzése után Del Potro vélhetően már sok lesz neki. Igaz a mai sem lesz egyszerű, de Federer legyőzése után szerintem inkább neki áll a zászló honfitársával szemben.

#1184 február 17, 2013, 09:17:33, Latzka
Kuznetsova - Gavrilova
Kuznetsova 2-0-ra nyer   6-2 6-2  :ok:

Odds: 1,50
bet365

Szokatlan Kuznetsova nevét selejtezős mérkőzésen látni, most erre is (újra) sor kerül. Ennek oka, hogy a tavalyi idény teljes második felét sérülés miatt kihagyni kényszerült és visszacsúszott a világranglistán, jelenleg az 51. helyen áll. Talán valamivel korábbra is hozhatta volna a visszatérését, de nem akart feleslegesen kockáztatni, ami szerintem kifizetendő döntés lesz a számára.
Nyitómeccsén még kikapott Bertenstől Aucklandben, ezek után már Sydneyben (kvaliból) és az Aus Openen is a negyeddöntőig jutott, úgy hogy mindkét tornán verte Wozniacki kisasszonyt, vereségei pedig Azarenkától és Kerbertől sem számít szégyenfoltnak. Dohában Mattek Sands és Bartoli ellen is döcögősen indított, előbbi 2-4-re utóbbi 0-3-ra vezetett a meccs első szettjében, mégis mindkét esetben az orosz zsebelte be az első felvonást, majd a másodikat is. Majd jött Stosur, aki ellen gyér volt a szervajátéka, sokszor elveszítette így kiesett; de ez benne van a pakliban. A dohai főtábláról tehát már a dubai kvaliban van jelenése, ahol ma lehengerlően kezdett; 50 perc alatt 6-1 6-0-ra verte a lengyel Domachowskát.
Gavrilova szintén orosz, majdnem 10 évvel fiatalabb játékos, aki a jövő embere lehet. Tavaly többségében még ITF tornákon játszott, az idei évben viszont már a WTA versenyek körforgásában fog részt venni. Az Aus Openen és Dohában is a selejtezőből a főtábla 2. köréig jutott, ami nem rossz teljesítmény tőle. (Dohában mondjuk lucky loserként ment tovább, hiszen a szlovén Majeric is kibabrált vele) Van juniorként US Open győzelme és Roland Garros döntője, de más a juniorok és más a felnőttek világa.
Eddig Kuznetsova visszatérése sikeresnek mondható és a játéka is egyre jobb lesz a növekvő mérkőzés szám után. Szerintem jelenleg még jóval jobb játékos honfitársánál, nálam két szettben be fogja húzni a meccset, utána pedig jöhet a Zheng - Medina-Garrigues mérkőzés nyertes a főtábláért.