Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Elmennek mostmàr a picsàba de komolyan hogy nem tudok tölteni hogy megtegyem a Fradi meccset

Chat persze off be se tolt

faszombamehetnekmegint

még jó van free bet bónusz a ftc meccsre

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 16, 2023, 16:34:36Csoro tűzoltó 400ftos teten 1milliardot nyert.

https://t.co/YBjnKmO9nE

Kaszinóval nem vagyok képben.
Egy ilyen nyeremény leadózható normálisan? Mert ugye a sportfogadás minden külföldi irodánál irreálisan, megoldhatatlanul adózik (adózna).

cseten 155. vagyok
nem várom meg

Idézetet írta: lacii Dátum március 16, 2023, 21:09:56cseten 155. vagyok
nem várom meg
Örülj H megtudtam nyitni én nem tudtam

Idézetet írta: szalist Dátum március 16, 2023, 21:16:39Örülj H megtudtam nyitni én nem tudtam

Mondjuk sokkal kedvezőbb helyzetben ő sincs. 🤣🤣🤣

Idézetet írta: spursBSB Dátum március 16, 2023, 21:06:09Kaszinóval nem vagyok képben.
Egy ilyen nyeremény leadózható normálisan? Mert ugye a sportfogadás minden külföldi irodánál irreálisan, megoldhatatlanul adózik (adózna).

Jövedelemként kell elkönyvelni, és annak függvényében fizetni az adót rá.

Idézetet írta: Admin Dátum március 16, 2023, 21:18:29Jövedelemként kell elkönyvelni, és annak függvényében fizetni az adót rá.
Biztos bevallanàm hogy annak a 40szazalekat a főniék ellopjàk ..

Idézetet írta: szalist Dátum március 16, 2023, 21:36:30Biztos bevallanàm hogy annak a 40szazalekat a főniék ellopjàk ..

Biztos jobb egy ilyen nyilvánosságra kerülése után elkerülni az adót, és attól félni hogy mikor büntetnek meg, és veszik el az egészet a büntivel, mint hogy egymilliárd helyett csak hatszáz millával éljek...

Ez a fogadàs így tényleg kockàzatmentes lesz mert nem tudok semmit se kockáztatni

Idézetet írta: spursBSB Dátum március 16, 2023, 21:06:09Kaszinóval nem vagyok képben.
Egy ilyen nyeremény leadózható normálisan? Mert ugye a sportfogadás minden külföldi irodánál irreálisan, megoldhatatlanul adózik (adózna).

Igen, ekkora összegnél muszáj is lesz.


Ha a nyereményt a magánszemély nem kifizetőtől kapja – például a nyeremény egy külföldi honlapon szervezett játékból származik –, akkor a jövedelem után a magánszemélynek kell megfizetnie a 15 százalék szja-előleget, és a 15,5 százalék szochót, a szerzés negyedévét követő hónap 12. napjáig.

Mivel ebben az esetben a szochót a magánszemély fizeti, és azt költségként nem számolhatja el, azt neki nem térítik meg, az szja-előleg és a szocho alapjának megállapításakor a jövedelem 87 százalékát kell figyelembe venni.

Azt hiszem a szochonak van maxa.

Idézetet írta: spursBSB Dátum március 16, 2023, 21:48:27Biztos jobb egy ilyen nyilvánosságra kerülése után elkerülni az adót, és attól félni hogy mikor büntetnek meg, és veszik el az egészet a büntivel, mint hogy egymilliárd helyett csak hatszáz millával éljek...
Szemlélet kérdése, én akkor se adnék ezeknek egy fityinget se, épp eleget húznak le rólam így is ... egy ekkora összeg megnyerése után szerintem pedig az országot kell elkerülni (feltéve ha Magyarországon él és dolgozik a nyertes) ... ha csak pár évig is, de az adózni kívánt pár száz millió töredékéből ellennék valami jó kis kellemes éghajlatú 'adóparadicsom' országban  :pimp:

Idézetet írta: szalist Dátum március 16, 2023, 21:36:30Biztos bevallanàm hogy annak a 40szazalekat a főniék ellopjàk ..

Most ne menjünk bele, de az adózás az nem csak Magyarországot illeti, bár tudom, hogy sokaknak az a világ közepe, eleje meg vége is.

Egy ekkora összegnél én elgondolkodnék dolgokon.

Azt meg még tegyük hozzá, hogy a játékosszámlán levő egyenleg egyelőre még nem számít jövedelemnek, szóval van idő ezen még gondolkodni, hogy mit, s merre.