Betfair - 10$ Bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem akarok nagyon türelmetlennek tűnni, de már majdnem 2 hete, hogy regisztráltam, és még mindig nem kaptam meg a 10 dollárt. Ha csak hetente egyszer vannak jóváírva, már akkor is meg kellett volna kapnom...

Idézetet írta: Cavalorn Dátum október 10, 2011, 16:38:28
Nem akarok nagyon türelmetlennek tűnni, de már majdnem 2 hete, hogy regisztráltam, és még mindig nem kaptam meg a 10 dollárt. Ha csak hetente egyszer vannak jóváírva, már akkor is meg kellett volna kapnom...

Elnézést kérek, de csak a tegnap sikerült elküldenem a listát a Betfair-hez. Remélem, hamarosan jóváírják a bónuszt.

Idézetet írta: Milan Dátum október 11, 2011, 09:12:53
Elnézést kérek, de csak a tegnap sikerült elküldenem a listát a Betfair-hez. Remélem, hamarosan jóváírják a bónuszt.

Semmi gond. Viszont most már jóváírhatnák, mert még mindig nem kaptam meg a 10 dolláromat...

Jó, most már aztán tényleg kezdek pipa lenni. Nem akarom elhinni, hogy 3-4 nap nem elég ahhoz, hogy jóvá írják azt a tetves bónuszt. Könyörögni kell nekik, vagy mi van?

Idézetet írta: Cavalorn Dátum október 15, 2011, 00:20:12
Jó, most már aztán tényleg kezdek pipa lenni. Nem akarom elhinni, hogy 3-4 nap nem elég ahhoz, hogy jóvá írják azt a tetves bónuszt. Könyörögni kell nekik, vagy mi van?

A Bónusz a számlákon.

Beregisztráltam az adott linken, és feltöltöttem 20$ de ugye volt tranzakció díj és a számlámon 19.70$ van de így is megkapom a bónuszt?

Idézetet írta: RTTWLR Dátum november 03, 2011, 10:15:33
Beregisztráltam az adott linken, és feltöltöttem 20$ de ugye volt tranzakció díj és a számlámon 19.70$ van de így is megkapom a bónuszt?

Küldtél e-mail-t az adott címre?


Idézetet írta: RTTWLR Dátum november 03, 2011, 12:06:34
Igen, küldtem.

Akkor továbbítom jövő hétfőn azt a Betfair-hez, utána meg reméljük, hogy így is megkapod a bónuszt.
;)

Hahó, ha innen reggelek, a leírtak alapján, akkor is részt veszek az Átigaozolási időszak promócióban is a 10 eurós visszaterítés mellett?

Idézetet írta: dropika Dátum november 10, 2011, 11:11:41
Hahó, ha innen reggelek, a leírtak alapján, akkor is részt veszek az Átigaozolási időszak promócióban is a 10 eurós visszaterítés mellett?

Megkérdem az illetékest.

Idézetet írta: Milan Dátum november 10, 2011, 11:43:03
Megkérdem az illetékest.

me tudod mondani h ha csutortokon kuldtunk neked emilt, akkor mikor kapjuk a bonuszt?

Idézetet írta: dropika Dátum november 11, 2011, 23:39:27
me tudod mondani h ha csutortokon kuldtunk neked emilt, akkor mikor kapjuk a bonuszt?

Következő hét hétfőn küldöm át a felhasznló neveket, s onnantól már tőlük függ, hogy milyen gyorsak.

amugy mi a tapasztalat, milyen gyorsak?

Idézetet írta: Milan Dátum november 12, 2011, 07:28:57
Következő hét hétfőn küldöm át a felhasznló neveket, s onnantól már tőlük függ, hogy milyen gyorsak.


Idézetet írta: dropika Dátum november 15, 2011, 18:05:58
amugy mi a tapasztalat, milyen gyorsak?

Hát ez szituációtól függ. Van olyan, hogy küldöm, s jóvá is írják, de van amikor újra kell írni nekik.