Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: prigioni1 Dátum szeptember 15, 2018, 12:12:08
Nekem tegnapelőtt még nem volt az. A kifizetés is ingyenes skrillre?


Azt nem tudom, mert még nem fizettem be skrillel, így csak a banki átutalás él kifizetésnél.
Ráakartam kérdezni chaten, hogy a bónusz érvényes-e skrill befizetéssel (bwinen, sportingbeten nem volt az), de nem elérhetőek.


Idézetet írta: prigioni1 Dátum szeptember 15, 2018, 12:12:08
Nekem tegnapelőtt még nem volt az. A kifizetés is ingyenes skrillre?

Igen, ingyenes a skrill, nekem simán kifizették.

Idézetet írta: petercrouch Dátum szeptember 14, 2018, 18:46:30
Emlékeim szerint a sportingbet ugyanennyire volt gyenge az oddsokban. Mellesleg az anyacég ugyanaz, csak más domain-t nyomatnak a játékosoknak. A lengyeleknél ez már lassan 1 éve működő oldal, rosszat nem lehet róla olvasni.
Szóval ha birkaságnak számít az, ha szó nélkül elfogadom ugyanazon promókat más domain-en mint amik eddig is voltak, csak megspékelve pár ingyen lehetőséggel, akkor hurrogj le, de bármelyik iroda költözését szívesen venném.
Persze annó amikor regisztráltam az SB-re nem olvastam el a T&C-t, nem tudom így azt sem, h megtehették volna ezt az importálást, de az egyértleműen biztos, hogy eddig nem jártam rosszul. Feleslegesnek érzem emiatt a sok konspirációt, mert a végén kilyukadunk a chemtrail-nél, szabadkőművességnél, gyíkembereknél, miközben kézzel fogható rossz tapasztalata senkinek sincsen, csak a feltételezések.

Nincs itt semmi összeesküvés.
A tény az, hogy ez a buki bármikor átpakolhatja máshova az egyenleged és eltüntetheti az ügyfélszolgálatot és az aktív kifizetési lehetőségeidet.
Ez akkor is zavarna, ha a bet365-höz került volna át a pénzem.
Nem a sportingbull a gond, hanem a bwin-sportingbet ügyfélkezelése, de ugye ahogy te is említed, ugyanaz a tulaj...

Idézetet írta: petercrouch Dátum szeptember 14, 2018, 13:24:39
Volt vkinek már rossz tapasztalata az irodával szemben, vagy csak úgy alapból megy a hőzöngés?

Ahogy Knapp is írta, nem a Sportingbullal van itt a gond, hanem a GVC csoport megoldásával. Ilyent nem tehetnek.
Amennyiben te az OTP-ben nyitsz egy számlát, mert pont bennük bízol meg, akkor egyik napról a másikra nem pakolhatnak át a BUKTA Bankhoz, és még a pénzed is áttolják, csak mert nekik úgy áll fel.

Közben persze megy a parasztvakítás a bónuszokkal, ingyen pörgetéssekkel stb.  :D

Ezzel a kivonulással kapcsolatba lenne kérdésem. Ugye sportingbeten nem lehet már Magyarországról játszani, viszont én jövőhónaptól kint fogok élni Angliába. Így tudok majd szerintetek játszani ha lesz külföldi számlám amiről befizetek/játszok vagy így is kiszűrik azt hogy Magyar vagyok mondjuk személyi alapján?

Sziasztok!

Továbbra is két sportingbullos számlám van..
egy a bwin után egy a sportingbet után.
Próbálom legalább az egyik számlát kinullázni, mert előbb-utóbb sztem úgyis tiltani fognak. Kifizetésem csak bank felé lehet, skrillre nem tudok kiutalni...
Mindenhol így használom az IBAN számot:
HU71 ********-********-********

Sajnos azt írja a sportingbull, hogy nem jó az IBAN formátumom...
Már annyi variációt próbáltam...
Valakinek, valami ötlete van-e?

Üdv, Sound


Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 16, 2018, 13:11:31
Az ibant nem kell kötőjellel elválasztani

Sajnos nem jó úgy sem nekik...
Azért köszi!

Idézetet írta: Lucho Dátum szeptember 15, 2018, 12:29:59

Ráakartam kérdezni chaten, hogy a bónusz érvényes-e skrill befizetéssel (bwinen, sportingbeten nem volt az), de nem elérhetőek.
Netellerre adják, akkor gondolom skrillre is. A feltételekben nincs kizárva.

Idézetet írta: Betman91 Dátum szeptember 16, 2018, 13:01:22
Ezzel a kivonulással kapcsolatba lenne kérdésem. Ugye sportingbeten nem lehet már Magyarországról játszani, viszont én jövőhónaptól kint fogok élni Angliába. Így tudok majd szerintetek játszani ha lesz külföldi számlám amiről befizetek/játszok vagy így is kiszűrik azt hogy Magyar vagyok mondjuk személyi alapján?

Nem az állampolgárság, hanem az ország (szerinti IP cím) a mérvadó. Bár mondjuk ez érdekes, hisz elvileg benne vagy a sportingbet rendszerében, de ha belépsz, akkor közlik hogy irány a bullshit. Ha nem lett volna ez az egész, akkor csak üzenetet kellett volna nekik küldeni hogy kiköltöztél, esetleg csatolni egy utility billt, és átírják az országot. Viszont így a kérdés az hogy tudsz-e újból regisztrálni, hisz ahogy írtam, benne vagy a rendszerben, csak lehet hogy már úgy se tudsz játszani ha Angliában fogsz élni. Mondjuk neked ez nem lehet probléma, ha nem jön össze a sportingbet, regisztrálhatsz a bwinen, gamebookersen, partybetsen (utóbbi még elérhető innen is), ugyanaz a skin, meg hát ott van még a ladbrokes, coral, skybet, betfred, valamelyik csak beválik  ;)

Még egy kérdés, hátha van valakinek tapasztalata már...

Ha skrillel befizetek, akkor utánna tudok kifizetni skrillre?
Addig nem?

Üdv.:
Sound

Idézetet írta: Sound Dátum szeptember 16, 2018, 13:22:05
Még egy kérdés, hátha van valakinek tapasztalata már...

Ha skrillel befizetek, akkor utánna tudok kifizetni skrillre?
Addig nem?

Üdv.:
Sound
Igen.   és   nem.

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 15, 2018, 22:16:41
Ahogy Knapp is írta, nem a Sportingbullal van itt a gond, hanem a GVC csoport megoldásával. Ilyent nem tehetnek.
Amennyiben te az OTP-ben nyitsz egy számlát, mert pont bennük bízol meg, akkor egyik napról a másikra nem pakolhatnak át a BUKTA Bankhoz, és még a pénzed is áttolják, csak mert nekik úgy áll fel.

Közben persze megy a parasztvakítás a bónuszokkal, ingyen pörgetéssekkel stb.  :D

Dehogynem, az AXA-tól egyik napról a másikra pakoltak át az OTP-hez.

Az ingyen pöris és a freebetes promók mától véget értek?