Bajnokok Ligája 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum október 05, 2022, 10:12:45https://m4sport.hu/bajnokokligaja/cikk/2022/10/05/video-szavazas-jo-dontest-hozott-a-var-dumfries%e2%80%8b-kezezesgyanus-megmozdulasanal/

Nálatok tizi volt vagy sem? A felvételt megnézve meglepett a szavazás állása ??? 

Egyértelmű büntető, érdemes ezt a két felvételt megnézni:

Itt 00:27-től


Ezekből látszik a legjobban, hogy Dumfries ér előbb hozzá kézzel, de ez logikus is, hiszen Fati testét Dumfries keze "takarta" abban a szögben, ahogyan a labda repült, Fati keze nem érhet hozzá később egyvonalban repülő labdánál, ha Dumfries keze előrébb van. Újabb VAR hiba, de ez már szinte szokásos. Ezért is teljesen felesleges a VAR, olyan ítéletet hoznak, amilyet akarnak, mintha idióták ülnének a székekben. Egyszer össze kéne írni az összes VAR okozta hibát, de szerintem sosem érnénk a végére.  ;D

Szerintem surolta a fejet, de nehez jol kivenni , aki ezt nem akarja latni annak is van olyan szog ahol igaza van .

Ezek a felvételek meggyőztek, valóban 11-es volt :ok:

És vajon ezeket a felvételeket is látták a szobában? Néha azt érzem, hogy a legjobb szögből felvett kockák mindig csak másnap kerülnek elő. Ott van a hírhedt Juvétól elvett gól. Szerintem, amiből 'dolgoztak' az alapján les volt és azt is ítéltek, aztán előjött az a felvétel, amin látszott, hogy a szögletzászló közelében is volt egy védő. Amennyiben látták azt a képet is, akkor börtönt adnék csalásért azoknak, akik a VAR szobában voltak :-X

Idézetet írta: sunik29 Dátum október 05, 2022, 10:41:59Szerintem surolta a fejet, de nehez jol kivenni , aki ezt nem akarja latni annak is van olyan szog ahol igaza van .

Ja, mert ha súrolta, akkor nem 11-es, mert saját magáról pattant oda? Itt nem vagyok teljesen már tisztában az éppen aktuális szabályokkal ;D Úgy látom, hogy érte a kobakját amúgy.

Nekem fájt, hogy nem fújták be, egyrészt mint Barca-fan, másrészt mint akinek a kombiján már a csak a mindkét csapat lő gólt opció hiányzott  :'(

A Poz-féle második videót tegyétek ki teljes képernyőre, és 0,25-re állítsátok a lejátszási sebességet ott a 27. másodperc környékén. Aki úgy sem látja tizinek, az vagy Madrid-fan, vagy rossz a szeme  ;D

Amúgy meg erről vitázni kb felesleges, olyan tompa szar volt a Barca, hogy meg is érdemelte a szopót!

Idézetet írta: Latzka Dátum október 05, 2022, 10:42:12És vajon ezeket a felvételeket is látták a szobában?

Ez szerintem egy jó kérdés, hogy tényleg minden felvétel ilyenkor a szobában ülők rendelkezésére áll? Ha nem, akkor úgy nem lehet igazságos döntést hozni, mert az M4 felvételei alapján Fati kezelt - érezhető volt, hogy a kommentátor is elbizonytalanodott, pedig korábban hajlott a büntetőre -, viszont a teljes kép és az összes felvétel után látszik, hogy mi az igazság.

Én viszont hajlok arra, hogy minden felvétel a birtokukban van. Másfelől, én nem embereket alkalmaznék ilyen pozícióra, mert hibára hajlamosak, érzelmeik vezérlik őket, ráadásul benne van a lefizetés is, mint lehetséges opció. Jöjjön a mesterséges intelligencia, egy folyamatosan tanuló szoftver kell, amely monitorozza a meccseket, szerintem sokkal jobb lenne, mint ez a mostani megoldás. Emlékszünk rá, csomó hiba volt a PL-ben, de akár a Betis vagy Atlético Madrid meccseit is lehetne említeni a LaLigából, meg még oly sok mást is (Serie A stb.).

Igaza van Oaknak, úgysem érdemeltünk győzelmet, plusz, én nem igazán vagyok Laporta-fan, szóval ez a fricska jól is jön. Hiába a válságban elköltött halom pénz, akkor sem tudunk nyerni, mert nem ezen múlik.

Másrészről pedig egy érdekesség, ugyanis sokat volt fikázva Luis Suárez a Barcelonában, hogy idegenben nem tudott gólt szerezni a BL-ben a nagyobb csapatok ellen. Ezek után jött Griezmann, akinek szintén ilyen múltja volt. Lewandowski kapcsán pedig olyan, mintha senki sem vizsgálta volna ezeket a mutatókat, szóval Lewa a topcsapatok ellen a BL-ben idegenben: 19 meccs / 6 gól

Ezekből kettő a leépülő tavalyi Barcelona ellen volt, illetve kettő az Arsenal otthonában, plusz egy a Chelsea és a Manchester City ellen (maradjunk annyiban, utóbbi kettő is akkor, amikor épp nem voltak a csúcson, Cityt Pellegrini irányította). Akiknek nem talált be idegenben: Real Madrid, Atlético Madrid, Juventus, Bayern München, Liverpool, PSG és Inter.

Kérdés:

az egyik Juve Fan haverom tolja a fülembe egész nap, hogy ma min. 2 góllal nyernek (ez a tuti), de a -2,5 is bőven benne van, oddsok:

-1,5 _ 2,03
-2,5 _ 3,59
-3,5 _ 7,07

Aki nem elfogult, annak mi a véleménye? Érdemes nagyobb téttel megtolni?

@csacsa44  ? azéééé te is leírhatod szeretett csapatod mire lesz képes ma este  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum október 05, 2022, 11:17:17Kérdés:

az egyik Juve Fan haverom tolja a fülembe egész nap, hogy ma min. 2 góllal nyernek (ez a tuti), de a -2,5 is bőven benne van, oddsok:

-1,5 _ 2,03
-2,5 _ 3,59
-3,5 _ 7,07

Aki nem elfogult, annak mi a véleménye? Érdemes nagyobb téttel megtolni?

@csacsa44  ? azéééé te is leírhatod szeretett csapatod mire lesz képes ma este  :beerchug:

Épeszű ember nem fogad a Juvéra, ellene annál inkább. :) Most őszintén, mit lehet erre mondani? Simán benne van, hogy valahogy nyer 2-3 góllal a csapat, de én inkább messzire kerülném a zebrákkal való kontaktot. Nézd meg szeptember eleje óta mit kaszáltál volna, ha három hétig csak ellenük mész. Allegri minden meccs előtt lenyilatkozza, hogy új szezon kezdődik, ilyen téren viszont lehetünk optimisták.  ;D Bárhogy is döntesz: sok sikert kívánok!  :beerchug:   

Idézetet írta: gerry Dátum október 05, 2022, 11:17:17Kérdés:

az egyik Juve Fan haverom tolja a fülembe egész nap, hogy ma min. 2 góllal nyernek (ez a tuti), de a -2,5 is bőven benne van, oddsok:

-1,5 _ 2,03
-2,5 _ 3,59
-3,5 _ 7,07


Aki nem elfogult, annak mi a véleménye? Érdemes nagyobb téttel megtolni?

@csacsa44  ? azéééé te is leírhatod szeretett csapatod mire lesz képes ma este  :beerchug:


Én MÁR nem vagyok elfogult. Juve fan VOLTAM, de olyanok érkezése, mint Pjanic, Sarri, hogy Ronaldót ne is említsem, nálam kivert a biztosítékok biztosítékát is. Érthetetlen igazolások tömkelege az utóbbi sok év. Eredmény? Megnézek egy mostani Juve bajnoki kezdőt és azt látom, hogy a kezdőből 7-8 játékost nem is ismerek. Ok, hogy BL más, de bajnokságban olyanok ellen nem nyert a Juve, mint Roma, Fiorentina, Salernitana(!!!), Monza(!!!), Samp(!!).
Teljesen egyetértek csacsával, ezt a meccset jobb elkerülni. 1.33-ban nincs értek, talán max. egy kombiban, ha valaki szeret kombizni.
Maccabi egy olyan kiscsapat a csoportban, mnt kb. a Köbenhavn, DE a Juve nem City. Eddig az izraeli bajnok 2gólos vereséget szenvedett PSG és Benfica ellen. Juve e két csapatnál jelen állás szerint nem jobb...
Ha "meg kéne erőszakolnom magam" max. annyit mondanék, 3 gól under, esetleg 2,5 under, félidő 1 gól under.

Idézetet írta: lazanyja Dátum október 05, 2022, 15:23:25Én MÁR nem vagyok elfogult. Juve fan VOLTAM, de olyanok érkezése, mint Pjanic, Sarri, hogy Ronaldót ne is említsem, nálam kivert a biztosítékok biztosítékát is. Érthetetlen igazolások tömkelege az utóbbi sok év. Eredmény? Megnézek egy mostani Juve bajnoki kezdőt és azt látom, hogy a kezdőből 7-8 játékost nem is ismerek. Ok, hogy BL más, de bajnokságban olyanok ellen nem nyert a Juve, mint Roma, Fiorentina, Salernitana(!!!), Monza(!!!), Samp(!!).
Teljesen egyetértek csacsával, ezt a meccset jobb elkerülni. 1.33-ban nincs értek, talán max. egy kombiban, ha valaki szeret kombizni.
Maccabi egy olyan kiscsapat a csoportban, mnt kb. a Köbenhavn, DE a Juve nem City. Eddig az izraeli bajnok 2gólos vereséget szenvedett PSG és Benfica ellen. Juve e két csapatnál jelen állás szerint nem jobb...
Ha "meg kéne erőszakolnom magam" max. annyit mondanék, 3 gól under, esetleg 2,5 under, félidő 1 gól under.

Nem szeretnélek megbántani de olyan nem létezik, hogy FAN voltam. Az egy életre szól. Ha meg nem érzed, akkor meg nem is voltál valójában. OFF vége  ;)

Ennek innentől a fele sem vicc!

Nagy bajban az Atlético Madrid, ahol az is felmerülhet idővel, hogy Simeone távozik.  Olvasd tovább



A szenvedő katalánok komoly bajba kerülhetnek!

A bírói döntések miatt vált görcsössé a Barcelona? Esetleg a sok sérülés húzta ketté Xavi számításait? Olvasd tovább