World Grand Prix 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A dupla beszallos torna iden is elerkezett hozzank es nagyon jo kis mezony gyult ossze most is. Az elso nap egybol vannak (szerintem) jo fogadasi opciok...

Ratajski 1,61
Chizzy 2,00
Clayton 1,61
MvG 1,40

Elso korben 2 nyert szettig megy a kuzdelem, gyors es izgalmas meccsek. Az oddsok ellenere Chizzy nalam eleg jo opcio mara!

Chizzy győzelme ment nálam is! + MvG!  :beerchug:


unibeten van egy elég jó opció, nálam 100%, hogy a Razma-Searle meccsen a legmagasabb kiszálló 1112,5 alatt lesz.  :D

csak sikerült képet is csatolni  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 04, 2022, 11:35:41unibeten van egy elég jó opció, nálam 100%, hogy a Razma-Searle meccsen a legmagasabb kiszálló 1112,5 alatt lesz.  :D

Nagy kockazat nincs benne az teny ;D  ;D

Nalam ma Cullen es Aspinall megy, mai felhozatal nem tetszik annyira..

Idézetet írta: peshark Dátum október 04, 2022, 12:42:35Nalam ma Cullen es Aspinall megy, mai felhozatal nem tetszik annyira..

Ha nem irok gurus elemzest egyertelmuen jon...  ;D

Azért Cullen amit művelt a második szettben az a vicc kategória volt. (60-as átlag körül volt amikor kiírták)

De szerencsére a 3. szettre összeszedte magát, vagy inkább Heta esett vissza  :redchug:

Mai meccsekről:

Lewis A. - Dobey C. _ Nálam Lewis sokkal esélyesebb mint ahogy az oddsok mutatják _ 1,80 körül bőven van benne érték, tolom majd

Wright a kedvencem _ ellene nem fogadunk, de 1,4 körül nem biztos, hogy odateszem, estig meggondolom

MvG - Bunting _ 3,5 over _ 1,43

Clayton J. - Van den Bergh D. _ no bet kategória

van den Bergh-et olyan szívesen veretném, de Clayton sincs a legjobb formában, tényleg bármi lehet.

Lewis-Dobey, MvG-bunting, Clayton-DvdB meccsen én tolom a 3,5 szett overt kombiba, unibeten most így 2.17-ad ki. Két órája még 1,5 volt a 3,5 set over Gerwenék meccsére, ehhez képest 1.38 most...

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 05, 2022, 11:36:10van den Bergh-et olyan szívesen veretném, de Clayton sincs a legjobb formában, tényleg bármi lehet.

Lewis-Dobey, MvG-bunting, Clayton-DvdB meccsen én tolom a 3,5 szett overt kombiba, unibeten most így 2.17-ad ki. Két órája még 1,5 volt a 3,5 set over Gerwenék meccsére, ehhez képest 1.38 most...

En mind a 4 meccsre betettem SPF ligaba a 3.5 overt, akkor meg tenyleg 1,5-nel :D

Nem voltak tul nagy veszelyben az overek... ;D

Lewis A. tegnap, hogy kikapott nagy csalódás volt. Gyenge meccs volt nagyon ...

Mai menü:

Lukeman - Smith _ over 3,5
Gurney - Razma _ sima win, itt lehet 3-0 is
Price - Cullen _ over 3,5
Aspinal - Noppert _ no bet _ meg már aludni fogok, így nem is érdekel  :D

En ma is overes napban gondolkoznek leginkabb, kiveve Price meccset talan...
Mvg-eknel egesz jo odds a 3.5 overen (1,40), masik ket meccsen meg szinte kotelezo, hogy jojjon..