focieb2020.com "Lúzer" játék

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Experte Dátum június 14, 2021, 13:26:43
Ha 3488-an maradtak akkor mennyien neveztek? 30 ezren!! ;D
Én ott nem is próbálkoztam... ;D
Sztem a talpon maradtak között a finn szurkolók mellett olyanok maradtak akik nem olvasták el pontosan a szabályzatot vagy véletlenül félre x-eltek! :beerchug:
De az spf.org-on biztosan nem maradtak már egy tucatnál többen!!?? :great:

Végignéztem. Itt az org-on ketten maradtak: csabax és whiteman. Meglepően sokan, legalább a brigád negyede nem tudta értelmezni a szabályt, és rendesen a meccsre tippelt, ezáltal tele van "zölddel".

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 14, 2021, 14:16:19
Végignéztem. Itt az org-on ketten maradtak: csabax és whiteman. Meglepően sokan, legalább a brigád negyede nem tudta értelmezni a szabályt, és rendesen a meccsre tippelt, ezáltal tele van "zölddel".

És most még jönnek a fekete leves meccsek... a mai első kettő pl... meg majd a mi csoportunkban a három "nagy" amikor egymás ellen játszik...

Úgy gondolom a szlovák győzelemmel tovább feleződik a mezőny mindkét helyen.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 14, 2021, 14:16:19
Végignéztem. Itt az org-on ketten maradtak: csabax és whiteman. Meglepően sokan, legalább a brigád negyede nem tudta értelmezni a szabályt, és rendesen a meccsre tippelt, ezáltal tele van "zölddel".

hát igen, a szabályértelmezés elég fontos tényező... :great: :great: :great:
(én is csak később vettem észre, hogy a finnek még a "Maradj talpon EB" játékomat is lezúzták!! :bash: :bash:)
azt hiszem a szlovákok bevégezték a "munkát" amit a finnek elkezdtek!! ;D
Tudta az Unibet, hogy nem kockáztat nagyot a Lúzer totó millióival! :beerchug:

Ez a játék már véget is ért! Senki nincs már versenyben! Nincs looser! :crazy:

Idézetet írta: horzol Dátum június 15, 2021, 05:55:39
Ez a játék már véget is ért! Senki nincs már versenyben! Nincs looser! :crazy:

Itt nincs , de Unibetbél még vannak 400 -500 között. Remélem a mai siker az Arénában leradírozza őket is! :D

452 es a halalcsoport meg csak most jon.

Most fog kiderülni az unibetnél, kinek van 50acja  :crazy:

Felének biztos, ahogy itt is próbálkoznak... ::)

Helyzetjelentés : 354 a játékban maradók száma. A német szurkolók kiestek.
Harmadik fordulóban még áll a játék vajon?

Nalam Unibetnel 0 helyes tippet ir, de viszont nem irja miket tippeltem, es nem is emlekszem, de kizartnak tartom, hogy a Dan-Finnt ne vendegbe huztam volna..😂

En meg azt tartom kizartnak, hogy nem irja a tippjeidet.
Mindenesetre ha 0-d van, akkor hajra s nyerd meg!

Idézetet írta: fjazej Dátum június 16, 2021, 17:47:31
Nalam Unibetnel 0 helyes tippet ir, de viszont nem irja miket tippeltem, es nem is emlekszem, de kizartnak tartom, hogy a Dan-Finnt ne vendegbe huztam volna..😂
,

Nálam se ír semmit, pedig beküldtem elvileg.. na mindegy.

#28 június 16, 2021, 19:12:00, fjazej
Pedig nem mutatja sajnos,kivan huzva vizszintes vonallal. Tipp alatt minden,lehet,hogy nem kuldtem be,vagy nemtudom mi a baj😂

Idézetet írta: fjazej Dátum június 16, 2021, 19:06:42
Pedig nem mutatja sajnos,kivan huzva vizszintes vonallal. Tipp alatt minden,lehet,hogy nem kuldtem be,vagy nemtudom mi a baj😂

Akkora luzernek nezett mindket, hogy visszadobta a rendszer. :D