bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

curpy82 és 2 vendég van a témában



Idézetet írta: szumos Dátum december 01, 2009, 22:44:26
A Bet365 nem rendelkezik magyar bankszámlaszámmal. Így külföldre kell utalnod. Van olyan netbenk amely ezt nem is támogatja. Utalhatsz, de be kell hozzájuk menned. Persze ezt bank válogatja. Mindenesetre ha ezt jelzed a tranzakció rögzítése előtt és ad is rá opciót hogy neten utalj külföldre, akkor egy olyan adatlapot dob fel , ahova már betudod írni a megadott adatokat.
Ha ezt elkerülnéd, akkor nyiss moneybookers számlát azzal egyszerűbb és jól jöhet még máskor is.
A megforgatás úgy történik, hogy össze kell adni a befizetett összeget a bónusszal, azt kell háromszor venni és annyi a megforgatási kötelezettséged. A tippjeidben pedig minimum 1db legalább 1.50-es szorzónak lennie kell.
A bónusz igényléséhez pedig valóban kell egy kód. A számlám menüpont alatt van a bónuszkód igénylése valahol. Ott megtalálod és ímélben elküldik. De javaslom lépj fel a live supportra és ott elmondják milyen sorrendben történjen a dolog. Azt hiszem először be kell fizetned és csak utána igényelheted. Már nem emlékszem pontosan , javaslom kérdezd meg tőlük...
Üdv. Sok szerencsét! :ok:

Ja! Amúgy a megforgatást számolja és megtudod nézni épp hogy állsz. És nem muszáj mindig minimum 1.50-et tenni, csak azt nem fogja beszámítani...


Na akkor én is értetlenkednék kicsit a megforgatással kapcsolatban.

Tehát befizetek 10.000-ret. Kapok még 10.000-t. Tehát összeadva 20.000 kell 3x megfogadni. Ez tiszta. De ezt ugye lehet úgy h pl 5000, aztán másnap megint?  És akkor már 10.000-t meg is forgattam egyszer. Ugye nem kell azt a 20-at egyszerre feltenni? Persze az a legrövidebb h 20.000x1,5 és ezt 3x aztán kész.

Idézetet írta: eradam Dátum február 02, 2010, 13:26:57

Na akkor én is értetlenkednék kicsit a megforgatással kapcsolatban.

Tehát befizetek 10.000-ret. Kapok még 10.000-t. Tehát összeadva 20.000 kell 3x megfogadni. Ez tiszta. De ezt ugye lehet úgy h pl 5000, aztán másnap megint?  És akkor már 10.000-t meg is forgattam egyszer. Ugye nem kell azt a 20-at egyszerre feltenni? Persze az a legrövidebb h 20.000x1,5 és ezt 3x aztán kész.

Szia!

Persze, hogy lehet apránként is forgatni a pénzt. :)
90 napod van a megforgatásra.
De bármilyen kérdéssel kapcsolatban jó szívvel tudom ajánlani a Chates ügyfélszolgálatukat, nagyon készségesek!

Akkor jól értettem, köszi!

Pár évvel ezelőtt felregisztráltam az oldalra.
Elfelejtettem a jelszavam, de az emailt nem. Biztonsági kódot kért, ezt viszont tudtam. Így beenged az oldalra, de nem látom a felhasználói nevem. Pénzt is tudtam utalni. Ja és hiába lépek be a magyar oldalról, automatikusan az angolra dob, ha bejelentkezem. Elképzelhető, hogy amikor beregisztráltam, még nem volt magyarul a bet365, és ez emiatt van?

Idézetet írta: Sacreston Dátum február 03, 2010, 16:41:21
Pár évvel ezelőtt felregisztráltam az oldalra.
Elfelejtettem a jelszavam, de az emailt nem. Biztonsági kódot kért, ezt viszont tudtam. Így beenged az oldalra, de nem látom a felhasználói nevem. Pénzt is tudtam utalni. Ja és hiába lépek be a magyar oldalról, automatikusan az angolra dob, ha bejelentkezem. Elképzelhető, hogy amikor beregisztráltam, még nem volt magyarul a bet365, és ez emiatt van?


Szia! nekem is ugyanez volt korábban gondom és Latzka segített:


"Szia,

Főoldal | Kapcsolat | Ügyfelek | Történet | Befizetés | Kifizetés | Élő közvetítés 

Felül van egy ilyen sor, neked még angolul. A befizetés/deposittól balra lévőbe kell belemenni, ami itt történet. (angolul most passz h h írják) Ezek után bal oldalt számlámon belül (gondolom account) beállításokban rögtön ott van. Remélem követhető vagyok "

Idézetet írta: Sacreston Dátum február 03, 2010, 16:41:21
Pár évvel ezelőtt felregisztráltam az oldalra.
Elfelejtettem a jelszavam, de az emailt nem. Biztonsági kódot kért, ezt viszont tudtam. Így beenged az oldalra, de nem látom a felhasználói nevem. Pénzt is tudtam utalni. Ja és hiába lépek be a magyar oldalról, automatikusan az angolra dob, ha bejelentkezem. Elképzelhető, hogy amikor beregisztráltam, még nem volt magyarul a bet365, és ez emiatt van?
16:41

Megoldottam! :)
16:47

Idézetet írta: Jóember Dátum február 03, 2010, 16:47:16
Szia! nekem is ugyanez volt korábban gondom és Latzka segített:


"Szia,

Főoldal | Kapcsolat | Ügyfelek | Történet | Befizetés | Kifizetés | Élő közvetítés 

Felül van egy ilyen sor, neked még angolul. A befizetés/deposittól balra lévőbe kell belemenni, ami itt történet. (angolul most passz h h írják) Ezek után bal oldalt számlámon belül (gondolom account) beállításokban rögtön ott van. Remélem követhető vagyok "

De egyszerre ment!:)
Köszönöm szépen!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mivel a Bet365 nem rendelkezik magyar bankszámlaszámmal és én netbankon keresztül mondjuk utalok pénzt akkor a bankom fog plusz költséget felszámolni azért mert külföldre kell utalnia ill. ha ki akarom majd venni a pénzt olyankor is vonnak majd le?

Sziasztok!

Én nem Magyarországrol játszom a Bet365 kaszinójában. Nagyon örültem hogy a befizetésem probléma nélkül megtörtént OTP Visa kártyás átutalással. De, a kifizetés körül valami nincs rendben. Semmilyen infót nem kértek tőlem a bankkártyámmal kapcsolatban. Ezt pedig a másik irodák megteszik! Visszahívást kértem, és azt a választ kaptam hogy kitudnak fizetni az nélkül is hogy nem adom meg folyószámlaszámom.
Ki tudja kb: mennyit kell várni hogy kiutalják a pénzt?

Idézetet írta: burgman1004 Dátum február 20, 2010, 11:30:47
Sziasztok!

Én nem Magyarországrol játszom a Bet365 kaszinójában. Nagyon örültem hogy a befizetésem probléma nélkül megtörtént OTP Visa kártyás átutalással. De, a kifizetés körül valami nincs rendben. Semmilyen infót nem kértek tőlem a bankkártyámmal kapcsolatban. Ezt pedig a másik irodák megteszik! Visszahívást kértem, és azt a választ kaptam hogy kitudnak fizetni az nélkül is hogy nem adom meg folyószámlaszámom.
Ki tudja kb: mennyit kell várni hogy kiutalják a pénzt?

Kb. 2-5 munkanap.

Idézetet írta: pitkon Dátum február 18, 2010, 22:14:42
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mivel a Bet365 nem rendelkezik magyar bankszámlaszámmal és én netbankon keresztül mondjuk utalok pénzt akkor a bankom fog plusz költséget felszámolni azért mert külföldre kell utalnia ill. ha ki akarom majd venni a pénzt olyankor is vonnak majd le?


A netbankos hozzáférés az csak egy plusz szolgáltatás. Az semmiben nem különbözteti meg az átutalást.

A bankszámlás feltöltés ingyenes.

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy a BET365 kaszinóba szeretnék befizetni és mennyi a legkisebb összeg amit be kell fizetni? Másik kérdésem az lenne, hogy az élő rulett játéknál mennyi a legkisebb megrakható tét összege?

üdv
a bet365-ön hol tudom megnézni a fogadószelvényemet, amit már feladtam...?

Idézetet írta: sanyiii Dátum április 09, 2010, 19:04:06
üdv
a bet365-ön hol tudom megnézni a fogadószelvényemet, amit már feladtam...?


hali,
a Történet menüpontra kattintva tudod megnézni