Sportingbet - Nyereményeső: Brazíliai út, iPad Air, készpénz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sportingbet - Utazás Brazíliába!


Nyerj egy utat a brazíliai világbajnokságra és még sok mindent!
1. Ha nincs még Sportingbet számlád, nyiss egyet ITT!
2. A versenyen való részvétel automatikus. Nincs más dolgod, mint megtenni egy hármas vagy nagyobb gyűjtőfogadást minimum
250 HUF értékben!

Hogyan gyűjthetsz pontokat?
Minden nyertes szelvény pontot jelent. A nyertes szorzó = a te pontszámoddal. Naponta maximum 50 pontot gyűjthetsz!

Mennyi nyertes szelvény számít naponta?
Csak egy nyertes szelvény számít naponta. Az, amelyiknek a legmagasabb a nyertes szorzója.

Hogyan határozzák meg a heti nyerteseket?
A legmagasabb napi szorzók kerülnek összeadásra. Minél több pont minél jobb heti díjat jelent!

Hogyan szerezhetem meg a napi bónuszpontokat?
Tegyél meg legalább 3 hármas vagy nagyobb gyűjtőfogadást legalább 250 Ft értékben naponta, és 10 extra pontot kapsz!

Nyeremények:
- 20 db 1.000.000 HUF értékű utazási csomag a világbajnokságra
- 40 db Apple iPda Air
- 15.000.000 HUF heti kiegészítő díjak
- 200.000 ingyen pörgetés a kaszinó Gonzo's Quest játékán

Minden héten a következő díjakat lehet megnyerni:
1. helyezés – Utazás a brazil labdarúgó világbajnokságra
2. és 3. helyezés - Apple iPad AirWi‑Fi 16 GB
4. – 50. helyezés a heti 750.000 Ft-ból részesedik a hivatalos táblázat alapján
51. – 500. helyezés a heti 10.000 ingyenes pörgetésből részesedik a hivatalos táblázat alapján.

Az utazás a brazil világbajnokságra a következőket foglalja magában: repülőjegyek a kiválasztott városba, jegyek a kiválasztott mérkőzésre, szállás és költőpénz összesen kb. 1.000.000 Ft értékben. Ezeket a promóció végén adjuk át a játékosnak. Ha a jegyek nem elérhetőek a világbajnoki mérkőzésekre, akkor a kb. 1.000.000 Ft készpénzként lesz jóváírva az ügyfél Sportingbet számláján.

Részvételi feltételek:
- Ez a promóció csak a 2014.01.13 00:01 GMT után megtett fogadásokra érvényes.
- A résztvevő fogadások a legalább hármas gyűjtőfogadások, minimum 250 Ft téttel. A teljes lefedést biztosít többszörös fogadások, mint a Trixie, Patent, Yankee, stb., nem vesznek részt a promócióban.
- Minden nyertes háromszoros vagy több választásból álló fogadás után pontokat kap. A nyertes szorzó = az Ön pontjai. Naponta maximum 50 pont gyűjthető.
- Csak egy nyertes szelvény számít naponta, amelyiknek a legmagasabb a szorzója. A napi legmagasabb szorzókat adjuk össze.
- A promócióban érvényes fogadások elszámolása a lezárás napján érvényes.
- Ha legalább három résztvevő gyűjtőfogadást megtesz egy nap, akkor 10 pontot írunk jóvá másnap. A bónusz pontok az összpontszámhoz adódnak hozzá.
- A verseny esetében a nap definíciója előző 01:00 CET és következő nap 00:59 CET.
- Ha döntetlen van két vagy több játékos között a heti forduló végén, akkor a hét alatt összesen megtett hármas vagy nagyobb gyűjtőfogadások száma dönt.
- A brazil világbajnokságra szóló utak és az Apple iPad Air nyerteseit a fordulót követő hétfőn telefonon keressük fel.
- A Sportingbet fenntartja a jogot az időpontok, városok, mérkőzések és más részletek meghatározására, melyek a promóció részét képezik.
- Ha az iPad Air nem lesz elérhető, akkor 145.000 Ft-ot írunk jóvá az ügyfél aktív Sportingbet számláján.
- Minden bónusz és ingyenes pörgetés hétfőn kerül jóváírásra, az előző forduló alapján.
- A bónuszokat a számlára készpénzes bónuszként írjuk jóvá, melyeket legalább 3x meg kell forgatni minimum 1.5x szorzóval, mielőtt a bónusz és a belőle származó nyereség kivehető lesz.
- A 30 napon belül fel nem használt bónuszokat eltávolítjuk a számlákról.
- Maximum 50 ingyenes pörgetés érhető el személyenként a heti fordulóban. Az ingyenes pörgetések értéke 0.20 EUR.
- Az ingyenes pörgetések hétfő 12:00 GMT és kedd 23:59 GMT között lesznek elérhetőek.
- Az ingyenes pörgetések csak a Gonzo's Quest játékon lesznek elérhetőek. A nyeremények az aktiválás után csak a résztvevő játékon láthatóak.
- A nyereményt legalább 10x meg kell forgatni, mielőtt az és a további nyeremények kivehetőek lehetnek a játékból, tehát 10 euró nyeremény esetén 100 euró tétet kell feltenni a résztvevő játékon, ami a Gonzo's Quest.
- Az ingyenes pörgetések kedd 23:59 GMC időpontig érvényesek. Ha a megforgatási követelmény eddig nem teljesült, akkor a bónusz el lesz távolítva a számláról.
- Amennyiben rendelkezik valódi pénzzel és bónusszal is számláján, akkor előbb a valódi pénzt használja fel.
- Csak a Valódi Pénzes tétek számítanak a promócióban.
- A Sportingbet fenntartja a jogot, hogy bármely díjat készpénzben írjon jóvá az ügyfél aktív Sportingbet számláján.
- A Sportingbet fenntartja a jogot, hogy visszautasítsa a díj kifizetését az ügyfélnek, ha a Sportingbet joggal hiszi, hogy az ügyfél visszaél a promócióval, és a legtöbb vagy összes lehetséges kimenetelre fogad.

Fogadj a Sportingbeten és vedd ki a részed a nyereményekből! Nyiss számlát ITT!



Tisztelt  ::) !

Gratulálok az Utazás Brazíliába verseny első hetében elért 2. helyezéséhez!

A megnyert díja egy iPad Air készülék. A készülék pillanatnyilag nem elérhető, így a részvételi feltételek 13. pontja alapján annak értékét 145 ezer forintot írtunk jóvá a számláján. Ez az összeg készpénzként van számláján, semmilyen megforgatási követelmény nem tartozik hozzá.


Idézetet írta: Knapp Dátum január 22, 2014, 09:43:04

Tisztelt  ::) !

Gratulálok az Utazás Brazíliába verseny első hetében elért 2. helyezéséhez!

A megnyert díja egy iPad Air készülék. A készülék pillanatnyilag nem elérhető, így a részvételi feltételek 13. pontja alapján annak értékét 145 ezer forintot írtunk jóvá a számláján. Ez az összeg készpénzként van számláján, semmilyen megforgatási követelmény nem tartozik hozzá.


Nem semmi, grat!  :ok:

Még jobban is jártál a készpénzzel. :D

Idézetet írta: Tigris Dátum január 22, 2014, 09:52:08
Nem semmi, grat!  :ok:

Még jobban is jártál a készpénzzel. :D

Arra azért még kíváncsi lennék, hogy a brazíliai utazás elérhető-e vagy kiszúrják a szemünket nyavalyás egy millióval...    :)

Idézetet írta: Knapp Dátum január 22, 2014, 09:43:04

Tisztelt  ::) !

Gratulálok az Utazás Brazíliába verseny első hetében elért 2. helyezéséhez!

A megnyert díja egy iPad Air készülék. A készülék pillanatnyilag nem elérhető, így a részvételi feltételek 13. pontja alapján annak értékét 145 ezer forintot írtunk jóvá a számláján. Ez az összeg készpénzként van számláján, semmilyen megforgatási követelmény nem tartozik hozzá.


Nagy grat Knapp!!! :beerchug:

Annyi ilyen akció van most, hogy csodálkoznék, ha csak itt az SB-nél nyertél volna egy kis aprót  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 22, 2014, 10:07:29
Annyi ilyen akció van most, hogy csodálkoznék, ha csak itt az SB-nél nyertél volna egy kis aprót  ;D

Húú!
Jó, hogy mondod, legalább most van miből rámennem az Unibet kézi-promójára!   :)

(sajnos a betclicnél már nem vagyok érdekelt az aktuális tippjátékban.
Maradjunk annyiban, hogy ez a gaz multinacionális nagyvállalat rárontott a magyar emberekre, azaz a családomra azzal, hogy korlátozta a számlámat!)

Idézetet írta: Knapp Dátum január 22, 2014, 09:43:04

Tisztelt  ::) !

Gratulálok az Utazás Brazíliába verseny első hetében elért 2. helyezéséhez!

A megnyert díja egy iPad Air készülék. A készülék pillanatnyilag nem elérhető, így a részvételi feltételek 13. pontja alapján annak értékét 145 ezer forintot írtunk jóvá a számláján. Ez az összeg készpénzként van számláján, semmilyen megforgatási követelmény nem tartozik hozzá.

Ez igen, Gratulálok! Kicsit többet ér itt a 2. hely mint a Tippmixpro-n.  :)

Gratulálok Knapp!

Én utoljára a vasárnapi frissítést láttam, akkor elképesztő szoros volt a verseny az első nyolc között.

Bár van egy sanda gyanúm, hogy tudatosan navigáltad magad a 2. vagy 3. helyre, hiszen mennyivel jobb móka lesz nyáron egy halom pénzt nyerni a VB promókkal, mint mondjuk egy Irán - Nigéria meccset nézni a helyszíni fullasztó hőségben.

Idézetet írta: La Guerta Dátum január 22, 2014, 12:13:01
Gratulálok Knapp!

Én utoljára a vasárnapi frissítést láttam, akkor elképesztő szoros volt a verseny az első nyolc között.

Bár van egy sanda gyanúm, hogy tudatosan navigáltad magad a 2. vagy 3. helyre, hiszen mennyivel jobb móka lesz nyáron egy halom pénzt nyerni a VB promókkal, mint mondjuk egy Irán - Nigéria meccset nézni a helyszíni fullasztó hőségben.

:D
Ez tényleg felmerült, de ennyire profi azért én sem vagyok.  :)
(azt számolgattam, hogy ha a vb-re "kell" utazni, akkor majd a költőpénz nagy részét hazahozom, hogy kárpótoljon a kieső bevételekért.   ;D  Vagy elviszek valakit, aki fizet érte, hehehe)

Azt hittem, hogy az 5. hely környékén végzek majd és még vasárnap éjfélkor is dobáltam fel a 3-as kötéseket élőben a teljesen ismeretlen csapatok meccseire, hátha tudok még javítani.  ::)
Ekkor eltaláltam 9-es, 12-es és 17-es szorzójú eseményeket is (pl. focimeccsen 35. percben 0:0-nál megfogadva, hogy a félidő 1:0 lesz az esélytelenebb javára, 17-es szorzóval...), de a kisebb szorzók elmentek ezekben a kötésekben, így elég bosszús voltam.

Nem voltam benne biztos, hogy tényleg díjra jogosult leszek, ám azt elhatároztam, hogy az első hetet végignyomom.
Igazából a szabályzat utolsó pontja miatt is aggódhattam ("legtöbb vagy összes lehetséges kimenetelre fogadás"), mert bár a legnagyobb szorzós szelvényeim teljesen szabályosak voltak, a gyengébb napjaimon próbáltam (majdnem) mindenáron pontokat szerezni.

Ez persze a sportingbetnek jó üzlet, hisz ezek összességében veszteséges kombinációk, de az még jobb üzlet lenne nekik, ha erre a gumiparagrafusra hivatkozva megtagadják a kifizetést.  :)

Összességében viszont végül nem voltak kicsinyesek, sőt!

A szabályzat utolsó pontja szép csendben módosult valamikor.
Ezt úgy vettem észre, hogy ma erre való hivatkozással zártak ki a heti játékból.  :)

25. A Sportingbet fenntartja a jogot, hogy visszautasítsa a díj kifizetését az ügyfélnek, ha a Sportingbet joggal hiszi, hogy az ügyfél visszaél a promócióval, (1) ha kettő vagy több kimenetelt fogad meg egy piacra vagy (2) szisztematikusan összevonja a kapcsolódó kimenetelek fogadásait.

Eddig ugye csak az volt szabályellenes, ha az összes kimenetelt vagy azok többségét lejátszottad.
Most már kettőt sem szabad.
(én a 8-18 lehetséges kimenetelből - 3-as kötésekről beszélünk - stabilan kettőt játszottam le)

Az teljesen rendben van, ha a játékosok stratégiáját követve módosítják a szabályokat, de azért a változásokra fel lehetne előre hívni a figyelmet!

Engem most a 2. helyről zártak ki, de így járt az élen álló is és az élmezőnyből egy kivételével mindenki.
Múlt héten is "hullottak a fejek", s bár ugyanezt a stratégiát játszottam - nagyrészt sikertelenül - engem a 33. helyen "meghagytak".
Talán csak az élmezőnyt nézik át vagy ez egy egészen friss szabály, amin fennakadtam?!
Nincs verziószám vagy dátum, így nem lehet tudni, mikor módosultak a feltételek.

Az mondjuk érdekes, hogy ha most alkalmazkodom a szabályokhoz és elkezdek tippelni a jövő hétre, akkor majd jön egy gyors változtatás, amivel "jogosan" törölhetik bármikor az eredményeimet?!

Abban igaza van a Sportingbetnek, hogy igyekszik megnehezíteni azok dolgát, akik ezt a promóciót tudatosan próbálják pénzre váltani, de azt ne várják el, hogy mindenféle rendszer nélkül tegyünk meg tömegesen 3-as kötéseket.

Valójában bármilyen szabályváltozás jön, úgyis ugyanaz a kb. két tucat játékos viszi majd el a díjak nagy részét, így ezzel őket csak átmenetileg lehet nehéz helyzetbe hozni.


Ui: közben a Sportingbetnél rákérdeztem és állítólag csak az 1. és a 2. hét után voltak szabályváltozások.
Lehet. Akkor már csak az a kérdés, hogy mikor veszteséget termelek ugyanezzel a stratégiával, akkor miért nem zárnak ki a játékból.  :)

Nem vagyok érintett, de az ilyen viselkedéstől hányni tudok! Ha nem képesek világosan meghozni a szabályokat az elején, akkor inkább ne is legyen promó. Ez a visszamenőleges "jogalkotás" undorító. Mégis mit vártak? Hogy majd a kis veszteséges hobbijátékosok fogják elvinni a díjakat? Nyilván nem. Az összes ilyet a profik nyerik. Egyébként meg nem is értem őket. Hát nem tök mindegy nekik, hogy ki nyer? A díjak fix kiadások, amiket előre terveztek. Most miért ne nyerhetnének, akik kicsit okosabban játszanak?

Idézetet írta: Irtis Dátum február 19, 2014, 16:30:08
Nem vagyok érintett, de az ilyen viselkedéstől hányni tudok! Ha nem képesek világosan meghozni a szabályokat az elején, akkor inkább ne is legyen promó. Ez a visszamenőleges "jogalkotás" undorító. Mégis mit vártak? Hogy majd a kis veszteséges hobbijátékosok fogják elvinni a díjakat? Nyilván nem. Az összes ilyet a profik nyerik. Egyébként meg nem is értem őket. Hát nem tök mindegy nekik, hogy ki nyer? A díjak fix kiadások, amiket előre terveztek. Most miért ne nyerhetnének, akik kicsit okosabban játszanak?

Azért abban korrektek, hogy folyamatosan szedik ki a nekik "nem tetsző" játékosokat, így a díjakat hiánytalanul kiosztják a hét végén, mert más játékosok felkerülnek a helyünkre ranglistán.
Ha a végén zárnának ki és nem frissítenék a ranglistát, na akkor tudnának rengeteget spórolni.  :)

De aligha ez a cél, mert akkor akár hagyhatnák is, hogy minden variációt lejátsszunk, hisz összességében a fogadásokon jó eséllyel veszteségünk lesz, legalábbis hosszútávon biztosan. (ha lejátsszuk 3 focimeccs mindhárom kimenetelét 3-as kötésekben 27 szelvényen, akkor csak ritkán lesz legalább 27-es nyertes szorzója az egyetlen nyertes szelvényünknek, miközben ugye garantáltan 26 vesztes mindig lesz.)

Olyan szempontból örülök, hogy ezzel "emberi léptékű" marad a játék és alacsonyabb pontszámok is elegendőek lesznek a pénzdíjhoz, viszont most kellemetlenül érintett. Lényegében az első 4 hely valamelyike garantálva volt, ha végigjátszhatom.

Mondjuk ahhoz képest, hogy ezen most mennyit buktam, nem is vagyok dühös... 
Ez nekem is furcsa.   :)

Idézetet írta: Irtis Dátum február 19, 2014, 16:30:08
Nem vagyok érintett, de az ilyen viselkedéstől hányni tudok! Ha nem képesek világosan meghozni a szabályokat az elején, akkor inkább ne is legyen promó. Ez a visszamenőleges "jogalkotás" undorító. Mégis mit vártak? Hogy majd a kis veszteséges hobbijátékosok fogják elvinni a díjakat? Nyilván nem. Az összes ilyet a profik nyerik. Egyébként meg nem is értem őket. Hát nem tök mindegy nekik, hogy ki nyer? A díjak fix kiadások, amiket előre terveztek. Most miért ne nyerhetnének, akik kicsit okosabban játszanak?

A feltételekben egyértelműen és világosan le volt/van írva, hogy a "Sportingbet fenntartja a jogot az ajánlat visszavonására vagy megváltoztatására bármikor és külön értesítés vagy indoklás nélkül". (Kb. mint bármelyik más irodánál.) Ha ez valakinek nem tetszik, annak nem kötelező részt vennie. Nem véletlenül szokták ezeket beleírni, mégis ritka az olyan eset, amikor valamelyik iroda jogos nyereményt tart vissza. A díjak valóban fix kiadások, viszont a promócióból számukra befolyó összeg nem az. És ha nagyjából mindig ugyanaz a szűk réteg végez az első 50-ben nagyon magas pontszámokkal, akkor ez a tény az átlagos fogadók fogadási kedvét igencsak visszaveheti, ami kihat az iroda profitjára.

Rendben, el is tudom fogadni az érveiteket. Szerintem is jobb a játék emberi léptékben. Csak akkor miért nem lehet az elején egyértelmű szabályokkal kizárni az ügyeskedést? Miért kell mindig a gumiszabályra hivatkozva kizárni a nem szimpatikus játékosokat?