bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zoli13 Dátum március 25, 2018, 14:46:10
Szia!
Azt mondják nem adnak semmi felvilágosítást nekem, csak a számla tulajnak.Én regisztráltam az enyém a számla. Csak én játszom egyedül. Elküldtem nekik minden jelszót. Nem tudok mit kezdeni velük.

Mit értesz azalatt, hogy elküldtél minden jelszót?  ::)

Itt felveheted velük a kapcsolatot:
[email protected]

Biztonsági számot, biztonsági kérdést. Hiába.

Hiába írok emailt. Csak telefonon tudtam velük kapcsolatba lépni. Megadtam ott is a biztonsági kódot ami helyes volt, és jött a válasz, hogy nem az enyém a számla.

Szerintetek tudok fordulni valahova is a problémámmal? Fogadtam egy teniszmeccsre, egy idő után ki akartam venni a cash out funkcióval, de miközben ment a meccs, nyertesnek hozta ki, ott volt a zöld kis pipa, meg hogy cash out-olhatom a teljese nyereményt. Persze nem a valós összeget mutatta, és kivenni sem engedte. Egyből mentem a csetre, csináltam képet is, de csaj meg sem nézte, mondta hogy nem teheti vagy mi. Próbáltam elmagyaraázni neki mi a gond, de jött a terms-el, és a szokásos szöveggel hogy nem mindig elérhető blabla. Mondtam hogy ez más helyzet, de persze mivel a képet sem nézte meg, nem értehtte mi a gond. A meccs persze elment míg beszéltem vele 15-20 perce. Mit tudok csinálni? Hagyjam?

Eljutottam odáig hogy már az ESSA-val veszem fel a kapcsolatot. Victoria egyből kapcsolta supervisort, aki elmondta hogy mikor nem elérhető a cash out funkció stb. Felajánlotta a feltett tétem visszafizetését, és elbúcsúzott. Ez így korrekt volt.

Idézetet írta: zoli13 Dátum március 25, 2018, 16:46:26
Hiába írok emailt. Csak telefonon tudtam velük kapcsolatba lépni. Megadtam ott is a biztonsági kódot ami helyes volt, és jött a válasz, hogy nem az enyém a számla.
Küldj nekik egy bankszámla kivonatot pdfben amiben igazolod, hogy Te töltötted fel. Tőlem is ezt kérték. + ha skrilles vagy akkor a skrill számlámról is kértek egy prtScrt a feltöltésről.

Idézetet írta: zoli13 Dátum március 25, 2018, 16:46:26
Hiába írok emailt. Csak telefonon tudtam velük kapcsolatba lépni. Megadtam ott is a biztonsági kódot ami helyes volt, és jött a válasz, hogy nem az enyém a számla.
Próbáld a csetet. Én is ott kommunikálta le velük a problémát.

Idézetet írta: HubiFCB Dátum március 25, 2018, 17:32:12
Eljutottam odáig hogy már az ESSA-val veszem fel a kapcsolatot. Victoria egyből kapcsolta supervisort, aki elmondta hogy mikor nem elérhető a cash out funkció stb. Felajánlotta a feltett tétem visszafizetését, és elbúcsúzott. Ez így korrekt volt.

Az Essa mit takar?  Hogy lehet velük kapcsolatot teremteni ha gond lenne?

Azt olvastam a honlapjukon, hogy változott a részvételi szabályzat. Szigorúbbak a feltételek, csatlakoztak vmi fogadói magatartás figyelő rendszerhez is. Velem is azóta szarakodtak. Bár ha minden rendben, mindent tudsz bizonyítani és mégsem hiszik el, hogy Te vagy a szlatulaj akkor tényleg jogosan merül fel a kérdés, hogy még milyen módon bizonyítsam be az igazamat?

Sikerült elinteznem kemény volt. Nevetséges egy kicsit a szitu. 3 szor kapcsoltak össze vissza. Majd kétszer visszahívtak a regisztrációban megadott számon volt nekik csak jó. Majd ezek után még megvartam mire valakik rabolintanak. Kicsit azóta elbizonytalanodtam velük szemben mert érdekes, hogy akkor történt ez amikor előtte nyertem egy komoly összeget. De így rendesek és levehetem:-)

Hello! Master Cardos bankkàrtyàról be lehet fizetni ide?

Idézetet írta: iamstar Dátum április 06, 2018, 15:52:35
Hello! Master Cardos bankkàrtyàról be lehet fizetni ide?

Van rá megoldás, igen.

Kérnek egy kis segítséget!
Az a helyzet, hogy elutaztam Magyarországról Erdélybe, próbálkoztam én már többször is belépni a Bet365-re, de sajnos egyáltalán nem bírok belépni, pedig nyilván lehet. Vajon mi lehet a probléma? Esetleg gondot okozhat az, hogy eddig csak Magyarországról léptem be a Bet365-re, jelenleg viszont Romániából próbálkozok a belépéssel? Vagy netán valami más lehet a probléma?
Nekem már mindenféle "hibaüzenetet" írt ki a laptop. Többek között még olyasmit is - ami, ugyebár, nem hibaüzenet -, hogy a román hatóságok letiltották a Bet365 weboldalát.
Van-e esetleg olyan Bet365-ös link, ami működik is?

#6973 április 06, 2018, 21:55:52, vmlinuz
Nincs link, román IP-ről nem enged. A fingmasters anno elrendezte, hogy kipicsázzák őket rendesen a román piacról, úgy, hogy minden licenszdijat kifizettek és megkapták az akkori ideiglenes működési engedélyt. Azóta meg próbálnak maximális elővigyázatosságot alkalmazni, remélve, hogy sikerül újra engedélyt szerezniük. Igy román IP-vel esélytelen a belépés.

* Mindennemű hasonlóság a fing és a win szó között csupán a véletlen egybeesés műve. A hozzászólás tartalma fikció.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 06, 2018, 21:53:16
Nincs link, román IP-ről nem enged. A fingmasters anno elrendezte, hogy kipicsázzák őket rendesen a román piacról, úgy, hogy minden licenszdijat kifizettek és megkapták az akkori ideiglenes működési engedélyt. Azóta meg próbálnak maximális elővigyázatosságot alkalmazni, remélve, hogy sikerül újra engedélyt szerezniük. Igy román IP-vel esélytelen a belépés.

* Mindennemű hasonlóság a fing és a win szó között csupán a véletlen egybeesés műve. A hozzászólás tartalma fikció.

Elméletileg még 2 és fél évet kell várjanak? Úgy emlékszem, hogy 5 éves tiltást kaptak.

Beszarás, hogy milyen politikai húzás volt.