Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: NoCukor Dátum április 22, 2019, 16:35:36
Szerintem nem, de amúgy nyissál mr egy naplót itt légyszives :D :D

Miért kellene erre külön naplót nyisson? Nem a Skrill fórumtémában vagyunk, ahol a Skrillről beszélünk?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 22, 2019, 16:43:25
Miért kellene erre külön naplót nyisson? Nem a Skrill fórumtémában vagyunk, ahol a Skrillről beszélünk?

A sportfogadási tevékenségét gondoltam, hogy naplózhatná, hogyha ilyen dolgokon kell gondolkodni.

Idézetet írta: NoCukor Dátum április 22, 2019, 17:06:47
A sportfogadási tevékenségét gondoltam, hogy naplózhatná, hogyha ilyen dolgokon kell gondolkodni.

Félreértettem, bocs.  :cya:

Koszonom a segitseget, a kerdes egyenlore elmeleti volt :)

Segítene valaki,a Skrill support emailcíme kellene,nem találom sehol...
Ugyanis ma fizettem volna a Betfairre a szokásos Skrill utalással a Betfair honlapról.Van elég fedezetem a Skrillen,mégis valami miatt elutasítja a Skrill. Pedig tíz éve csak a Skrillt használom,és utoljára ugyanezen a módon ápr.8-án gond nélkül befizethettem.

Minden általam ismert esetleges akadályt átnéztem, rajtam álló hibát nem találtam.Előre is köszönettel.

Idézetet írta: Chessmaster Dátum április 23, 2019, 15:54:21
Segítene valaki,a Skrill support emailcíme kellene,nem találom sehol...
Ugyanis ma fizettem volna a Betfairre a szokásos Skrill utalással a Betfair honlapról.Van elég fedezetem a Skrillen,mégis valami miatt elutasítja a Skrill. Pedig tíz éve csak a Skrillt használom,és utoljára ugyanezen a módon ápr.8-án gond nélkül befizethettem.

Minden általam ismert esetleges akadályt átnéztem, rajtam álló hibát nem találtam.Előre is köszönettel.

Próbáld meg itt:
https://www.skrill.com/en/support#/path/1048967012/Contact-us.htm

Nekem eddig a leggyorsabb eredményt mindig az hozta, ha facebookon írtam nekik. Utána pár órával mindig hívott egy indiai akcentusú nő angol nyelven, hogy mi a gond. Facebook: https://www.facebook.com/Skrillpayments/

Legutolsó email amit küldtem nekik, erre a címre ment: [email protected]

Köszönöm a gyors válaszokat!

Mastercardos blokkolás?

sziasztok

az előbb nyitottam egy skrill számlát amire mastercard-dal rögtön utaltam is 2500+500 forintot viszont ahova tovább utalnám (betonsuccess.ru--kb 10 $) oda nem engedi ez a hiba üzenet: "Your available balance excludes 3,000.00 HUF uploaded with Mastercard® and these funds cannot be used for payments to merchants."
mi a gond?

a válaszolóknak előre is köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: aandrass Dátum április 23, 2019, 19:51:15
sziasztok

az előbb nyitottam egy skrill számlát amire mastercard-dal rögtön utaltam is 2500+500 forintot viszont ahova tovább utalnám (betonsuccess.ru--kb 10 $) oda nem engedi ez a hiba üzenet: "Your available balance excludes 3,000.00 HUF uploaded with Mastercard® and these funds cannot be used for payments to merchants."
mi a gond?

a válaszolóknak előre is köszönöm a segítséget!

Mastercardos befizetést nem tudod gambling oldalakra továbbítani..
Itt a megoldás rá_
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3545.msg735967#msg735967

Idézetet írta: BaXee Dátum április 23, 2019, 20:42:37
Mastercardos befizetést nem tudod gambling oldalakra továbbítani..
Itt a megoldás rá_
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3545.msg735967#msg735967


köszi működott :great:

Sziasztok! Ha Skrillről VISA-ra kértem kifizetést az mennyi idő általában?

Idézetet írta: Superhero Dátum május 02, 2019, 16:45:47
Sziasztok! Ha Skrillről VISA-ra kértem kifizetést az mennyi idő általában?

Nálam mindig második nap már utaltak is.

#3284 május 24, 2019, 16:28:49, Betman91
Lenne egy olyan kérdésem, hogy skrillre töltöttem az OTP-s mastercardomról pénzt viszont nem tudok vele utána befizetni az irodákhoz. Eddig jó volt minden, most meg no gambling ír... Ezt meglehet változtatni valahol?
Funds deposited with Mastercard cannot be used to pay merchants directly from your wallet. However, you can go to the merchant's website, select the Skrill payment option and enter your Mastercard details to make a payment. Note that not all merchants support Mastercard.
Ezt írja..