TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A Tippmixprónál volt egy elrontott odds-pár, ahol az over/under szorzó fel volt cserélve.

Én jól megraktam az overre adott 2.36-ot (ami reálisan nézve 1.50-et ért). Most nézem, hogy észrevették a hibát. Kérdésem, hogy a Tippmixpro ilyen esetben hogy szokott eljárni? Törlik a fogadásokat? Vagy majd később a helyes szorzóval rendezik?

Járt már így valaki? Tapasztalatok?

Már egy órája halott az oldal!

Mekkora szégyen ez az oldal, pont olyan mint az egész ország...
Minden normális iroda tiltva, csak ők a "legális" ami egy kalap szart sem ér

Fogjuk fel úgy,hogy így segítenek nyerni... vagyis ma nem tuduk veszteni :D  hátha kapunk bocsika bónuszt :angel:

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 03, 2023, 11:47:13A Tippmixprónál volt egy elrontott odds-pár, ahol az over/under szorzó fel volt cserélve.

Én jól megraktam az overre adott 2.36-ot (ami reálisan nézve 1.50-et ért). Most nézem, hogy észrevették a hibát. Kérdésem, hogy a Tippmixpro ilyen esetben hogy szokott eljárni? Törlik a fogadásokat? Vagy majd később a helyes szorzóval rendezik?

Járt már így valaki? Tapasztalatok?

Mi lett a sztori kimenetele @oakland23 ?

Idézetet írta: riverside Dátum április 06, 2023, 13:45:43Mi lett a sztori kimenetele @oakland23 ?

A tipp simán bejött, a nyereményt simán jóváírták. Isten tartsa meg jó szokásuk  ;D (Bár eddig az első és egyetlen hiba náluk, amit észrevettem, és szerintem ez sem élt sokáig...)

Némi jó hír: NB2-ről levették a kötelező 3-as kötést

Múltkor volt egy 50%-os 4000 forintos befizetős bónusz, ma meg szintén van egy 500 forintos bónusz, 1,40-es odds min. 1000 forintért. Megindult itt valami  :great: Úgyis fogadok, max. kicsit félredobom a bankroll managementem (csak piciben játszom).

Nézzetek be, nekem egy kemény 2000 Ft-os bónuszajánlat érkezett  ;D

Hátha másnak valami komolyabb ajánlattal is előálltak. Nekem élőben kell fogadni, és vesztes fogadásaim után max 2000 FT-ot jóváírnak. Ja, és előtte jelentkezni kell.

Végül is 2000 Ft az két kenyér ára, szóval nézzük a jó oldalát  :D


#1554 április 28, 2023, 10:26:49, Carpeks
Idézetet írta: oakland23 Dátum április 28, 2023, 10:08:48Nézzetek be, nekem egy kemény 2000 Ft-os bónuszajánlat érkezett  ;D

Hátha másnak valami komolyabb ajánlattal is előálltak. Nekem élőben kell fogadni, és vesztes fogadásaim után max 2000 FT-ot jóváírnak. Ja, és előtte jelentkezni kell.

Végül is 2000 Ft az két kenyér ára, szóval nézzük a jó oldalát  :D



Nagy meglepetésemre én is kaptam ilyet emailben, de belépve nem találok sehol semmit. Hol lehet erre jelentkezni?

szerk.: az emailben lévő gombra kattintva meglett, nem gondoltam, hogy csak onnan működik  ;D

Szerintem a Tippxmiprónál nincs jobb iroda az egész világon, beleértve a Holdat is. Olyan kis királyság az egész, gyertek jó lesz nekünk. :-\

Én mindennek is örülök TippmixPro szinten, ami újat hoz.  :great:

Most éppen 1 órája azaz újdonság hogy nincsenek élőben meccsek. Ha elkezdődött bizony nem fogadsz rá. Vagy csak nálam s ar?

Idézetet írta: csatarid Dátum április 28, 2023, 21:06:23Most éppen 1 órája azaz újdonság hogy nincsenek élőben meccsek. Ha elkezdődött bizony nem fogadsz rá. Vagy csak nálam s ar?
Nem csak nálad.
Kecskemét- Paksra akartam élőben. 7. Perc előben akartam, sok homokóra, fogadást nem tette meg, aztán félidőig nem is láttam a kínálatban . Mára feladtam 😅

Gondoljátok azt, hogy 2003 van, és akkor nem is olyan szar az a tippmixpro. Simán befér az irodák közül a középmezőnybe.