SPF 17 Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


április 04, 2022, 10:57:47, Admin
Születésnapi Freeroll az Unibeten


Április 7-én, születésnapunk (17) alkalmából egy freeroll versenyre hívunk benneteket, melynek az Unibet Póker ad otthont, a nyereményalap pedig 300€ lesz!

A freeroll részletei:

Verseny neve: SPF 17 Freeroll
Helyszín: Unibet Póker
Időpont: április 7., 19:00CET
Leírás: SPF születésnapi freeroll
Buy-in: INGYENES
Nyereményalap: 300€
Játék típusa: Texas Hold'em
Késői regisztráció: nincs!
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 5 perc
Jelszó: a verseny előtt közöljük (CSAK az aktív fórumtagoknak!)

Ki vehet részt?

Ezt a freerollt a Sportfogadas.org aktív fórumközösségének (!) rendezzük.

FIGYELEM! Amennyiben csak a jelszóért tévedtél erre, akkor nagyon sajnáljuk, de ez a verseny nem neked szól, viszont nyugodtan regisztrálhatsz, légy aktív, s a későbbiekben te is részt vehetsz!


Még nem rendelkezel Unibetes számlával? Íme exkluzív ajánlatunk:

Regisztrálj általunk az Unibetre, s a 10 000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy 10 000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! További részletek


Ha bármilyen kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre! Nagyon sok nyertes leosztást!  :ok:

Jajj mi lesz itt csutortok este 7 elott?


Idézetet írta: Admin Dátum április 04, 2022, 12:54:27Délután 6 óra.  ;)
Gondolom meg is ugrik majd a regisztrációk száma az oldalon...

Hosszú idő után egy ideális időpont számomra is.  :beerchug:

Ha ezt is elfelejtem csörgessetek meg!  :beerchug:

Idézetet írta: szalist Dátum április 04, 2022, 18:59:15Gondolom meg is ugrik majd a regisztrációk száma az oldalon...

Hacsak nem zárjuk le.  ;)

Beírva a naptárba.  8)   :beerchug:

Mennyivel előtte lesz kiírva a jelszó? Pont focizok akkor, de játszanék, ha kitart a zseton, amíg hazaérek  :D

Idézetet írta: Carpeks Dátum április 05, 2022, 09:39:33Mennyivel előtte lesz kiírva a jelszó? Pont focizok akkor, de játszanék, ha kitart a zseton, amíg hazaérek  :D

5-10 perc, kb. (de mi sem tudjuk biztosan, még)

Idézetet írta: Cromer31 Dátum április 05, 2022, 14:55:41hali all  :) mindenkinek  sok jó lapot kívánok :)

Szerintem te nem felelsz meg a követelményeknek, szal keszulj hogy lehet nem lesz jelszavad.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 05, 2022, 15:14:39Szerintem te nem felelsz meg a követelményeknek, szal keszulj hogy lehet nem lesz jelszavad.

Hát nem. Sokan nem értik meg, hogy ez a játék nem nekik szól! De azért próbálkoznak.  :D

#12 április 05, 2022, 19:04:30, patrikk05 Ok: Rájöttem hogy nem hetedike van! Kicsit késve sikerult 😀
😁😁🤟🏼🤟🏼
Hajrá mindenki akinek lehet! :)

Idézetet írta: patrikk05 Dátum április 05, 2022, 19:01:25😁😁🤟🏼🤟🏼
Hajrá mindenki akinek lehet! :)


Ja és csak a profilom újonc sajnos, kb. 10 éve itt vagyok.. csak eselytelen volt visszaaallitanom a fiokom sajnos, csak azert mondtam el nehogy megkapjam hogy azért regeltem..🥳