SPF Race to 10

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum október 13, 2022, 07:44:08Ha megmutatod, hogy hol van a tipp (linket kérünk), akkor leellenőrizzük.
Eredmények.com mutatja képet us csináltam az odszokrol de nem tudom elkuldeni a képet

Idézetet írta: borsod1984 Dátum október 13, 2022, 18:09:06Eredmények.com mutatja képet us csináltam az odszokrol de nem tudom elkuldeni a képet

A saját tipped érdekel nem az Eredmények.com

Idézetet írta: Admin Dátum október 13, 2022, 20:49:09A saját tipped érdekel nem az Eredmények.com


Ez volt

Sportág, időpont:labdarúgás Kolumbia 2022.10.11  23:00
Esemény:Patriotas FC - Deportivo Pasto
Tipp:Felett 2.5 Gólok száma
Odds:1,50
Iroda:unibet
Indoklás



Idézetet írta: Admin Dátum október 17, 2022, 08:45:42Mert téves tippet küldtél BE!
Miért téves másnál is volt régebben. És mégis elfogadható volt.

Írtam h eliras volt ezt most nem tudjátok visszanezni?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum október 17, 2022, 14:58:38Miért téves másnál is volt régebben. És mégis elfogadható volt.

"17. Az adatok (esemény, odds stb.) pontosságáért a játékosok felelnek, s ajánlott egy képernyőfotót készíteni ezekről, mivel eredményhirdetéskor igényelhetjük. Ugyanúgy igényelhetünk egy eredményforrást (hivatkozást), ahol az adott esemény eredménye megtekinthető. Ezeknek hiányában a nyeremény kifizetése megtagadható."

Pontos volt a tipped? Nem. Tehát a tipp érvénytelen.

Idézetet írta: Admin Dátum október 17, 2022, 15:46:14"17. Az adatok (esemény, odds stb.) pontosságáért a játékosok felelnek, s ajánlott egy képernyőfotót készíteni ezekről, mivel eredményhirdetéskor igényelhetjük. Ugyanúgy igényelhetünk egy eredményforrást (hivatkozást), ahol az adott esemény eredménye megtekinthető. Ezeknek hiányában a nyeremény kifizetése megtagadható."

Pontos volt a tipped? Nem. Tehát a tipp érvénytelen.
Jó csak akkor másnak is legyen mindegy mert esélytelen vagyok
De szerintem így fer

Idézetet írta: borsod1984 Dátum október 17, 2022, 14:59:38Írtam h eliras volt ezt most nem tudjátok visszanezni?

Az a gond, hogy ha igazat adnak akkor valaki elkezdhet taktizalni. Betesznek egy overes tippet egy nyilvanvaloan underes szorzoval. Ami meg jon, az volt oke. A tippet leirtam, oddsz volt tevesen. Amikor meg jon az oddsz, akkor meg az lesz - de hat nyilvanvalo a szorzo szerint...

Idézetet írta: AC_28 Dátum október 17, 2022, 16:31:51Az a gond, hogy ha igazat adnak akkor valaki elkezdhet taktizalni. Betesznek egy overes tippet egy nyilvanvaloan underes szorzoval. Ami meg jon, az volt oke. A tippet leirtam, oddsz volt tevesen. Amikor meg jon az oddsz, akkor meg az lesz - de hat nyilvanvalo a szorzo szerint...
Nem az h bajom van vele csak akkor mkinel így legyen
Most ok mert esélytelen vagyok mar de ha ezen múlik oankor mi van

Idézetet írta: borsod1984 Dátum október 17, 2022, 16:51:38Nem az h bajom van vele csak akkor mkinel így legyen
Most ok mert esélytelen vagyok mar de ha ezen múlik oankor mi van


Olyankor is az van hogy nem nyertel... En mar vagy otszor kiszaltam a maradj talpon versenybol csak mert nem vettem eszre hogy vagy rossz napra irtam tippet, vagy masnap vettem eszre kicsusztam a ketoras idobol... ennyi... Minek molesztalni az admint iskolas kifogasokkal?

Idézetet írta: AC_28 Dátum október 17, 2022, 17:20:02Olyankor is az van hogy nem nyertel... En mar vagy otszor kiszaltam a maradj talpon versenybol csak mert nem vettem eszre hogy vagy rossz napra irtam tippet, vagy masnap vettem eszre kicsusztam a ketoras idobol... ennyi... Minek molesztalni az admint iskolas kifogasokkal?
Többet nem is fogom

A 68. SPF Race to 10 játék nyertesei:

@Assassin
@GreenEagle
@tutisanya
@whiteman

Nyereményetek fejenként 7000 forint Skrillen keresztül.  :ok:

#494 október 25, 2022, 12:05:54, Admin
69. SPF Race to 10

Start: szerda, október 26.

Orrba, szájba lehet tippelni újra!

Sok sikert.  :topbet_125: