Galabingo

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Erre a bingo teremre borbor kolléga hívta fel a figyelmemet, örök hála neki.   :)

10 GBP befizetése és megforgatása után 30 GBP bónuszt kapunk, a William Hill bingójához hasonló feltételekkel, azaz egyetlen egyszer kell vele játszanunk!
Ugyanakkor a regisztráció után 5 napon keresztül itt is részt vehetünk ingyen bingóban (napi 2x2 óra!), ahol 5-10-15 fontos nyereményekért játszhatunk.

Az itt megnyert összegek egyből a fő számlára kerülnek, tehát nem bónuszként kapjuk!

Skrilles be- és kifizetéssel teszteltem őket (a kifizetés 1 nap volt), 10 fontból 55 lett a bónuszok kiszedése után.
Itt is nehéz veszteséggel zárni, hisz a saját 10 fontunk mellett kapunk 30-at ajándékba, valamint akár 20 óra ingyen bingót, ahol 60-120 játékos van, fixen 6-6 szelvénnyel. (a nyereményalap pedig minden partiban fixen 30 font)

Az azonosításhoz érdemes gyorsan elküldeni a dokumentumokat, már a regisztráció után, mert felfüggeszthetik a számlát.

Elvileg meghívással érdemes regisztrálni - a meghívó 20 fontot kap! - bár valamiért ez nem mindig akar működni...
Mármint az összeg jóváírása a meghívó részére, a többi része igen.  :)

Mindenesetre keressétek borbort vagy engem, ha ilyesmi igény merülne fel.   ;)

... És, ha éppen nincs az embernek pénze befizetni (mert ilyen is van...), akkor addig játszhat ingyen bingót minden nap délután 1 és este 8 között, óránként 4 ingyen játékon, igaz csak 1,2 illetve 3 euróért, az Allsorts nevű szobában.

Knapp!

Van ennek a teremnek köze a Galapókerhez?
Látszólag nincs. Van erről infód?

Ez biza az a galapokeres cég..
Gala pokrer, kaszinó, bingó, Coral ez mind egy cég

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 30, 2013, 22:16:33
Ez biza az a galapokeres cég..
Gala pokrer, kaszinó, bingó, Coral ez mind egy cég

Vágom, köszi!

Olyan szempontból lennék rá kíváncsi, hogy külön kell regisztrálnom, vagy működik egy felhasználónévvel?

Mondjuk semeddig nem tart kipróbálni, de azért mégis.

Nem működik a Galapokeres felhasználóval.
Egyébként meg jobban belegondolva, a Coralnak van külön pókere, a Gala-nak is, plusz a Galapokernél egy másik bingo oldalra vezérel. Szóval lehet, hogy egy cég, de külön működnek.  :ok:

Na emberek!
Beregisztráltam ide Knapp tanácsára és hát nem bántam meg!
Jobban alakultak a dolgok mint reméltem. Bár ez a bingo nem az én világom, de ezekkel a bónuszokkal nem igazán lehet vele veszíteni, aztán ad amit ad.
Nekem 10 font befizetésre 75-öt adott, mondhatom minimális kockázattal, vagy még annyival se.
Úgyhogy aki egy kicsit nyitott valami újra, annak tudom ajánlani.  :ok:

Nekem egyébként annyira nem jön be. Kicsit káosz nekem, hogy mikor miért mennyit fizet. Konkrétan persze lehet látni a nyerőosztályokat, csak az nem világos sokszor, hogy miért annyi az annyi. A lényeg hogy olyan terembe érdemes ülni, ahol minél kevesebben vannak, minél kevesebb szelvényt lehessen vásárolni (mert van hogy 72-őt is enged) és az minél kevesebbe kerüljön (kábé 2-25 penny egy szelvény). A játék pörög, három nyerőosztály van, és pár perc alatt véget is ér egy játék.

A bónusz úgy működik, hogy be kell fizetni minimum 10 fontot. Ezt el kell játszani (15-60 perc, persze lehet megfontoltabban is), illetve meg kell forgatni. Amikor ez megvan, automatikusan jóváírnak a bónuszszámlán 30 fontot. Innentől kezdve minden szelvényvásárlást ebből von. Aztán erre ad amit ad. Én ennek az eljátszásának a végén 39 font körül álltam. A regisztrációt követő napon pedig hozzáférést enged egy teremhez, ahol 5 napon át 13-15 és 20-22 óráig fizetik a játékodat! 2 óra alatt kábé 20-21 játék megy le és mindegyikben 30 fontot dobnak szét, azaz 2 óránként kábé 600 fontot! A résztvevők 100 körül vannak napszaktól függően, de ez olyan mennyiségű játék már, hogy igazából csurran-cseppen valamennyi!  ;)

Szóval a kockázat minimális. Nekem a skrilles kifizetésem 24 óra alatt megjött. Viszont ahogy Knapp is írta érdemes a kért papírokat a regisztrációt követően megküldeni nekik. Az enyémen egy hétig csámcsogtak. Akkor is rájuk kellett szólni, de nem volt gond. Van barát ajánlós bónusz is. Ajánlott barátonként 20 font! Szóval aki regelne az tegye meg, hogy megkeresi Knappot (én nem merülök bele, de nagyon szívesen adok meghívót ha valaki szeretne)!

#7 november 05, 2013, 22:26:48, Knapp
A feltételek itt is szigorodtak, most már az 5 napos ingyen bingón nyert pénz nem egyből cash lesz, hanem csak bónusz...

Még így is vonzó a bónuszajánlatuk, főleg most, hogy bónuszból kockázat nélkül lehet éles egyenleget csinálni november 15-ig!  :)

A City teremben a Win-win játékban (csak ebben!!) visszatérítik a szelvények árát, ha nem nyerünk egy partiban.
Lassan, de biztosan lehet így bónuszt forgatni, hisz vagy nyerünk, vagy visszakapjuk a tétünket, de már nem bónuszként, hanem az éles egyenlegre.  :)

A dolog hátránya, hogy időigényes.
Óránként csak 4 parti megy le ebből a típusból és ott is csak 6 db szelvényt lehet venni, amelyeknek darabja csak 5 penny...  (azaz óránként 1,2 GBP "mosható tisztára")
Viszont beállíthatjuk automatára a jegyvásárlást és fél napot is mehet így egyhuzamban a projekt.

(autobuy esetén vigyázni kell, nehogy olyan paramétereket adjunk meg, amivel más partikba is belecsúszunk!!
Tehát elég a 6 szelvény és jegyárként a max. 5p!

Hozzáteszem, hogy ez a Win-win játék nem csak a bónuszforgatáshoz megfelelő, hanem hogy legyen esélyünk 3-7-10 fontot nyerni kockázat nélkül.

Ha valakinek volt meghívottja, aki után nem kapta meg a bónuszt, annak érdemes rákérdeznie az ügyfélszolgálaton!
Egyrészt most a bónuszból könnyű november 15-ig "éles egyenleget" csinálni a City terem Win-win játékán, másrészt én sikerrel jártam és az utóbbi hónapokban meghívott fél tucat emberből "elismertek" 4-et és jóváírtak 80 GBP bónuszt a számlán.  :)

Tehát automatikusan nem működik a dolog, hiába szerepel ez a feltételekben, de ha "szimpatikusak vagyunk", akkor mégiscsak fizetnek a meghívásokért.

Kiegészíteném a korábban leírtakat:
aki most regisztrál, az kockázat nélkül megforgathatja a kezdeti 10 fontját november 15-ig a City terem Win-win játékaiban!
Ha ezekben a játékokban veszítünk, másnap visszakapjuk a tétünket. (nov. 15-ig)

Ezzel lehet aktiválni a 30 GBP bónuszt. (amit ugyanígy el lehet kezdeni pörgetni...)

Könnyítés, amit korábban én sem vettem észre, hogy a bingó játék képernyőjén felül a "Schedule" pontban akár egész napra előre megvehetjük a jegyeinket a kívánt partikra!
Tehát ha 15 órakor megvesszük az összes Win-win partira a 6 jegyünket, akkor 23 óráig nincs dolgunk vele, termeli szépen a pénzt, amíg mi költjük egy másik ablakban.  :D

Jó ez az oldal,de nekem csak hétfőn lesz pénzem befizetni és most van 21fontom kivehető mig ehhez jön 10font ugye az ingyen szelókból amit visszatéritenek vagyis kivehetőm lesz pl.31font,ha hétfőn befizetek 10et ehhez kapok ugye 30at de a kivehetőn lesz 41ezt akkor ki lehet venni,vagy addig nem amig el nem bukom azt a 30fontot a bónusz egyenlegemből?Jók ezek a chat játékok is,már nyertem ott is 2alkalommal.az 5 ingyen nap eredménye 10-12-20font mig előbb bemákoltam egy játékon ahol 23an voltunk a bingót.

Idézetet írta: fili76 Dátum november 13, 2013, 09:30:47
Jó ez az oldal,de nekem csak hétfőn lesz pénzem befizetni és most van 21fontom kivehető mig ehhez jön 10font ugye az ingyen szelókból amit visszatéritenek vagyis kivehetőm lesz pl.31font,ha hétfőn befizetek 10et ehhez kapok ugye 30at de a kivehetőn lesz 41ezt akkor ki lehet venni,vagy addig nem amig el nem bukom azt a 30fontot a bónusz egyenlegemből?Jók ezek a chat játékok is,már nyertem ott is 2alkalommal.az 5 ingyen nap eredménye 10-12-20font mig előbb bemákoltam egy játékon ahol 23an voltunk a bingót.

Szerintem az éles egyenleg bármikor kivehető, bár ezzel eddig nem próbálkoztam, amíg bónuszom is volt.
Viszont ezt támasztja alá, hogy ha a kifizetésre (withdraw) kattintok, akkor ott is látom a készpénz egyenleget, miközben még bónuszom is van.

Az azonosításon túl vagy már?

Ajáljatok már légyszives olyan termet ahol megéri pörgetni a bónuszt? Vagy mondjatok egy konkrét példát, hogyan lehet minél kisebb kockázattal, úgy nem kell baromi hosszú időn keresztül nyomkodni? nem a win-win és az 5 napos ingyen bingóra gondolok. Minden teremnél amit látok a max szelvények száma 72.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 13, 2013, 13:19:01
Szerintem az éles egyenleg bármikor kivehető, bár ezzel eddig nem próbálkoztam, amíg bónuszom is volt.
Viszont ezt támasztja alá, hogy ha a kifizetésre (withdraw) kattintok, akkor ott is látom a készpénz egyenleget, miközben még bónuszom is van.

Az azonosításon túl vagy már?
Még nem küldtem el a személyimet,mást is kell azonositáshoz?Én is látom a kivehető egyenlegemen.A bónuszt természetesen win-win szelvényekre váltottam.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 13, 2013, 14:16:32
Ajáljatok már légyszives olyan termet ahol megéri pörgetni a bónuszt? Vagy mondjatok egy konkrét példát, hogyan lehet minél kisebb kockázattal, úgy nem kell baromi hosszú időn keresztül nyomkodni? nem a win-win és az 5 napos ingyen bingóra gondolok. Minden teremnél amit látok a max szelvények száma 72.


Nem tudom, melyik játékban mennyi a max, szelvényszám, de én a Station termet ajánlom (van 1TG és 2TG bingó, ami azt jelenti, hogy ha 1 vagy 2 számra vagy a győzelemtől, akkor kapsz egy kis bónuszt), illetve az Allsorts-ban is vannak megfelelő játékok, viszont a Seaside teremben 12 a maximum szelvényszám! (hogy ne legyen feltűnő, ne csak ilyen játékokon pörgessetek)
Ha meg sebességre vágysz, akkor a Velocityben 3 percenként indulnak a partik...

Mondjuk itt a profit maximalizálás pont a türelemről szól, hogy ne a nagy nyeremény reményében ugorjunk bele gyorsan partikba, hanem hagyjuk, hogy a valószínűségszámítás érvényesülhessen.  :)