sms befizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok. Létezik olyan megbízható fogadóiroda ahova emelt díjas sms küldésével lehet befizetni?

Nagy, külföldi, megbízható irodáról én nem tudok, hogy Magyarországról lehetne sms-ben befizetni. Viszont szerencsejatek.hu-n, regisztráció után, lehet a T-mobile-osoknak. Azt az egyenleget pedig át lehet vezetni tippmixprora, illetve lottózni, totózni is lehet belőle.

https://bet.szerencsejatek.hu/Account/accountbalance.aspx

Idézetet írta: kicsiGy Dátum november 02, 2013, 19:09:18
Sziasztok. Létezik olyan megbízható fogadóiroda ahova emelt díjas sms küldésével lehet befizetni?

Az emelt díjas sms-ek árában vagy a fele a szolgáltatás költsége, így valószínűleg nagyon rosszul járnál egy ilyen befizetési móddal.

Még mindig nincs olyan fogadóiroda ahova a telefonszámlám terhére tudnék befizetni?  :redchug:

#4 március 14, 2015, 17:36:59, bendehal
Unibeten láttam ilyen sms-es feltöltést.
Közben felnéztem uni-ra és telefonon be lehet diktálni a kártya adatokat. (náluk ez a telefonos egyenleg feltöltés)  ;D

Idézetet írta: Zsoca Dátum március 14, 2015, 17:04:05
Még mindig nincs olyan fogadóiroda ahova a telefonszámlám terhére tudnék befizetni?  :redchug:
Nem is lesz. Max a Tippmixpro, de ott sem fognak szerintem bevállalni egy 3000 forintnál nagyobb tételt.