Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


https://www.eredmenyek.com/merkozes/p0O4p8Eo/#/osszefoglalas/osszefoglalas

Az 1. játszott otthon a tökutolsóval.
Ronaldo csapatának mindenképp nyernie kellett?? Ráadásul hendivel?? ???

92.(!!!) percig 0-1!  ???  Innen vajon mi lett a vége és hányadik percben?  :o  :o  :o

Brutális basszameg 😂😂😂

Juventus-Sampdoria meccsre valami tipp? 10 éve volt ez a legendás fordítás. Hátha megismétlik ma.
https://youtu.be/Aq1R0Sdn1eQ

Ma ismét megtekinthettük Délkelet-Ázsia csodáit.

Tajvan-Thaiföld meccsen az első félidő 0:0 után a végeredmény 2:2.

Szingapúr, és a focijukról szintén méltán híres pápuák meccsén első félidő 2:2. De, hogy! Utolsó 5 percben 3 gól.
Majd a 2. játékrészben 0:0.
A bankok még működnek Bankokban.

Jó, hogy tovább erősítették ma is a bizalmaz az ázsiai fociban.
A pápuáknak ma a malájok segédkeztek nagyot alkotni.
45+4-ben büntetővel vezet Malajzia 1:0-ra. A végeredmény pedig 10:0.
A maláj foci úgy tört az égbe, mint a Petronas tornyok.

Velez Mostar-Igman Konjic
felk meccs.

20 perc körül 3-0-nál teszek egy 3,5 overt, 1.85-on félidőre, erre nézem, a 40. percben szinte a feltett összeget tudtam cash out-olni. Érdekes volt, de kivettem. Aztán 47. perc, büntető, gól :D Vajon véletlen volt ?!  :2funny:

A Paks elkezdte a 'felkészülést', azaz a zsebek megtömését :D

Szeged-Csanád Grosics - Paks
félidőben 5-1  ;D   ;D   ;D   ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 12, 2023, 11:52:09A Paks elkezdte a 'felkészülést', azaz a zsebek megtömését :D

Szeged-Csanád Grosics - Paks
félidőben 5-1  ;D   ;D   ;D   ;D

Bognár György értékelése: Megpróbáltunk ezen a mérkőzésen meghonosítani az egy belső védős felállási formát, a találkozó végre tiszta képet kaptunk arról, hogy ez nem lesz jó...

Mi az az egy belső védős rendszer? Egy négy védős rendszerben? Bognár már full túlképzett  ;D

Idézetet írta: Szigo Dátum július 12, 2023, 16:28:46Bognár György értékelése: Megpróbáltunk ezen a mérkőzésen meghonosítani az egy belső védős felállási formát, a találkozó végre tiszta képet kaptunk arról, hogy ez nem lesz jó...

Mi az az egy belső védős rendszer? Egy négy védős rendszerben? Bognár már full túlképzett  ;D

Az az egy is biztos Szabó volt, többet poroszkált elöl, mint hátul! Első fordulóban az MTK-val tolják, hátha lesz valami jó kis 4-4, bár ahogy a nézem, a bukik is sejtik, hogy inkább over felé kell menni.


Idézetet írta: Szigo Dátum július 12, 2023, 16:28:46Bognár György értékelése: Megpróbáltunk ezen a mérkőzésen meghonosítani az egy belső védős felállási formát, a találkozó végre tiszta képet kaptunk arról, hogy ez nem lesz jó...

Mi az az egy belső védős rendszer? Egy négy védős rendszerben? Bognár már full túlképzett  ;D

Lehet azt akarta mondani Bognár, hogy : Ez egy belső védős rendszer  ;D

u19 női kosár vb

Kína 27-5-re nyeri az első negyedet, egyiptomi lányok azt sem tudják, hol vannak. aztán 2. negyed még 17-15 Kínának, majd a harmadikat Egyiptom nyeri 20-8-ra, a negyedeiket 20-4-re  ;D

Meccs képe, meg úgy mindenhogy az egyik legnagyobb come back, amit láttam. Ha ez nem volt bunda, akkor semmi :D

A minap már egy másik topikban megemlékeztem egy brazil negyedosztályú 10-0-s meccsről, tegnap ugyanabban a bajnokságban megint játszottak egy jót:

Novo Hamburgo - Hercilo Luz 5-5

Félidő 1-5, a vége felé bizonyára gigaodds az 1X és hasonló opciókra, de a 88. percben még 2-5 volt az állás.

Montenegró-Dél-Afrika is büdös, a 35-10 kemény  ;D Belenéztem, hát eléggé fura volt  ;D

Idézetet írta: flamman Dátum július 17, 2023, 08:09:28Novo Hamburgo - Hercilo Luz 5-5

Félidő 1-5, a vége felé bizonyára gigaodds az 1X és hasonló opciókra, de a 88. percben még 2-5 volt az állás.

Sereghajtokent micsoda tartas volt a csapatban.  ;D

Nem bunda volt, hanem van. A Milan - Lumezzane találkozón megy a bohózat, a 4. gólnál a Lumezzane amekorrát asszisztált a gólhoz, még felkészülési meccsen is kemény :D A 17-20 percek között hármat vágott a Milan, de már előtte is beakadt egy. Kár, hogy nem korábban vettem észre, 4-0-nál már nem szívesen szállok be