Unibet - Adventi Naptár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Gery185 Dátum december 02, 2014, 16:01:49
Én nemrég beszéltem a supporttal, azt mondták, hogy egyszerű technikai hiba volt. Mellesleg nem értem, hogy miért kell sírni, amikor mégiscsak kínálnak ezt-azt... Akinek ennyire nem tetszik, az mehet tipszmikszűni...

u.i.: üdv mindenkinek, aki még emlékszik rám a régi tagok közül  :cya:

Vagy egy értelmes irodához. Elég jól átvertek, ha nálad csak unibet és tippmix van :D

Idézetet írta: drogos Dátum december 02, 2014, 16:04:40
Vagy egy értelmes irodához. Elég jól átvertek, ha nálad csak unibet és tippmix van :D

Engem mindig gyorsan kifizettek, havonta kapok bónusz ajánlatokat, széles a kínálat, korrektek a szorzók, mit akarsz még? Mondják meg előre a végeredményeket is? :D

Idézetet írta: Gery185 Dátum december 02, 2014, 16:11:55
Engem mindig gyorsan kifizettek, havonta kapok bónusz ajánlatokat, széles a kínálat, korrektek a szorzók, mit akarsz még? Mondják meg előre a végeredményeket is? :D

Megszűnt a skrill befizetés, kb SOHA nem kapok bónuszt (nem tudom, hogy te mi alapján kapsz ilyen gyakran), a szorzók elég rosszak...
A kínálat viszont megfelelő

De felőlem mondhatsz előre végeredményeket is ;)

Idézetet írta: drogos Dátum december 02, 2014, 16:14:15
Megszűnt a skrill befizetés, kb SOHA nem kapok bónuszt (nem tudom, hogy te mi alapján kapsz ilyen gyakran), a szorzók elég rosszak...
A kínálat viszont megfelelő

De felőlem mondhatsz előre végeredményeket is ;)

Az mondjanak akart lenni, csak nem sikerült megtalálnom az összes betűt a megfelelő sorrendben :D Nyilván mindenkinek mások a tapasztalatai egy-egy irodával, én csak megosztottam a sajátomat. Biztosan nagyon sokan vannak még pozitív véleménnyel erről az irodáról, de a néhány negatív mindig hangosabb lesz :)

Idézetet írta: Gery185 Dátum december 02, 2014, 16:01:49
Én nemrég beszéltem a supporttal, azt mondták, hogy egyszerű technikai hiba volt. Mellesleg nem értem, hogy miért kell sírni, amikor mégiscsak kínálnak ezt-azt... Akinek ennyire nem tetszik, az mehet tipszmikszűni...

u.i.: üdv mindenkinek, aki még emlékszik rám a régi tagok közül  :cya:

Milyen technikai hibáról beszélsz??Szerintem az elég nagy technikai hiba,hogy ezzel a mentalitással,ezzel a 0 promóciós lehúzós hozáállásukkal még egyáltalán megélnek a piacon..A "Jó napot miben segíthetek István vagyok " supportjukról meg inkább nem is beszélnék.....aki volt már valaha chaten ott,tudja miről beszélek

Idézetet írta: Gery185 Dátum december 02, 2014, 16:18:46
Az mondjanak akart lenni, csak nem sikerült megtalálnom az összes betűt a megfelelő sorrendben :D Nyilván mindenkinek mások a tapasztalatai egy-egy irodával, én csak megosztottam a sajátomat. Biztosan nagyon sokan vannak még pozitív véleménnyel erről az irodáról, de a néhány negatív mindig hangosabb lesz :)

Te vagy az első pozitív,szóval nagyon ne reménykedj ;D ;D

Nem értem ezt a nagy lehúzós hangulatot. A Skrill megszűnt, rendben, de ezen kívül nemigen róható fel más. Az, hogy a többi irodához képest sok bónuszuk közül a legtöbb lehúzás, nem hiba, mert egyszerűen csak a jókat kell kihasználni. Sok helyen még ennyit sem adnak.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 02, 2014, 16:41:09
Nem értem ezt a nagy lehúzós hangulatot. A Skrill megszűnt, rendben, de ezen kívül nemigen róható fel más. Az, hogy a többi irodához képest sok bónuszuk közül a legtöbb lehúzás, nem hiba, mert egyszerűen csak a jókat kell kihasználni. Sok helyen még ennyit sem adnak.


Ez nem hangulat kérdése.Egyszerűen rossz sunyi irodának tartjuk.

#23 december 02, 2014, 19:06:32, junglefever
Idézetet írta: Irtis Dátum december 02, 2014, 16:41:09
Nem értem ezt a nagy lehúzós hangulatot. A Skrill megszűnt, rendben, de ezen kívül nemigen róható fel más.
Azt ertsd meg hogy ez az iroda szerintunk nem ahhoz kepest katasztrofa hogy a tobbiek eppen most mivel vannak jelen a piacon, hanem ahhoz kepest ahol ez az iroda teszem azt harom eve volt. En sohasem a szorzok miatt jartam ide, de egyszeruen a sajat maguk altal felallitott szintet most mar letraval sem tudnak atugrani, nemhogy megkozeliteni.

A nyavalygással töltött időt lehetne azzal is tölteni, hogy megnézitek mondjuk másik 50 iroda promócióit!
Hja, az Unibet kaszinós akciói használhatatlanok, a sportfogadás bónuszaik (fogadásbiztosítások és időnkénti feltöltési bónuszok) viszont rendszeresen érkeznek, így továbbra sem értem a problémátokat!

Rohadtul nem hasznos senkinek, ha oldalakon keresztül a szubjektív-negatív vélemények sorjáznak egy irodáról (ráadásul mindig ugyanazok sírnak), legfeljebb arra jó, hogy mindenki a "hite szerint" győzködje SAJÁT MAGÁT.
Vagy majd megyek és én is teleszemetelem a bwin témát, mert 3 éve a kedvenc irodám volt, most meg már egyáltalán nem játszom ott és nekem már bónuszt sem adnak. Hát erre mégis ki lenne kíváncsi?! Segít bárkinek is tájékozódni és pénzt keresni, ha arról lamentálok, milyen jó iroda volt régen?

Hja, nincs az unibetnél skrilles befizetés.
Akkor most nincs is bent pénzetek vagy megoldottátok valahogyan?

Knapp, te meg a másik véglet vagy. Csak bónusz legyen, a többi nem számít, nem? :D

Tizedannyit sem játszok itt, mióta megszűnt a skrilles befizetés, szóval felesleges lekicsinyíteni ezt a problémát.  :noway: Hidd el, nem vagyok ezzel egyedül. Szerinted miért osztogatták heteken keresztül a freebetet? ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 02, 2014, 20:35:03
A nyavalygással töltött időt lehetne azzal is tölteni, hogy megnézitek mondjuk másik 50 iroda promócióit!
Hja, az Unibet kaszinós akciói használhatatlanok, a sportfogadás bónuszaik (fogadásbiztosítások és időnkénti feltöltési bónuszok) viszont rendszeresen érkeznek, így továbbra sem értem a problémátokat!
Szovegertessel meg mindig hadilabon vagyunk? Vagy hasznosabb ovobacsit jatszani minden egyes topikban?

Senki nem jokedveben vagy trollkodasbol 'nyavalyogta' tele ezt a temat, ez az iroda onmagahoz kepest melyebben van mint eddig barmikor. A masik 50 iroda promoi nem erdelnek per pillanat, a masik 50 iroda soha sem volt a kedvencem.

Orulok hogy masok a problemaink Knapp, de a kioktatassal toltott idot azzal is lehet tolteni, hogy mondjuk orulsz magadban, hogy az Uni-nal te meg mindig remekul elvagy.

Abban viszont igazad van, hogy sokkal nagyobb negatív "reklámot" kap párunktól, mint amit megérdemel. Magyar nyelvű felület, egészen széles a kínálat és valóban a jobb irodák közé tartozik. Na meg az sem kizárt, hogy sokaknak bejönnek ezek a kaszinós promók!  :ok:

#28 december 02, 2014, 21:42:32, Knapp
Idézetet írta: junglefever Dátum december 02, 2014, 21:01:30
Szovegertessel meg mindig hadilabon vagyunk? Vagy hasznosabb ovobacsit jatszani minden egyes topikban?

Senki nem jokedveben vagy trollkodasbol 'nyavalyogta' tele ezt a temat, ez az iroda onmagahoz kepest melyebben van mint eddig barmikor. A masik 50 iroda promoi nem erdelnek per pillanat, a masik 50 iroda soha sem volt a kedvencem.

Orulok hogy masok a problemaink Knapp, de a kioktatassal toltott idot azzal is lehet tolteni, hogy mondjuk orulsz magadban, hogy az Uni-nal te meg mindig remekul elvagy.

Szövegértéssel neked vannak problémáid!
Amit leírtok:
- részben nem igaz
- nem hasznos
- unalmas
- magánügy

Így érthető?

Én ide azért nézek be, hogy hasznos infókat szedjek össze vagy osszak meg, és nem chatelő "vénasszonyokra" vagyok kíváncsi.


Idézetet írta: drogos Dátum december 02, 2014, 20:43:05
Knapp, te meg a másik véglet vagy. Csak bónusz legyen, a többi nem számít, nem? :D

Tizedannyit sem játszok itt, mióta megszűnt a skrilles befizetés, szóval felesleges lekicsinyíteni ezt a problémát.  :noway: Hidd el, nem vagyok ezzel egyedül. Szerinted miért osztogatták heteken keresztül a freebetet? ;)

Ööö... Nem én ugrok neki 35-szörös forgatási követelményeknek a kaszinóban, miközben saját pénzből kell (kéne) játszani hozzá.
Szóval nekem nagyon nem mindegy, milyen bónusz.
Viszont mikor duzzogva közli valaki, hogy ide akkor nem fizet be és a fogadásbiztosításokat sem szokta kihasználni, akkor komolyan úgy érzem, hogy ez nem az én problémám és nem is tartozik rám.  :)



Idézetet írta: Gery185 Dátum december 02, 2014, 16:01:49
u.i.: üdv mindenkinek, aki még emlékszik rám a régi tagok közül  :cya:

Már hogyne emlékeznénk. Üdv neked is Gery!  :great: