Pancsermenet avagy Nagy sportfogadós tutik

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: AC_28 Dátum december 04, 2014, 17:41:47
hehehe, akkor honnet tudod, hogy mukodik a rendszer? ha nem tettel fel egy fillert se. A sure-betezes legnehezebb resze nem megtalalni, hanem ,,oda tenni". A szazezres adatbazisoddal gyakorlat nelkul nem mesz semmire... Arrol nem beszelve, hogy kicsit hianyolok egy par honapos statisztikakat...aki nem hulye, az termeszetesen nem vesz zsakba macskat, kivancsi arra, mennyit kerestel vele te, pl az elmult fel evben...

Ki beszél itt sima sure-betezésről? Én csak annyit állítottam, hogy egy arbitrázsra épülő stratégia lehet akár jó is,  a többi módszer mint például az egyszerű "tippmixelés" meg felejtős. Ne forgasd ki amit írok!  ::)

ja, arra kellett a sok szazezres minta, hogy rajojel amit itt minden masik tippelo tud... hogy a tipszmixules hulyeseg? :D bakker, ezek olyan altalanositasok mint a vilag - egy arbitrazsra epulo strategia.. :D elvileg a martingelen epulo strategia is nyero. gyakorlatilag meg nem.

Ugye nem gondolod, hogy önzetlenül megosztom veled a stratégiámat, amit hosszú hónapok áldozatos munkájával sakkoztam ki? Ez a topik nem azt szolgálja hogy a saját igazamat bizonygassam itt, próbáld meg inkább te az ellenkezőjét!  :2funny:

Idézetet írta: AC_28 Dátum december 04, 2014, 23:07:19
ja, arra kellett a sok szazezres minta, hogy rajojel amit itt minden masik tippelo tud... hogy a tipszmixules hulyeseg? :D bakker, ezek olyan altalanositasok mint a vilag - egy arbitrazsra epulo strategia.. :D elvileg a martingelen epulo strategia is nyero. gyakorlatilag meg nem.

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 04, 2014, 23:15:08
Ugye nem gondolod, hogy önzetlenül megosztom veled a stratégiámat, amit hosszú hónapok áldozatos munkájával sakkoztam ki? Ez a topik nem azt szolgálja hogy a saját igazamat bizonygassam itt, próbáld meg inkább te az ellenkezőjét!  :2funny:

mit akarsz ,,nem megosztani"? a strategiat ami csak papiron mukodik, realban nincs kiprobalva, ami szinte csak fel strategia... :D enyem a realis penzel is mukodik. :D nem kell arbitrazsolnom, nem kell izzadnom mit hol mennyier tegyek fel - eleg a ket borze es a pinnacle ... slussz passz...

Gratulálok, eszerint van egy módszered ami működik. Legyél vele boldog!
Bár hogyha jól értem börze alatt a bet exchange oldalakra gondolsz? Ha igen akkor úgy sejtem, a te módszered sikerének is lehet egy kis köze az arbitrázshoz. (Vagyis olyan odds-okat vásárolsz, amik összességükben kiadják az arbitrázst pontosabban 100% fölötti lesz a visszaosztás!) Javítsd ki ha tévedek.

Ja és működőképes a módszerem, statisztikát azt készítettem eleget. Élesben is simán menne, abba nincs hiba! Csak én még nem próbáltam ki, de működne ez 100%.  :great:

Idézetet írta: AC_28 Dátum december 04, 2014, 23:18:25
mit akarsz ,,nem megosztani"? a strategiat ami csak papiron mukodik, realban nincs kiprobalva, ami szinte csak fel strategia... :D enyem a realis penzel is mukodik. :D nem kell arbitrazsolnom, nem kell izzadnom mit hol mennyier tegyek fel - eleg a ket borze es a pinnacle ... slussz passz...

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 04, 2014, 23:33:43
Gratulálok, eszerint van egy módszered ami működik. Legyél vele boldog!
Bár hogyha jól értem börze alatt a bet exchange oldalakra gondolsz? Ha igen akkor úgy sejtem, a te módszered sikerének is lehet egy kis köze az arbitrázshoz. (Vagyis olyan odds-okat vásárolsz, amik összességükben kiadják az arbitrázst pontosabban 100% fölötti lesz a visszaosztás!) Javítsd ki ha tévedek.

Igen, Betfair, ritkan a Betdaq. Pre game, szoval meccs elott oda teszem, es mar nem torodok vele. Figyelem a vendeg odds mozgasat a fairhoz kepest. es ha minden jo, akkor azsia hendivel rakom vendegeket. Arbitrazshoz semmi koze.

Én csak örülök neki, hogyha nyereséges stratégiád van! Ugyebár a kivétel erősíti a szabályt!  ;D

Idézetet írta: AC_28 Dátum december 04, 2014, 23:37:42
Igen, Betfair, ritkan a Betdaq. Pre game, szoval meccs elott oda teszem, es mar nem torodok vele. Figyelem a vendeg odds mozgasat a fairhoz kepest. es ha minden jo, akkor azsia hendivel rakom vendegeket. Arbitrazshoz semmi koze.

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 04, 2014, 23:33:43

Ja és működőképes a módszerem, statisztikát azt készítettem eleget. Élesben is simán menne, abba nincs hiba! Csak én még nem próbáltam ki, de működne ez 100%.  :great:

És nem lenne jobb pénzt keresni vele mások zsibbasztása helyett?  :)
Vagy a módszered titka, hogy te azért nem bukhatsz vele semmiképpen, mert más pénze kerül majd bele tétként?   :P

Egyetértek! Az viszont tény, hogy egy stratégia nem attól lesz pusztán sikeres hogy mások pénzét tesszük bele..  :laugh:

Idézetet írta: Knapp Dátum december 05, 2014, 00:44:28
És nem lenne jobb pénzt keresni vele mások zsibbasztása helyett?  :)
Vagy a módszered titka, hogy te azért nem bukhatsz vele semmiképpen, mert más pénze kerül majd bele tétként?   :P

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 05, 2014, 00:59:29
Egyetértek! Az viszont tény, hogy egy stratégia nem attól lesz pusztán sikeres hogy mások pénzét tesszük bele..  :laugh

Egy stratégia attól lehet sikeres, hogy a saját pénzünket kockáztatva napról-napra, hónapról-hónapra, évről-évre játsszuk, tesztlejük, finomítjuk azt. Ez nem ugyan az mintha visszanéznénk az eredményeket és az alapján működne valami vagy sem. Az élet nem mindig teszi lehetővé, hogy ott legyél és fogadj. Vannak olyan hetek, napok amikor nincs lehetőség megtenni a téteket és akkor borúl a számolás. Pláne nem a sure beteknél. Ennél a módszernél nem is igazán a meccseket nehéz megtalálni, hanem a megfelelő téteket kiválasztani és elhelyezni. Sok sok idő (komolyan teljes munkaidős meló) és még több forrás (személyazonosságok) kellenek. Ismerek olyanokat is akik évek óta hatalmas profittal nyomják és akár 400 eurót fizetnek egy egy személyazonosságért.

Egy biztos nem egy egyszerű kenyér és egyre csak nehezebb mivel az irodák is komolyan veszik most már a sure betezőket.

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 04, 2014, 22:57:26
Ki beszél itt sima sure-betezésről? Én csak annyit állítottam, hogy egy arbitrázsra épülő stratégia lehet akár jó is,  a többi módszer mint például az egyszerű "tippmixelés" meg felejtős. Ne forgasd ki amit írok!  ::)
Azt irod hogy van strategid amit nem adsz igyen. Tehat nincs strategiad mert azzal mear milliomos lennel es nem itt adnad a rossz dumat. Szoval vagy mondj valami olyat amit itt meg senk nem mondott ingyen.Egyebkent a te szavaiddal elve "csak nem gondolod hogy itt valaki fizetni fog a csodastrategiadert ami a vilagon egyedulallo" . Mondtam mar a facebookos tippadokhoz menj a balekok ott vannak.

Én bevallom mostmár kíváncsi vagyok erre a stratégiára, mert ennyi nonszensz hülyeséget, amivel a kolléga bevezette már régen hallottam.

Majd csak túlélem valahogy, hogy nem fogom megtudni...

Annyi azért már most látszik, hogy kispi29 kolléga még az amatőr zenészcsávónál is gyengébben vezeti be a dolgot, gondolom azért így is lesz 1-2 delikvens aki horogra akad.




Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 04, 2014, 17:26:58
Az van, hogy azért vagyunk itt sokan mert innen az ilyen hiénákat rövid úton kirakják :)

Rosszul gondolod mert helyesen:
HIÉNÁK=BUKIK

Nehogy már az legyen a legnagyobb baj, ha valaki a saját szellemi erejéből létrehozott munkáját pénzzé szeretné tenni, amivel valóban segíthetne másoknak is - szemben a kizárólag önös érdekükből tevékenykedő bukikkal! Ha egyszer a bukik "áldásos" tevékenysége számodra/számotokra nem okozott eddig sem semmiféle lelki traumát, akkor az enyém se okozzon már légyszi-légyszí! Köszí!! :D

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 04, 2014, 17:26:58
arbitrázsnak van külön témája ott le van írva minden  nem hiszem hogy bármi újat tudnál mondani. Ilyenekkel facebookon támadj inkább ott több a hülye!

Abban a régebbi topikban mostanság eléggé kicsi az élet, egyrészt ugye ezért. Másrészt meg azért sem oda írtam a hozzászólásomat, mivel hogy esetünkben nem a közismert arbitrázs technikáról van szó! Vagyis az arbitrázs csak mint alapeszköz jelenik meg a fogadási stratégiában, de koránt sem surebet!!!

Idézetet írta: söprű Dátum december 05, 2014, 11:08:58
gondolom azért így is lesz 1-2 delikvens aki horogra akad.

Ebben a tekintetben a horogra akadás nem igazán helytálló kifejezés úgy vélem. Hiszen ha valaki látja egy módszernek a működőképességét, akkor minden bizonnyal nem fogja sajnálni a befektetett pénzt, időt és fáradtságot. Merthogy meg lesz az eredménye.

De végre ne csak erről beszéljünk, hanem hogy ezzel szemben mik a Ti eredményeitek!?  :coolsmiley:

Még értelmes mondat nem volt a topikban.  :)