Spiffx

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok engem szimplán le blokkolt az oldal nem értem miért. Igaz én nem nyertem de akkor is miért blokkoltak?:D

Szasztok!
Tudn esetleg valaki nekem meghivot kuldein?
Has siman regenek valami hibat ir ki...


Koszonom elore is

emailt priviben elkuldom...

Idézetet írta: Szekely Dátum december 30, 2014, 15:39:53
Szasztok!
Tudn esetleg valaki nekem meghivot kuldein?
Has siman regenek valami hibat ir ki...


Koszonom elore is

emailt priviben elkuldom...
Egy ember csak egy meghívó küldhet ki és én már elhasználtam... :angel:.
De, nekem is ezt csinálta az első próbálkozásnál. Adj meg minden adatot és ha megint a szokásos jön fel, lépj ki a  netről és azonnal visszalépve regisztrálj újra. Nálam működött.

Üdv. Valaki már fizetett be ide? Vagy esetleg meg tudná mondani valaki, hogy Skrill (€) kártyával lehet befizetni?

Én fizettem be banki utalással a héten, de még nem érkezett meg. Skrill kártyával nem lehet befizetni szerencsejáték oldalakra, így valószínűleg ide sem.

Üdv. Köszönöm a választ.

Még szeretném kérdezni, hogy a feltöltött dokumentumokat, mennyi idő alatt hitelesítik?
A kapott €10 bónuszt hányszor kell megforgatni? Ha van ilyen? Esetleg ez látszik valahol, hogy még játszani kell, vagy már kivehető a pénz?
Banki utalással a befizetésnek nincs minimuma, akkor elég akár €1 is? Vagy ennél többet ajánlott? (az utalás költségét olvastam itt korábban, hogy 2500-3000Ft lenne) Még az utalásnál az adatokat megadta az iroda ahova a pénzt küldeni kell, itt valahol be kell írni a saját nevem, vagy az irodánál megadott login nevem?

Nem tudom, mennyi idő alatt hitelesítik a dokumentumokat. Múlt héten töltöttem fel, de nem küldtek visszajelzést. Az is lehet, hogy nem is küldenek, ha minden rendben.
A bónuszt egyszer kell megforgatni.
Az utalásnál elég akár 1 euró is (én 500 Ft-ot küldtem). Az utalás költségét a bank nem az átutalt összegből, hanem külön vonja le. A nevedet nem kell megadni, mert az automatikusan látszik minden utalásnál, a közleménybe viszont írd be a Your Reference sornál látható kódot.

Úgy tűnik, megérkezett a pénzem hozzájuk, mert kérnek az átutalásról bankszámlakivonatot vagy print screent, plusz a banki adatokat is. Nagyon komolyan veszik a biztonságot. Pedig már reménykedtem, hogy itt moshatom tisztára a drogcsempészetből származó pénzemet.  :)

Jóvá is írták végre a befizetésemet. Most kértem kifizetést, meglátjuk fizetnek-e, és ha igen, milyen gyorsan.

3 nap alatt megérkezett a kifizetés!

az elég gyors, és ezek szerint megbízható ez az iroda is

én is fogok befizetni, csak még nem kaptam meg a meghívásért járó €10

ezt írták : We will be able to provide you with the free €10 with in a few days. We are currently carrying out a technical review of the matter. We apologise for keeping you waiting. We will let you know when the funds are in your account.

Üdv. Megérkezhetett a befizetésem, mert kértek több igazolást az utalásomról. Viszont a számlámon még nem könyvelték el. Igaz csak péntek délután (12.20h) küldtem el azokat, és lehet már bezárt a bank.
Talán a következő munkanap, megtörténik majd a könyvelés is.

Végre, elfogadták a dokumentumaimat, és elkönyvelték az €1 befizetésem!
Már kérem is ki a benti pénzem.