1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 december 18, 2017, 21:26:40, snooker
Sziasztok!
Megforgattam a 100 € bonuszt, lett belőle 112 €, de csak 100-at írtak jóvá az egyenlegemen.
Találkozott már valaki ilyennel?

Skrill kifizetésnél az összeg alatt ezt kéri: E-kifizetés vagy ID szám.
Itt akkor nem a skrill email címet kell megadni, hanem a skrill ID-t?

Megtörtént az első kifizetés. Skrilles email címet adtam meg és fél órán belül megkaptam a pénzt, nem kértek semmi dokumentumot.


Ez milyen fogadást jelent?

Helyezzen el fogadást -én a következő feltételeknek megfelelően:

minimális tét 4.35 EUR
type of bet – Accumulator of the Day
és vegyen részt egy Jackpot sorsoláson

Hello, ennél az 1Xbet-nél van befizetési bónusz vagy adnak vmi ajit így Karácsonyra?  :D

Idézetet írta: Csenii Dátum december 18, 2017, 22:01:36
Hello, ennél az 1Xbet-nél van befizetési bónusz vagy adnak vmi ajit így Karácsonyra?  :D

100 Euro, 5x megforgatni, min 3-as kötés, min. 1,40-es szorzók meccsenként

Hello, kérdezhetek még valamit? Mennyire megbízható ez az iroda? Kifizetnek meg minden?
Nem mertem még befizetni, mert ha befizetek akkor már a maximumot fizetném be a bónusz miatt de félek hogy elnyelik a pénzem. Annyi rosszat lehet róluk olvasni a facebookos oldalukon.
Egyébként ma ahogy beléptem Skrillre, láttam hogy ők is reklámozzák az irodát, ez talán még is csak jót jelent vagy nem?  :-\

Ja, most látom hogy írtad kifizettek. Akkor tárgytalan a kérdésem. Egy próbát talán megér.

Idézetet írta: snooker Dátum december 18, 2017, 21:27:28
Ez milyen fogadást jelent?

Helyezzen el fogadást -én a következő feltételeknek megfelelően:

minimális tét 4.35 EUR
type of bet – Accumulator of the Day
és vegyen részt egy Jackpot sorsoláson

Felajánl minden nap egy kötést, talán a legnépszerűbb eseményekből, ezt nem tudom, elvileg arra várná, hogy fogadj...
Most nem láttam adventi kalendáriumot az oldalon, ti igen?

Foci vb tippjáték már indult, de ott meg nem egyértelmű számomra, hogy naponta több tippet is be lehet-e küldeni, illetve a korábban beküldött tippjeimet sem látom, így fingom nincs, elfogadták-e azokat és játékban vannak-e...

Idézetet írta: Csenii Dátum december 19, 2017, 17:17:40
Hello, kérdezhetek még valamit? Mennyire megbízható ez az iroda? Kifizetnek meg minden?
Nem mertem még befizetni, mert ha befizetek akkor már a maximumot fizetném be a bónusz miatt de félek hogy elnyelik a pénzem. Annyi rosszat lehet róluk olvasni a facebookos oldalukon.
Egyébként ma ahogy beléptem Skrillre, láttam hogy ők is reklámozzák az irodát, ez talán még is csak jót jelent vagy nem?  :-\


Sok rossz véleményen sok jó sem fog gyökeresen változtatni.
Szerintem ez nem egy túl vonzó bónusz, nem biztos, hogy egy ilyen "megbízhatatlan" irodánál a maximumra mennék rá...

Engem eddig mindig kifizettek, sőt, skrillre, netellerre pár percen belül utalnak, de attól ez még egy magasabb kockázatú buki, így a teljes sportfogadás tőkénkhez mérten 5-10%-nál többet nem ajánlott itt tartani.

Szinte az összes fogadóiroda ilyen feltételekkel ad bónuszt szerintem, nem is a bónusz miatt aggódok igazán, hanem hogy nem fizetnek ki. De most néztem, tökjó promócióik vannak így Karácsony alkalmából, autó meg minden. Most érné meg befizetni, lehet hogy a karácsonyfáért már az új verdámmal mennék  :laugh: :D

Kevés iroda van, amely egy kezdőbónusznál 3-as kötéseket vár el...    ::)
De a szorzóik miatt még ilyet sem kellene adniuk, hogy érdemes legyen befizetni hozzájuk.

Egyébként ha az ilyen kötősdit szereted, akkor minden pénteken van újratöltési bónuszuk is, hasonló feltételekkel, csak annyit keményítenek rajta, hogy 24 órán belül kell kiforgatnod.   ;D

Ja hogy ott az a minimum előtag is. Az fel se tünt :D Így már tényleg nem annyira jó ajánlat. Mondjuk ha rámegyek az 1.1-es tutikra, meg a plusszos hendikeppekre akkor talán sikerül megforgatni :D
Mindegy, meggondolom. Próbálok ennyit összesporólni valahol máshol, aztán olyan mintha talált pénzzel játszanék  :laugh:

Idézetet írta: Csenii Dátum december 19, 2017, 19:15:05
Ja hogy ott az a minimum előtag is. Az fel se tünt :D Így már tényleg nem annyira jó ajánlat. Mondjuk ha rámegyek az 1.1-es tutikra, meg a plusszos hendikeppekre akkor talán sikerül megforgatni :D
Mindegy, meggondolom. Próbálok ennyit összesporólni valahol máshol, aztán olyan mintha talált pénzzel játszanék  :laugh:

Azért olvasd el figyelmesebben a feltételek, mielőtt bármibe belevágsz:
min. 1,40-es szorzók meccsenként

Idézetet írta: Knapp Dátum december 19, 2017, 17:56:20
Felajánl minden nap egy kötést, talán a legnépszerűbb eseményekből, ezt nem tudom, elvileg arra várná, hogy fogadj...
Most nem láttam adventi kalendáriumot az oldalon, ti igen?

Foci vb tippjáték már indult, de ott meg nem egyértelmű számomra, hogy naponta több tippet is be lehet-e küldeni, illetve a korábban beküldött tippjeimet sem látom, így fingom nincs, elfogadták-e azokat és játékban vannak-e...

Sok rossz véleményen sok jó sem fog gyökeresen változtatni.
Szerintem ez nem egy túl vonzó bónusz, nem biztos, hogy egy ilyen "megbízhatatlan" irodánál a maximumra mennék rá...



Nálam sincs adventi kalendárium. A foci vb játékot még nem próbáltam.
Knapp! Lehet hogy igazad lesz! Tényleg van olyan hogy felajánl fogadásokat. Accumulator of the day néven.Majd kipróbálom ha ez lesz a játék de ma megint valami más van. World of tanks- lövésem nincs hogy ezt hol találom. :(

Mai jackpot játék:
Helyezzen el fogadást -én a következő feltételeknek megfelelően:

World of Tanks
minimális tét 5.06 EUR
és vegyen részt egy Jackpot sorsoláson

Napi Jackpot.
Mostantól az 1xBet felajánl egy napi Jackpotot! Helyezzen el fogadásokat az ajánlat feltételeinek megfelelően, és váljon a nap hősévé.

Minden nap új feladatot adunk Önnek. Gondosan tanulmányozza át a feladat követelményeit, és ne maradjon le a nagy nyeremény esélyéről.

Az oldalon található időzítő mutatja a hátralévő időt a következő feladat kezdetéig. Minden nap 0:00-kor (moszkvai idő szerint) kiosztunk egy Jackpotot, és egy új feladat jelenik meg.

A Jackpot összegét folyamatosan megjelenítjük a főoldalon és az ajánlat oldalán. Mindig megtalálhatja a fogadószelvénye számát az aktuális és az előző sorsolásnál.

Minél több fogadást tesz meg naponta, annál nagyobb az esélye a Jackpot megnyerésére.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 19, 2017, 19:20:20
Azért olvasd el figyelmesebben a feltételek, mielőtt bármibe belevágsz:
min. 1,40-es szorzók meccsenként

Ja hogy még az is minimalizálva van. Tényleg nem adják egykönnyen a bónuszukat. Pedig az egyik facebookos csoportban ódákat zengtek erről az irodáról. Azt írták hogy még a vesztes fogadások után is fizet   :o

Helló, kisnyeremények esetén van ügyfélazanosító folyamat? Pl: személyi elküldése meg hasonlók

Hát én most fizettem be ide.....lehet nem kellett volna, első ránézésre ez az iroda egy rakás szar pedig megjártam már egy párat, winmastershez képest is túrónak tűnik..na majd kiderül bár nem sok reményem van.  ;D