Halkbet (100% kezdőbónusz 500€-ig)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valaki használja ezt az irodát? Elég jó 100%-os 500 EUR-ig terjedő kezdőbónusza van. Tapasztalatok?

Idézetet írta: Capo21 Dátum január 09, 2018, 23:15:03
Valaki használja ezt az irodát? Elég jó 100%-os 500 EUR-ig terjedő kezdőbónusza van. Tapasztalatok?

Pillants rá a bónusz feltételek részre: 10 napod van megforgatni a bónusz összegét 10x min. 1.85-ös piacon... Ez nagyon kemény
Én egyébként még nem hallottam erről az irodáról, akár jó is lehet.

nem lehetetlen ha valaki rászánja magát viszont kíváncsi vagyok hogy maga az oldal mennyire megbízható, ha van valakinek tapasztalata az leíratná.

10 nap alatt 10x követelménnyel 1,85-ön, egy forint nem fog maradni belőle.

Idézetet írta: nasgur Dátum január 19, 2018, 18:35:25
10 nap alatt 10x követelménnyel 1,85-ön, egy forint nem fog maradni belőle.

Ha meg netán sikerül, (mert benne van), akkor utána lesz egy elég brutális összeged a számlán, amit aztán vagy kifizetnek, vagy nem. Átbukási kísérlet meg szintén lutri, mert ha mindig a halkbetes opció nyer, akkor szintén itt lesz rengeteg pénz nulla garanciával, hogy meg is kapod.

Ezek a viszonylag magas bónuszok engem inkább taszítanak, még akkor is, ha a forg. követelmény szintén nem túl vonzó. Én mindig a canbetre asszociálok, ha az 500 euróról van szó, pedig engem az a canbetes összeomlás nem is érintett anno közvetlenül.

Azt szeretem az amerikai irodákban, hogy ott 10 évem van megforgatni a 100%-os bónuszt, nem csak 10 napom. És akkor még az oddsokkal sem kötözködnek, akár 1.01-es oddsal is lehet csinálni. Ott inkább a freebeteket díjazzák mondjuk, de összességében ez nem sokat számít.

Idézetet írta: foglalt Dátum január 19, 2018, 19:10:21
Azt szeretem az amerikai irodákban, hogy ott 10 évem van megforgatni a 100%-os bónuszt, nem csak 10 napom. És akkor még az oddsokkal sem kötözködnek, akár 1.01-es oddsal is lehet csinálni. Ott inkább a freebeteket díjazzák mondjuk, de összességében ez nem sokat számít.

Mégis milyen amerikai irodákra gondolsz?

Most a betonline van soron. Megkaptam a 75%-os kezdőbónuszt (akkor éppen thanksgiving volt, ahogy ők nevezik) -egyébként 50%. Utána jött a BTC 100% freebet, utána az 50 USD mobil freebet, utána a 25 USD livefreebet, utána épp a héten az újszoftverfreebet(ezzel játékosteljesítményre lehet tippelni
1 napon belül kifizetnek, én már BTC-ben és skrillel is kértem ki pénzt.
+ gondolok még bookmakerre, justbetre (itt inkább rá kell azért kérdezni a bónuszra) betdsi-re
Bovada, 5Dimes, és újabban sportsinteraction magyaroknak nincs, a heritagét nem tudom.

Láttam, van olyan topic, hogy ruszkik, lehetne indítani egy olyat, hogy jenkik.

Idézetet írta: foglalt Dátum január 20, 2018, 10:44:28
Most a betonline van soron. Megkaptam a 75%-os kezdőbónuszt (akkor éppen thanksgiving volt, ahogy ők nevezik) -egyébként 50%. Utána jött a BTC 100% freebet, utána az 50 USD mobil freebet, utána a 25 USD livefreebet, utána épp a héten az újszoftverfreebet(ezzel játékosteljesítményre lehet tippelni
1 napon belül kifizetnek, én már BTC-ben és skrillel is kértem ki pénzt.
+ gondolok még bookmakerre, justbetre (itt inkább rá kell azért kérdezni a bónuszra) betdsi-re
Bovada, 5Dimes, és újabban sportsinteraction magyaroknak nincs, a heritagét nem tudom.

Láttam, van olyan topic, hogy ruszkik, lehetne indítani egy olyat, hogy jenkik.

Megbízhatók ezek az irodák? Csak mert pl. elég sok helyen nem látok odds követelményt és az ügyfélszolgálaton is kicsit értetlenek voltak a Justbet-nél (vagy én voltam értetlen :p )

Mert ha ennyire könnyű lenne ezeket kiforgatni, akár rendes bankrollos fogadással (nullás mérlegnél már a bónuszpénz tisztán a tied) akkor az igen csak súlyos pénzek lennének egyes emberek számára.

Gondolok én arra, hogy:

BetOnline 2500$
Bookmaker 300$
JustBet 300$
YouWager 300$
HeritageSports 520$
SportsBetting.ag 1000$

Csak ez a 5 buki kezdőbónusza összesen ~ 5000$, ami már valljuk be szép pénz.

Valakinek több tapasztalata? Tanulópénzt nem szívesen fizetnék már...

Igen, ezek a bónuszok valóban elég kecsegtetőek, csakhát a franc se akar a tanulópénz lenni.

Egyébként az USA-ban melyik számít a mainstream irodának? Ott is a bet365 vagy ebben is megvan nekik a saját irodájuk?

hmm ezek már tényleg szép bónuszok viszont, engem is érdekelne, hogy van e valakinek valami tapasztalat. // Amúgy honnan szedted össze ezeket az oldalakat?

Az oldalak az SBR A+ kategóriás oldalai.

Idézetet írta: Capo21 Dátum január 22, 2018, 15:31:55

BetOnline 2500$
Bookmaker 300$
JustBet 300$
YouWager 300$
HeritageSports 520$
SportsBetting.ag 1000$

Csak ez a 5 buki kezdőbónusza összesen ~ 5000$, ami már valljuk be szép pénz.

Valakinek több tapasztalata? Tanulópénzt nem szívesen fizetnék már...

Én úgy tudom egyikük ajánlata sem érvényes magyarországi ügyfelekre.

A Justbet adja az biztos. Most 1200 euro 100% sportbónusz van 10x -es rolloverrel. Én kb. 4 éve regisztráltam és most emailben kaptam az ajánlatot Emmától :) -Ő a justbetes Alíz. Ezzel már korábban is el akartam dicsekedni, hogy levelezőviszonyban vagyunk, amikor Alíz volt a fórum kedvence, csak utána elmaradt.
Az Alízos topic fut még amúgy? egyik kedvencem volt :)

Nekem a betonline küldözget időnként komoly bónuszajánlatokat, de még sosem fizettem be hozzájuk. Vagyis igazából ezzel a 2500 dolláros, 100%-os bónusszal jönnek elő újra és újra.
Igazából nem lelkesedem a dolláros számlákért és náluk csak azt lehet nyitni.
(A forgatást illetve a be- és kifizetést nehezíti.)

Elvileg MasterCarddal 2500 USD, VISÁ-val viszont csak 1000 USD a max. befizethető összeg, de ha a befizetésre megyek, akkor ott még kevesebbet ír...
(skrillre, netellerre nem jár a kezdőbónusz a feltételek szerint)

A foglalt által említett irodák közül az 5Dimes oldalán játszottam évekkel ezelőtt, de ők egyszer csak kirakták a magyarokat és azóta az oldaluk sem elérhető "itthonról".