Let's get ready to rumble - a 13. menet (Latzka)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 12, 2020, 08:43:26
De miért kell erőltetni? Miért nem elegendő a természetesség?  ???  :)

@SPF Admin jó lenne, ha az elég lenne :) De az elmúlt hónapban (lehet korábban is, azt nem tudom) a cikkek alatt nem sok volt a természetesség ::) viszont, ha kimaradsz lemaradsz; így a trash trash-t szült... (én is benne voltam, mint jó páran) De jól tudom azokra a hozzászólásokra már nem jár pont, ami kiváló ötlet.

Jó lenne, ha a fórumozók a hozzászólásaik minőségén tudnának kicsit javítani és nem annak a mennyiségén :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum október 14, 2020, 21:37:28
@SPF Admin jó lenne, ha az elég lenne :) De az elmúlt hónapban (lehet korábban is, azt nem tudom) a cikkek alatt nem sok volt a természetesség ::) viszont, ha kimaradsz lemaradsz; így a trash trash-t szült... (én is benne voltam, mint jó páran) De jól tudom azokra a hozzászólásokra már nem jár pont, ami kiváló ötlet.

Jó lenne, ha a fórumozók a hozzászólásaik minőségén tudnának kicsit javítani és nem annak a mennyiségén :ok:

Helyes. Nekünk se az a célunk a hűségprogrammal, hogy folyamatosan ellenőrizgessük, hogy ki tollja túl a szekeret. Eleinte szabadabban hagytuk a dolgokat, az elmúlt hónapban viszont már lépni kellett, és ezt folytatjuk októberben is. Maximum az lesz, hogy kizárunk egy pár személyt a hűségprogramból, akikről 800 kilométerről érződik, hogy csak az extra pontokért tevékenykedik,s nem hozz semmi extrát se a weboldalnak, se a fórumnak.  ;) De ide hátha nem kell eljutnunk.

Október
4. tipp

Sugita - Ionel + Ruusuvuori - Elahi Galan
tipp: Sugita, Ruusuvuori :ok:
odds: 1,27
Tét: 20 000 egység
unibet


Veszteségcsökkentő tippek az antwerpeni kvaliból.

Október
5. tipp

Geerts/Mertens - Khan/Nardi
tipp: Geerts/Mertens :ok:
odds: 1,30
Tét: 10 000 egység
bet365


Egy rutinos belga játékosokból álló páros találkozik két nagyon fiatallal. A 17 éves Luca Nardinak egyéniben is alig van jegyzett meccse; párosban idén 0 győzelem 4 vereség. A 18 éves amcsinak nem is találtam páros meccsét tennisexploreren. A 33 éves belga Mertens inkább egyéniben volt jó (korábbi TOP200-as), párosban nincsenek sikerei; ellenben a 25 éves Geerts szeptemberben tornát nyert és bőven pluszos a páros mutatója. Hazai környezetben mindenképpen belga továbbjutást várok.

Október
6. tipp

Evans - Caruso
tipp: Evans :ok:
odds: 1,30
Tét: 15 000 egység
bet365


Az antwerpeni torna eddig egészen kiszámítható (talán Lopez, de ellene soha nem mennék fedettpályán nem Top játékos ellen); Evans inkább a nagyokat szokta szorongatni keménypályán, míg az olasz inkább salakos játékos.


Október
7. tipp

Barcelona - FTC
tipp: Barcelona :ok:
odds: 1,13
Tét: 40 000 egység
tippmix


Messi, Fati, Cou, De Jong stb. Tisztes helytállásban reménykedem, de nagyon nehéz lesz. A tipp ellenére hajrá Fradi :ok:

Kis összegzés az eddigi rengeteg tippről :)

1. tipp: -10 000 :noway:
2. tipp: +6 800 :ok:
3. tipp: -20 000 :noway:
4. tipp: +5 400 :ok:
5. tipp: +3 000 :ok:
6. tipp: +4 500 :ok:
7. tipp: +5 200 :ok:

Össz.: -5 100 egység

Cél: a héten átlendíteni az egyenleget ellenkező előjelűvé :P

Heraklionban két magyar is elindul egy férfi ITF tornán, megpróbálom velük 0-ra hozni a hónapot. Igazából itt semmi mély elemzés; inkább egy megérzés, hogy nem fognak mindketten kiesni az első körben. Cél a 2 meccsen összehozni 5 100 egység profitot.

Október
8. tipp

Roumane - Marozsán Fábián
tipp: Marozsán Fábián :ok:
odds: 2,20
Tét: 4 250 egység
bet365


Ha elmegy, akkor automatikusan játékba küldve Piros Zsombi Dembek ellen; most 1,90 a szorzója. Ha tegnap meghozom ezt a döntést, akkor jobban jártam volna, Marozsán 2,50-ről esett 2,20-ra és Pirosnak is kettes indult a szorzója.

Nem így képzeltem.. Egyrészt valamiért folyamatosan csúszik a program; másrészt most úgy írja, hogy egy időben lenne a 2 magyar meccse; ez pedig egy mikro martingale akart lenni :)

Piros Zsombi is nyert, 2-ből 2 magyar továbbjutó :)

Hoppá ::)

Sascha Zverev apuka lesz, a 23 éves német bejelentette, hogy volt barátnője, Brenda Patea babát vár és bár már nincsenek együtt, vállalja az apasággal járó felelősséget.
Másik volt barátnője, Olga Sharypova pedig eközben fizikai bántalmazással vádolja, szóval zajlik az élet a Grand Slam döntősnél...

Nem lesz egyszerű az élete mostanában Zverev - nek. Zajlik bizony ahogy írod Latzka.

Október
9. tipp

Fucsovics - Cazaux
tipp: Fucsovics :ok:
odds: 1,10 :D
Tét: 25 000 egység
bet365


Soha nem hallottam még a francia játékosról, nyernie kell Marcinak. Ez a tipp eldönti a hónap egyenlegét :)

Október összesítése:

Tippek száma: 9
Nyertes: 7
Vesztes: 2
Átlag szorzó: 1,42

Tét: 154 250 egység
Nyereség: 156 750 egység
Profit: 2 500 egység
ROI: 1,62%