PDC Darts Világbajnokság 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


PDC William Hill Darts Világbajnokság 2021

Helyszín: Alexandra Palace, London
Időpont: 2020 december 15. - 2021 január 3.
Összdíjazás: 2,500,000 GBP
Címvédő: Michael van Gerwen

Michael van Gerwen a favorit a vb-címre

A holland a negyedik PDC világbajnoki címéért fog harcba szállni a december 15-ön rajtoló eseményen. Olvasd tovább

PDC Darts VB 2021 tippverseny

Tippelj a PDC darts világbajnokság mérkőzéseire, zárd a versenyt a legjobbak között, és pénznyereményben részesülsz!

Nyeremények

1.hely: 10 000 Forint

2.hely: 7 000 Forint

3.hely: 3 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


SfGuru Prémium tagoknak extra verseny indul a 2021-es PDC Darts VB alatt. Az indokolt elemzéseket ITT tudjátok majd követni.

Különlegesség a napi tipp játékunkban!

Amennyiben napi tipped erre az eseményre vonatkozik, vagy tippsorod tartalmaz darts vb-s tippet, és a szelvényed nyertes, akkor 5000 forintban részesülhetsz, az alap 3000 forint helyett!

Kedden indul a darts-világbajnokság!

Kedden este kezdetét veszi a PDC 2021-es világbajnoksága, ahol 96 játékos igyekszik majd elhódítani a Sid Waddell-trófeát! Olvasd tovább


A címvédő lép tábla elé a nyitónapon

A keddi nyitónapon a klasszisok közül a címvédő Peter Wrightot láthatjuk majd először tábla előtt! Olvasd tovább


#7 december 14, 2020, 15:34:37, peshark
Az első napon nem számítok túl nagy izgalmakra, Smithék meccse lehet izgalmas a bukik szerint, de szerintem sima kanadai győzelem lesz ott (guruban írtam is róla..) Aztán nehogy az első meccsen elbúcsúzzon a címvédő, ha Steve West elkapja a fonalat, simán kiszórhatja Wrightot...

Az elmúlt évekhez hasonlóan most is lehet azért nagyobb meglepetésekre számítani, de egyik fórumtársunk vállalta a szerepét az esélytelenebbekre való fogadásnak, kíváncsi leszek mi fog így kisülni ebből, de mindenképp érdekes "kísérlet" lesz! :D

Szerdatol London a 3. osztalyba fog kerulni az infekcios terkepen, vagyis a legmagasabb veszelyessegi zonaba. Igazabol nem sok ertelme lesz a keddi teadelutanos vb-nek, de szerdatol ugy tunik zart kapuk jonnek...

Idézetet írta: peshark Dátum december 14, 2020, 15:29:47
Az elmúlt évekhez hasonlóan most is lehet azért nagyobb meglepetésekre számítani, de egyik fórumtársunk vállalta a szerepét az esélytelenebbekre való fogadásnak, kíváncsi leszek mi fog így kisülni ebből, de mindenképp érdekes "kísérlet" lesz! :D

Ki az az elvetemült ?  :) Követni akarom, csak azért kérdem. Én is gondolkodtam valami tétemeléses, meglepi vadászós módszeren, de egyelőre lebeszéltem magam. Mondjuk még van egy nap...  ::)

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 14, 2020, 16:41:54
Ki az az elvetemült ?  :) Követni akarom, csak azért kérdem. Én is gondolkodtam valami tétemeléses, meglepi vadászós módszeren, de egyelőre lebeszéltem magam. Mondjuk még van egy nap...  ::)

A darts vb-s tippjatekot nezd meg a fooldalon es ott megtalalod Monet tippjeit, ahogy lattam csak a nagyobb odds, max teten :D

Idézetet írta: peshark Dátum december 14, 2020, 16:19:04
Szerdatol London a 3. osztalyba fog kerulni az infekcios terkepen, vagyis a legmagasabb veszelyessegi zonaba. Igazabol nem sok ertelme lesz a keddi teadelutanos vb-nek, de szerdatol ugy tunik zart kapuk jonnek...

Na, mostmar hivatalos is, 6 perce rakta ki a PDC... Egyelore csak dec 16-23 koze irjak a zart kapukat, vagyis az elso ket kor, de meglepodnek ha kesobb lehetnenek ujra szurkolok.

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 14, 2020, 16:41:54
Ki az az elvetemült ?  :) Követni akarom, csak azért kérdem. Én is gondolkodtam valami tétemeléses, meglepi vadászós módszeren, de egyelőre lebeszéltem magam. Mondjuk még van egy nap...  ::)

Tőled el is várom az elvetemült típusú tippeket  8)

Idézetet írta: peshark Dátum december 14, 2020, 17:36:31
A darts vb-s tippjatekot nezd meg a fooldalon es ott megtalalod Monet tippjeit, ahogy lattam csak a nagyobb odds, max teten :D

Van aki szereti előbb elfogyasztani a desszertet, s majd csak utána jön a főétel.  ;D

#14 december 15, 2020, 14:11:08, SPF Admin
Szerdán jön a meccsdömping a darts vb-n

A PDC darts-világbajnokság szerdai, második játéknapján nyolc mérkőzést rendeznek az Alexandra Palace színpadán! Olvasd tovább