SPF Összefogás: Segítsünk Csabán (csabax)!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Bucak77 Dátum december 15, 2022, 16:53:13A Dec.11. és Dec.13. napi tippjátékán elért 2*750ft-ot @csabax részére szeretném felajánlani, és ha lehet olyat kérni akkor a további összes nyereményem is mehet neki, ha ez így megoldható. Úgy vagyok vele hogy azt a keveset amit néha itt nyerek úgyis eljátszom 2-3 perc alatt, így legalább lesz motiváció hogy jobb eredményeket érjek el itt a jó ügy érdekében  :cya:

@Admin

Erre egyelőre egy megoldást találtam, remélem működni fog. Köszönjük.  :beerchug:

Amennyiben megváltoztatnád döntésed, megkérlek feltétlenül szólj, mert addig is a nyeremények Csabához mennek.

Idézetet írta: Admin Dátum december 15, 2022, 19:52:40Erre egyelőre egy megoldást találtam, remélem működni fog. Köszönjük.  :beerchug:

Amennyiben megváltoztatnád döntésed, megkérlek feltétlenül szólj, mert addig is a nyeremények Csabához mennek.

Egyetlen kivétel az unibetes bónuszok, minden más mehet természetesen :ok:

Idézetet írta: Bucak77 Dátum december 15, 2022, 19:58:05Egyetlen kivétel az unibetes bónuszok, minden más mehet természetesen :ok:

Csak a Skrill jön ilyenkor szóba.

A decemberi SPF klub nyereményem szeretném felajánlani

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum december 16, 2022, 20:22:47A decemberi SPF klub nyereményem szeretném felajánlani

Megkérlek, hogy majd január 5-én, amikor jóváíródnak a jutalékok akkor értesíts újra szándékodról. Köszönjük.

Idézetet írta: Admin Dátum március 12, 2021, 16:51:57Fórumtársunknak @csabax-nek szüksége van segítségünkre , ezért úgy döntöttünk, hogy lehetőséget biztosítunk a sportfogadó közösség számára, hogy amennyiben tud, segítsen bajba jutott barátunkon.

Ha te is úgy gondolod, hogy segítenél rajta akkor megkérünk keresd őt privátban.

Köszönjük.  :ok:



Nagyon szépen köszönjük az eddigi segítségeiteket. Arra kérünk benneteket, hogy mostantól aki segíteni szeretné Csabát az keresse privátban.

A legjobbakat kívánjuk neki, meg nektek is!  :ok:

Idézetet írta: Admin Dátum december 16, 2022, 21:16:05Megkérlek, hogy majd január 5-én, amikor jóváíródnak a jutalékok akkor értesíts újra szándékodról. Köszönjük.
Akkor mehet @csabax-nak a decemberi nyereményem

Idézetet írta: Admin Dátum január 11, 2023, 08:28:46Nagyon szépen köszönjük az eddigi segítségeiteket. Arra kérünk benneteket, hogy mostantól aki segíteni szeretné Csabát az keresse privátban.

A legjobbakat kívánjuk neki, meg nektek is!  :ok:

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum január 11, 2023, 09:08:36Akkor mehet @csabax-nak a decemberi nyereményem

Köszönöm!