PDC Darts Világbajnokság 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


PDC William Hill Darts Világbajnokság 2022

Helyszín: Alexandra Palace, London
Időpont: 2021 december 15. - 2022 január 3.
Összdíjazás: 2,500,000 GBP
Címvédő: Gerwyn Price


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 02., 15:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 02., 15:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 02., 15:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 02., 15:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 02., 15:00CET

A walesi világbajnoki cím 3-as odds, ami remek ötletnek tűnt, sajnálom hogy Price és Clayton egy negyedbe kerültek.. Viszont ha ők ketten nyomnák a negyeddöntőt, az ottani nyertes az elődöntőben esélyesebb lenne és így előzetesen tippelve, be is húzná a vb címet. A második negyedből kb 8-an nyerhetnek, az tök káosz nekem, de bárki is jön onnan azért a felső ág lesz az esélyesebb a döntőbe jutásra. Azért pár nappal a vb előtt, ha sikerül kivennem a szabijaim, akkor írok pár ötletet.. :)

Idézetet írta: peshark Dátum december 02, 2021, 17:00:41
Azért pár nappal a vb előtt, ha sikerül kivennem a szabijaim, akkor írok pár ötletet.. :)

Jöhetnek :beerchug:  És pont úgy vagyok a darts-szal, mint a snookerrel; egész évben nem nézek meg egy meccset se, de a Vb-t úgy várom, nézem és követem, mintha a Premier League/Roland Garros/Wimbledon/Tour de France/Giro/Vuelta lenne, melyek a kedvenc 'tornáim'.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 02, 2021, 20:12:34
Jöhetnek :beerchug:  És pont úgy vagyok a darts-szal, mint a snookerrel; egész évben nem nézek meg egy meccset se, de a Vb-t úgy várom, nézem és követem, mintha a Premier League/Roland Garros/Wimbledon/Tour de France/Giro/Vuelta lenne, melyek a kedvenc 'tornáim'.

Remélem lesznek nézők is és akkor tényleg igazi VB lehet... A tavalyi azért közel sem volt olyan, pont a közönség miatt nem volt annyira élvezhető a pesti ET forduló sem, egyszerűen szerves része az egésznek a kolo kolo... ;D


Idézetet írta: peshark Dátum december 02, 2021, 20:48:10
Remélem lesznek nézők is és akkor tényleg igazi VB lehet... A tavalyi azért közel sem volt olyan, pont a közönség miatt nem volt annyira élvezhető a pesti ET forduló sem, egyszerűen szerves része az egésznek a kolo kolo... ;D

@peshark

Ha belefér akkor röviden leírnád, hogy mi volt Pesten, mert már többször hallottam, hogy a szurkolók nem viselkedtek "etikusan", de érdekelne, hogy mi is történt?

Idézetet írta: Admin Dátum december 02, 2021, 21:40:31
@peshark

Ha belefér akkor röviden leírnád, hogy mi volt Pesten, mert már többször hallottam, hogy a szurkolók nem viselkedtek "etikusan", de érdekelne, hogy mi is történt?

@Admin Az etikus viselkedés kifejezés max Price fújolására irányulhatott. Az volt a gond igazából, hogy nagyon messze vagyunk a dartsos közösségtől. Nem ismerik a szurkolók a dalokat, amikor a Stand up if you love the darts-ra inkább csak tapsoltak és ültek tovább a helyükön, az elmondott mindent.. ;D Price-nál is biztos látták a tv-ben, hogy fújolni kell, aztán mindenki azt csinálta, rendkívül kellemetlen volt. Volt pár srác aki próbálta csinálni a hangulatot, ők ismerték a rigmusokat, de nem volt kivel szurkolniuk. Szurkolás nélkül pedig közel sem ér annyit ez a sport. Szerencsére voltam többször is Hollandiában nagyobb darts eseményeken, hát össze sem hasonlítható. Aki szereti a dartsot és jól akarja érezni magát egy tornán, annak még mindig el kell mennie itthonról. :)

Idézetet írta: peshark Dátum december 04, 2021, 09:20:02
@Admin Az etikus viselkedés kifejezés max Price fújolására irányulhatott. Az volt a gond igazából, hogy nagyon messze vagyunk a dartsos közösségtől. Nem ismerik a szurkolók a dalokat, amikor a Stand up if you love the darts-ra inkább csak tapsoltak és ültek tovább a helyükön, az elmondott mindent.. ;D Price-nál is biztos látták a tv-ben, hogy fújolni kell, aztán mindenki azt csinálta, rendkívül kellemetlen volt. Volt pár srác aki próbálta csinálni a hangulatot, ők ismerték a rigmusokat, de nem volt kivel szurkolniuk. Szurkolás nélkül pedig közel sem ér annyit ez a sport. Szerencsére voltam többször is Hollandiában nagyobb darts eseményeken, hát össze sem hasonlítható. Aki szereti a dartsot és jól akarja érezni magát egy tornán, annak még mindig el kell mennie itthonról. :)

Értem, köszönöm.

Ezt kb. úgy képzelem el, hogy hiába akarsz Lamborghinivel száguldani a Balcsira, ha még vezetni sem tudsz.

Vettek ezek maguknak egy eseményt, de elmaradt a show.

PDC darts-vb 2022 tippverseny

Tippelj a 2022-es darts világbajnokság mérkőzéseire, zárd a versenyt a legjobbak között, és ingyenes fogadásban részesülsz az Unibet jóvoltából!

Nyeremények

Összdíjazás: 150 000 forint!

1-15. hely: fejenként 10 000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Unibetes számlára.

Nyeremény feltételei!

[/b]




Exkluzív ajánlatunk:
Amennyiben még nem rendelkezel Unibetes számlával, akkor általunk regisztrálva az alap akár 10 000 forintos bónusz mellett egy 10 000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz! További részletek


Idézetet írta: Admin Dátum december 12, 2021, 22:35:46
PDC darts-vb 2022 tippverseny

Tippelj a 2022-es darts világbajnokság mérkőzéseire, zárd a versenyt a legjobbak között, és ingyenes fogadásban részesülsz az Unibet jóvoltából!

Nyeremények

Összdíjazás: 150 000 forint!

Ez jol hangzik, irok is egy kis eselylatolgatast este.. :)

Na nézzük ezt a VB-t... Ha minden igaz full közönséggel fog zajlani a darts vb, igaz maszkban kell majd lenniük az evés-iváson kívül, de hát ha végig előttük van a sör és kortyolgatják... ::) A hangulat tehát adott, remélhetőleg a játék is megfelelő minőségű lesz.

Végső győztes

Price az első számú esélyes és közvetlen mögötte MvG jön. 10-es odds alatt kapjuk még Wrightot és Claytont, mind a 4 ember teljesen indokoltan kapott ilyen "alacsony" oddsot, nem nagyon látom, hogy rajtuk kívül bárki most nyerhetné a tornát. Igazából 1 egység tiszta plusz ha mindenkit rakunk és az egyik jön, de ezért nagyon nem kockáztatnék, nincs túlzottan nagy value az 1 egységben.. Személyes véleményem Clayton, raktam is a Ligában nyert nyereményemmel, annyi a bibi, hogy Price negyedében van és a negyeddöntőben már egymásnak feszülhet a két walesi. Azért idén láthattuk már szettekre játszott tornán, hogy akár simázhat is Clayton, ha beakad neki, most sem lennék meglepve, ha ilyesmi történne. A walesi győztes nem rossz 3,00-ért, de nem kell nagy matematikusnak lenni, hogy külön megrakva a két játékost nagyobb profitunk lehet X összegből.

Negyed nyertese

Az első negyedben elég egyenes út vezet a walesi negyeddöntőhöz, Price-ékon kívül nem nagyon van más, aki stabilan hozhatja a magas minőségű játékot, Smith mindig veszélyes lehet, de ő nagyon hullámzó tud lenni, Duijvenbode nem lesz tényező , Bunting, Huybrechts, Ross Smith találhat egy két jó meccset és veszélyes lehet bárkire, de walesi negyedgyőztest jósolok ide.
A második negyed teljesen homály, 7-8 játékos van aki hozhatja, ha valakit mondanom kellene, akkor Wade lenne az, nincs túl nehéz sorsolása a nyolcaddöntőig és ugye ő egy nagyon stabil játékos, 5-ös oddson ha van valamiben itt érték, akkor az ő lehet.
Harmadik negyed: Talán a legszínesebb negyed, Wright a fő esélyes, de azért nagyon sokan beleszólhatnak, Searle szerintem mehet pár kört, nyolcaddöntőben futhatnak össze Wrighttal, az parázs csata lehetne azért.
Negyedik negyed: MvG negyede, nyilván ő a fő esélyes, de ott van azért Cross, aki folyamatosan javuló formát mutatott az év során és tudjuk, a vb-ken rendre jól teljesít, az egész mezőnyben a legjobb kiszálló százalékkal rendelkezik a vb-ket tekintve. Chizzy szintén beleszólhat a dolgokba, itt van Anderson, Barney, Lewis, White és Gurney is. Cross-t 7,5-ért én nem hagyom ott, bár rendkívül nehéz sorsolása van Robinak.

Meccsek előtt hozok még napi tippeket.. :ok: