20bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 09, 2021, 12:26:44, chriss87
Halihó

Én hétfőn fizettem be az irodához, a bonust kicsit sztem félreértettem (azt hittem megduplázzák a befizetést) lényegében a befizetett összeget forgatnom kellett,hogy aktiválódjon egy 100€-os freebet amiből aztán mázlimra összeraktam egy 4300 euros nyertes szelót, és mostt ott tartok, hogy nagy nehezen lezárult a ügyfélazonosítás (ami elég macerás volt,mindenbe belekötöttek,az élő chat sincs sztem a feladat magaslatán) de tegnap este elutaltak X összeget bankszámlára, külföldi forumokon olvastam hideget és meleget is, úgyhogy eléggé bizonytalan vagyok

összességében a live rész sztem egész jó, rengeteg meccsnél van élőközvetítés ami sztem elég extra,
a kaszinóban a legújabb slotok vannak (bár nem vagyok nagy kaszinós)
és ami a legjobban tetszik,hogy minden fogadás után kapsz CP-t (pontokat) amiket be tudsz váltani pénzre

valaki esetleg jásztik itt? vagy van valamiféle tapasztalata az irodával kapcsolatban?! :beerchug:

Idézetet írta: chriss87 Dátum december 09, 2021, 12:00:27
Halihó

Én hétfőn fizettem be az irodához, a bonust kicsit sztem félreértettem (azt hittem megduplázzák a befizetést) lényegében a befizetett összeget forgatnom kellett,hogy aktiválódjon egy 100€-os freebet amiből aztán mázlimra összeraktam egy 4300 euros nyertes szelót, és mostt ott tartok, hogy nagy nehezen lezárult a ügyfélazonosítás (ami elég macerás volt,mindenbe belekötöttek,az élő chat sincs sztem a feladat magaslatán) de tegnap este elutaltak X összeget bankszámlára, külföldi forumokon olvastam hideget és meleget is, úgyhogy eléggé bizonytalan vagyok

összességében a live rész sztem egész jó, rengeteg meccsnél van élőközvetítés ami sztem elég extra,
a kaszinóban a legújabb slotok vannak (bár nem vagyok nagy kaszinós)
és ami a legjobban tetszik,hogy minden fogadás után kapsz CP-t (pontokat) amiket be tudsz váltani pénzre

valaki esetleg jásztik itt? vagy van valamiféle tapasztalata az irodával kapcsolatban?! :beerchug:


update: kora délután megjöttek a kifizetések (osztrák számlára)  :beerchug: :laugh: :great:

En is ajanlom. Egyszer fizettem be,a bonusz ugy mukodik ahogy elottem leirtak. Sajat penzzel elore forgatsz egy freebetert.
Hamar ment a kyc, 1ora alatt fizettek skrillre. Sot skrillre kulon van 25%bonuszuk, mert partnerek(ez jo hir hogy a skrill regota partner)

A tavaszi befizetes ota mar kb 5szor küldtek freebetet csak ugy.. 2x 10k utolso 3x 9,5k. Legutobb ma, atlagban 4-6hetente.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 27, 2022, 18:37:30En is ajanlom. Egyszer fizettem be,a bonusz ugy mukodik ahogy elottem leirtak. Sajat penzzel elore forgatsz egy freebetert.
Hamar ment a kyc, 1ora alatt fizettek skrillre. Sot skrillre kulon van 25%bonuszuk, mert partnerek(ez jo hir hogy a skrill regota partner)

A tavaszi befizetes ota mar kb 5szor küldtek freebetet csak ugy.. 2x 10k utolso 3x 9,5k. Legutobb ma, atlagban 4-6hetente.

Érdekes, amiket írtok, mert ezek a bónusz szabályaiból egyáltalán nem olvashatók ki. Tényleg csak 1 db freebetet adnak, nem pedig egy összeget, amit tetszőlegesen felhasználhatsz? A forgatáshoz valóban minimum 2-es szorzójú kombik kellenek?

Valoban nem. Lehet azota valtozott?
Erdemes chaten rakerdezni.

De amugy megbizhatoknak tunnek.

Idézetet írta: TopSwagetti Dátum december 21, 2022, 20:23:22:redchug:  :redchug: hasznalja meg valaki az oldalt? trust piloton azt olvasom mindenkinek blokkoljak a kifizetest, meg letiltjak a felhasznalokat. nem valami biztato :D

Ne haragudj, de egy hónapja regisztráltál, 8 hozzzászólásod van, és minde a 8 ilyen jellegű.

Mit szeretnél megtudni, és mi a célod? Az ok, hogy veszed sorba az irodák témáit, és mindenhova írsz egy-egy kérdést, vagy akár egy ilyen trustpilotos dolgot, aminek valljuk be a szerencsejáték iparban olyan nagy értéke/jelentősége nincs.

Az is érdekes, hogy amennyiben választ kapsz, arra sem reagálsz. Regisztrációdnak mi a célja?

Szerintem korrekt iroda. Egyszer fizettem be, egyszer ki. 1ora volt skrillre. A kyc szinten hamar megvolt, extra dolgokat nem kertek.

Azota is kuldozgetnek havonta 10k freebetet.

Idézetet írta: TopSwagetti Dátum december 21, 2022, 21:46:48SZIA,
SZERINTED? mi a celja? LEGFOKEPP AZ, HOGY szeretnek fogadni, es ha mar nyerek AKKOR FIZESSENEK KI.
MIERT FOGADJAK EGY IRODANAL, ha letiltanak es nem fizetnek ki?

ERDEKLODOK, HOGY FIZETTEK MAR KI VALAKIT,MEGBIZHATOAK - MERT AKKOR JATSZOK OTT

ennyi,ezen mi nem vilagos ,es ertheto? :crazy:

Figyelj, ez nem a Facebook. Itt nem beszélünk ilyen stílusban. A kérdésem úgy gondolom korrekt volt, cselekedeteid után.

Nagyon jó, ha fogadni akarsz, hisz mindannyian azt szeretnénk tenni, és azt is tesszük.

Kiindulópontként: az általunk ajánlott irodáknál TUDSZ fogadni, és ki is FIZETNEK.

Látod, más is megtalálja a nagy karaktereket. Azzal még nem érsz el semmit.  ;)

Azért az érdekelne, hogy melyik iroda volt, ami behúzta a 3-4 ezret, és ilyen kérdéseket kell feltenned. Ennyit még a scam irodák is kifizetnek, de még a húszszorosát is... ha valós problémád lenne ez a nem kifizetés, nem itt kérdezgetnél, hanem az iroda licensze alapján tudnád hogy mire számíthatsz... Biztos hogy valami más cél lehet emögött, ráadásul naponta más nevesebb irodákat kérdezgetsz...

Aki nem csal, nem csinál 10szamlat ugyanonnan, nem csal a bonusszal, megcsinálja a kyct az nem ad soha 1csillagos ertekelest mert kifizetik.

Minden oldal tele van csalokkal akiknek a nyereseget jogosan nem fizetik ki, jellemzoen ezek irkalnak ilyeneket.

Ha ennyire felsz, jatsz a tippmixpron.

Idézetet írta: TopSwagetti Dátum december 24, 2022, 13:23:37az, HOGY " NEVES " , nem jelent semmit sem. A william hill elvileg a világ egyik legnagyobb fogado irodaja,megis tele van a trust pilot 1 csillagos ertekelesekkel,meg zarolt szamlák és ki nem fizetett egyenleges panaszokkal. :noway:

Ember, ha van egy iroda trustpiloton 1.1 csillaggal, akkor is ki fognak fizetni neked pár tízezret.
A bet365 1.3-as értékeléssel áll trustpiloton, mégis egyértelműen a legjobb soft iroda. Bár abban nem vagyok biztos, hogy ha befizetnél hozzájuk egy ötezrest, akkor nem nyúlják le azonnal.

#11 december 25, 2022, 16:11:09, MessiÁs
Mondjuk ennyire valid a trustpilot ha 1,3ra ertekelik a bet365ot.

Eleve csalóka az oldal mert aki elegedett az nem fogja felkeresni az oldalt hogy 5 csillagot adjon. A kritikak tobbsege a korlatozasrol szól es nem arrol hogy nem fizetnek. Ahhoz meg joguk van, barmilyen bosszanto is. Mondjuk a korlátozás tobbsege valoszinuleg valami csalast sejtet a hatterben, pl Gipsz Jakab masodik accjat nyitja. Egyaltalan nem jellemző hogy valakit egybol korlatoznak ha csak a rendszer nem riaszt be.
Volt aki azert rinyalt mert a vb donton a 7es fogadaesepitojen jott 6fogadas a 70.perc kornyeken es kevesebbet ajanlott cashoutra mint mikor mikor 2 jott be 20perc utan. Azt nyilvan nem teszi hozza hogy a 7.esemeny rohadt messze allt a bejoveteltol.
Pl ha eltalalok 6db nagy oddsot, de a 7.en mondjuk 8,5over szogleten vagyok de 2van a 75.percben akkor semmit nem fognak cashoutra kinalni, mert 7 tovabbi szoglet eselye minimalis.




én is csak Messiäst tudom ismételni, korrektek, kifizettek 1 nap alatt bankszämlära, héba-hóba dobnak 25€s freebetet is, igaz amióta kinyertem magam näluk befizetésem nem nagyon volt :beerchug:  :redchug:

Idézetet írta: TopSwagetti Dátum január 17, 2023, 23:52:54szia

mennyit vettél ki  - mekkora összeget.

az elég gyors kifizetés. talán pénteken befizetek és kipróbálom az oldalt

előre is köszi :) :cya:  :beerchug:

7-8e €-t, szämlahitelesítés utän 1 nappal mär megkaptam az elsö utaläst  :redchug:

Idézetet írta: chriss87 Dátum január 18, 2023, 21:50:567-8e €-t, szämlahitelesítés utän 1 nappal mär megkaptam az elsö utaläst  :redchug:

Komoly, hogy ez az iroda befizetés után egyszerre kiutalt neked 3 millát? :O Nem tudom, hogy ezt bármelyik másik megtenné-e...