SPF Nagymenő Pókerverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 04, 2022, 13:19:41, zsivany20
Sziasztok!


SPF Nagymenő Pókerverseny , 2022.01.07. 20:00 , PokerStars Home Games

Választási ígéretemhez hűen megrendezem a Nagymenő Pókerversenyt, aminek a nyereményalapját a Nagymenő játékban elért elődöntős nyereményem 100%-a, vagyis 5.000 ropogós Forint fedezi! + további 1.000 Forint, mert így kerekebb lesz a dobogósok pénzdíja!  ;D 

Ebből az is kiderül, hogy a három dobogós részesül majd pénznyereményben, az alábbi elosztásban:

1. hely: 3.000 Ft
2. hely: 2.000 Ft
3. hely: 1.000 Ft

A verseny az sportfogadas.org fórumközösségének aktív tagjainak részére kerül megrendezésre. A helyszín a korábban már használt PokerStars Home Games felület, ahol már többen az SPF Poker Klub tagjai vagytok. Aki még esetleg korábban nem vett részt ezen a felületen SPF-es versenyen, és így nem tagja a klubnak, az az alábbi módon tud csatlakozni:

A PokerStars program fő lobby szélen, a jobb oldalon, ahol a Reward-ok, a Challenge-ek és a Leaderboard-ok is láthatóak, van egy Home Games gomb is. Oda kattintva feljön egy új ablakban a Home Games szekció. Ott a "Join a Poker Club" gombra kattintást követően kell majd megadni a klubunk azonosítóját  (Club ID): 3193206. Alatta meg kell adni a jelszót (Invitation Code): zsivany20poker. Illetve a harmadik sorban pedig egy nevet, ide lehetőleg a fórumos felhasználónév kerüljön, hogy be tudjam azonosítani, hogy ki akar belépni! Akinek kérdése lesz a csatlakozással kapcsolatban, felteheti itt is, illetve privát üzenetben is!

A nyereményekkel kapcsolatban lemaradt, hogy azokat Skrill-en juttatom el a nyerteseknek!
(Esetleg ha valakinek kényelmesebb, akkor a PokerStars-os "transfer to player" is megoldható.)

Fejlemény: bővült a nyereményalap!

@TiB felajánlott 15.000 Forintot a verseny nyereményalapjába!  :beerchug:

Tehát így már 5.000 + 1.000 + 15.000, azaz összesen 21.000 Forint lesz a verseny összdíjazása!  :ok:
Később jelentkezem a kifizetési struktúrával, mert így bizony már nem csak a dobogósok részesülnek majd a nyereményből.

Szia

Végre egy kis zsuga :)
A papi kék szemet akar,így jövök ;D

Valaki Gollam14 néven jelentkezett a HomeGames klubba. Ő ki lenne!? Csak, hogy tudjam fórumprofilhoz kötni, mielőtt jóváhagyom.

Jelenleg két olyan jelentkezés van függőben, amit nem tudok jóváhagyni, mert nem jelezte itt a fórumon, hogy kiről van szó. Aki jelentkezik, az írja meg vagy itt a topikban, vagy privát üzenetben, hogy jóváhagyhassam!  :ok:

Hosszú idő után letöltöttem a klienst, már a klub tagja vagyok. A verseny még nincs kiírva ugye vagy nem jó helyen nézem? ???  :)

#7 január 07, 2022, 08:35:38, gigazo
Idézetet írta: Latzka Dátum január 06, 2022, 21:06:24Hosszú idő után letöltöttem a klienst, már a klub tagja vagyok. A verseny még nincs kiírva ugye vagy nem jó helyen nézem? ???  :)

Szia.
A verseny már ki van írva és regisztrálni is lehet. ( SPF Poker Klub )

Idézetet írta: gigazo Dátum január 07, 2022, 08:30:55Szia.
A verseny már ki van írva és regisztrálni is lehet. ( SPF Poker Klub )

Akkor majd otthon újra megvizsgálom ??? Csak a Klubot láttam és hogy ott vagyok a 36 tag között..

#9 január 07, 2022, 09:26:14, zsivany20
IdézetHosszú idő után letöltöttem a klienst, már a klub tagja vagyok. A verseny még nincs kiírva ugye vagy nem jó helyen nézem? ???  :)

A klubbon belül látsz majd egy "Schedule" fület, ott megtalálod a versenyt!  :)

*illetve most így belegondolva, a többségnek lehet, hogy magyar nyelvű a kliense, szóval a magyar megfelelőjét keresd, ha neked is

Én is jönnék majd, csak ne felejtkezzek el bejelentkezni, miután hazaértem  :D

Sajnos 10 körül érek haza így ez off.  :(

Szia! Pokerstars nevem: bjani55 már be vagyok regisztrálva.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 06, 2022, 18:22:42Jelenleg két olyan jelentkezés van függőben, amit nem tudok jóváhagyni, mert nem jelezte itt a fórumon, hogy kiről van szó. Aki jelentkezik, az írja meg vagy itt a topikban, vagy privát üzenetben, hogy jóváhagyhassam!  :ok:

Jeleztem jó lesz így.

Megtaláltam, bent vagyok :)