Interwetten kifizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


mar csak az a kerdes hogy mi a faszer vagy meg ennel az irodanal? annyira jo ajanlatok nemlehetnek :)

Idézetet írta: harvy666 Dátum július 15, 2010, 15:38:25
mar csak az a kerdes hogy mi a faszer vagy meg ennel az irodanal? annyira jo ajanlatok nemlehetnek :)

Hát ezek után nem fogadok többet náluk az tuti.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 22, 2010, 18:12:44
Hát ezek után nem fogadok többet náluk az tuti.

Kifizetéssel nekem eddig sosem volt problémám, a héten is 1 nap alatt megjött bankszámlára, de a moneybookerst nem engedik továbbra sem.
Én azért még kifosztom őket, már amennyire lehet. 50 eurónál többet nekem sem engednek semmire, téged mikor korlátoztak? Lehet az, hogy az összes magyart lekorlátozták? Nordicbeten pl. ez történt kb. 1 éve.

Idézetet írta: laca Dátum július 22, 2010, 23:36:41
Kifizetéssel nekem eddig sosem volt problémám, a héten is 1 nap alatt megjött bankszámlára, de a moneybookerst nem engedik továbbra sem.
Én azért még kifosztom őket, már amennyire lehet. 50 eurónál többet nekem sem engednek semmire, téged mikor korlátoztak? Lehet az, hogy az összes magyart lekorlátozták? Nordicbeten pl. ez történt kb. 1 éve.


Nem tudom pontosan mikor korlátoztak le. Évekkel ezelőtt játszottam náluk utoljára. Akkor több 100 eurós téteket is engedtek, ingyenes volt a moneybookerses be- és kifizetés, és úgy általában sokkal korrektebbek voltak.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 15, 2010, 10:24:29
Újra alkotott a support. Szerntük "A nyereménye nem került jóváírásra, mert ezt a meccset lefújták. Így csak a tétjét kaphatta vissza."
Pedig rendesen végigjátszották, csak annyi történt, hogy a Lokomotiv pályája játékra alkalmatlan volt és így ellenfél Anji Makhachkala pályáján volt a meccs.
Az Interwetten szabályzatában ez szerepel:" Ha egy sportesemény nem az Interneten megjelent adatoknak megfelelően kerül megrendezésre (pl. ha a helyszín vagy az ellenfél megváltozik), a fogadás érvénytelen lesz, és minden tét visszatérítésre kerül. A fogadások azonban nem érvénytelenek akkor, ha a hazai csapat lemond arról a jogáról, hogy saját stadionjában vagy sportpályáján játsszon, és úgy dönt, hogy a másik csapat pályáján játszik le egy mérkőzést, ha a hazai csapat sportpályája/stadionja ideiglenesen bezárásra kerül, vagy ha a mérkőzést egy semleges helyszínen tartják."
Tehát ez alapján járna nekem a nyeremény.
De az elfogadhatatlan, hogy a support vagy ennyire idióta, hogy azt hiszi elhalasztották a meccset, vagy szándékosan szarakodnak velem.
Én előbbire szavazok...


A magyar support már 12 napja nem válaszolt, ezért írtam angolul. Pár óra alatt válaszoltak! Kiderült, hogy félreértettem a helyzetet. Az eredeti meccset elhalasztották és az ellentétes pályaválasztású meccset előbbre hozták és azt játszották le. Ezért érvénytelen a fogadásom. Ez így rendben is van, de a magyar support miért nem tudta ezt leírni? Közben a kifizetés is pár óra alatt megtörtént moneybookersre (persze a 2%-os levonással ami nekem 7€-t jelentett...) Legalább valami felső határ lehetne a levonásnál. Tanulság: csak angolul vagy németül írjatok a supportnak mert a magyarok teljesen inkompetensek.

Szevasztok 1 kis problémám akadt a kifizetésnél kiváncsi vagyok másnál is fennált -e az alábbi eset!

Tegnap probáltam visszautalást csinálni és már itt meglepett h csak banki átutalással lehet az elsőt végrehajtani, pedig én moneybookersel fizettem be!
Na de ez legyen a legkissebb bajom gyorsan kitöltöttem a banki adatokat , de az iban kódot sehogyse akarta elfogadni mindig visszadobott amikor leokéztam.
Gyorsan írtam a supportnak , kértékmailban a banki adataimat hogy majd ők manuálisan beírják oké rögtön el is küldtem. Ezután már csak 1 mailt kapam hogy továbbitották az adatokat majd megírják mi a szitu. Ez tegnap délután történt természetesen még nem reflektáltak.

Valakinek akadt hasonló ügye és nem mellesleg ő is erste bankos , mert én biztos vagyok abban hogy helyesen írtam be az iban kódot ami nálam HU28 és ugye ez szerepel a nemzetközi számlaszám előtt.

Tudnátok segíteni itt mégis mi lehet a gebasz?

az hogy b*zi az iroda    :drak:
Idézetet írta: fanatic Dátum november 23, 2010, 10:02:58
Szevasztok 1 kis problémám akadt a kifizetésnél kiváncsi vagyok másnál is fennált -e az alábbi eset!

Tegnap probáltam visszautalást csinálni és már itt meglepett h csak banki átutalással lehet az elsőt végrehajtani, pedig én moneybookersel fizettem be!
Na de ez legyen a legkissebb bajom gyorsan kitöltöttem a banki adatokat , de az iban kódot sehogyse akarta elfogadni mindig visszadobott amikor leokéztam.
Gyorsan írtam a supportnak , kértékmailban a banki adataimat hogy majd ők manuálisan beírják oké rögtön el is küldtem. Ezután már csak 1 mailt kapam hogy továbbitották az adatokat majd megírják mi a szitu. Ez tegnap délután történt természetesen még nem reflektáltak.

Valakinek akadt hasonló ügye és nem mellesleg ő is erste bankos , mert én biztos vagyok abban hogy helyesen írtam be az iban kódot ami nálam HU28 és ugye ez szerepel a nemzetközi számlaszám előtt.

Tudnátok segíteni itt mégis mi lehet a gebasz?

Én is beküldtem mindent: személyi,bankkivonat, postai csek. Rákérdeztem levélben, jött a sablon válasz hogy legyek türelemmel,értékelik.
Mivel rohadt türelmetlen fajta vagyok,irtam chaten is másnap. :) Ugyan az volt a válasz... copyzva kb...
Erre megirtam hogy ilyen lassúságot máshol nem tapasztaltam, erre kinyögték hogy nem látszik a lejárata )régi személyi második oldalon van,azt kihagytam)
Ezt mondjuk közölhetnék ha hiányzik valami... mind egy rögtön megcsinálta a csóka. :) Örülünk! :)
Viszont rákérdeztem az első kifizetésre és tényleg csak bankra lehet. :( Kikértem,meglássuk mikor jön meg.

Sziasztok!
Lenne 1 kérdésem: az interwetten kifizetésnél a bank vesz le kezelési költséget?

Én nemrég kértem kifizetést átutalással bankszámlára,
annak ellenére ,hogy oda volt írva hogy levonnak 5Eurót,nem vontak le semmit... :beerchug:

Továbbra is tiltva van a Moneybookers-es első kifizetés? Legalább a továbbiakat engedi?

Mindegy, pár napon belül bepróbálkozom náluk.

Még egy dologtól tartok:
a nevemre érkező számlák vagy elektronikusan jönnek (telenor, díjnet) vagy nem a bejelentett lakcímemre érkeznek, hanem a levelezésire...
Egyetlen egy dolog érkezik jó helyre, a telenoros "fizetési emlékeztető", mivel én rendszeresen ragaszkodom a hó közepi fizetéshez, a szolgáltató meg a hónap elejét preferálja, s mivel így megy ez évek óta, havi rendszerességgel gyártják nekem a szemetet.
Na most egy ilyen levélkét töltöttem fel ma hozzájuk.
Remélem, elfogadják.

A "B" terv, hogy a bankszámla-szerződésemet kapják meg, a "C" tervem meg, hogy anyázni fogok.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 05, 2011, 23:46:27
Továbbra is tiltva van a Moneybookers-es első kifizetés? Legalább a továbbiakat engedi?

Mindegy, pár napon belül bepróbálkozom náluk.

Még egy dologtól tartok:
a nevemre érkező számlák vagy elektronikusan jönnek (telenor, díjnet) vagy nem a bejelentett lakcímemre érkeznek, hanem a levelezésire...
Egyetlen egy dolog érkezik jó helyre, a telenoros "fizetési emlékeztető", mivel én rendszeresen ragaszkodom a hó közepi fizetéshez, a szolgáltató meg a hónap elejét preferálja, s mivel így megy ez évek óta, havi rendszerességgel gyártják nekem a szemetet.
Na most egy ilyen levélkét töltöttem fel ma hozzájuk.
Remélem, elfogadják.

A "B" terv, hogy a bankszámla-szerződésemet kapják meg, a "C" tervem meg, hogy anyázni fogok.
Miért nem jó az elektronikus számla? Nekem mindenhol elfogadják már régóta.+ 1 tanács : eleve a levelezési címet add meg hisz az a cím kell nekik ahol laksz ezt kell aztán igazolni .Nálam is ez a helyzet

Idézetet írta: pukk Dátum október 06, 2011, 02:22:13
Miért nem jó az elektronikus számla? Nekem mindenhol elfogadják már régóta.+ 1 tanács : eleve a levelezési címet add meg hisz az a cím kell nekik ahol laksz ezt kell aztán igazolni .Nálam is ez a helyzet

A levelezési cím megadása csak akkor érdekes, ha valamit tényleg postai úton akarnak küldeni. (mint pl a Bwinnél, ha B'inside-ból rendelsz valamit)
A félelmem meg az, hogy ha kifizetésnél lakcímkártyát is kérnek - elvileg a személyi mellé bármikor bekérhetik - akkor ugye nincs egyezés és nem vágyom ezzel kapcsolatos vitára illetve időhúzó levelezgetésre. (hivatalosan ugye a bejelentett lakcímén lakik az ember)

Szerencsére most mindegy a dolog, mert az Interwettent is kipipálhatom, ma visszajeleztek, hogy megfelelnek a feltöltött cuccok.

Számomra baromi kellemes csalódás volt ennél az irodánál a kifizetés menete miután feltöltöttem egy két doksit rá 10 percére jött is a levél tőlük hogy elfogadva   :D :D na gondoltam akkor az utalásra ülnek majd rá bankszámlára ment és lás csodát 1 nap alatt meg is jött a lovesztika   :redchug: nem tudom nekem volt csak ilyen mákom vagy tényleg nem szoktak másnak sem szarakodni kifizetéskor  :great:

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, mi a teendő akkor, ha semmilyen közüzemi számla nem érkezik a nevemre? Illetve még milyen dokumentumokat kell elküldeni?