SPF Poker Series

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Carpeks Dátum május 16, 2023, 12:42:19Jól jönne a 8 pont, de úgy emlékszem, nem lettem negyedik  :D  Valószínűleg a 3 pont az igaz.

Összetettben már helyesen közöltem a listát, mert ott észrevettem a "gondot", de köszi, hogy szóltál.  ;)

SPF Poker Series - május 18-i eredmények:

Carpeks   11
   
Assassin   10
   
hossa81   9
   
MarkoPolo   8
   
oakland23   7
   
grof19   6
   
gigazo   5
   
András   4
   
sipull   3
   
Salvio   2

SPF Poker Series - májusi összetett (3 verseny után):

MarkoPolo   30
oakland23   27
grof19   24
hossa81   24
Assassin   21
Carpeks   19
Salvio   19
gigazo   13
András   11
sipull   11
csatarid   8
lencsab   6
Szigo   3

Sajnos csak én voltam benevezve kezdésre, nem volt meg a minimum 2 játékos, ezért törölve lett a heti verseny.

Idézetet írta: Salvio Dátum május 25, 2023, 19:04:54Sajnos csak én voltam benevezve kezdésre, nem volt meg a minimum 2 játékos, ezért törölve lett a heti verseny.

Most értem haza, tízszer megnéztem, hogy tényleg csütörtök van-e, és már készítettem be a travoltás gifet  ;D 
Kár érte, most terveztem feljönni a top 5-be  :D

Idézetet írta: Salvio Dátum május 25, 2023, 19:04:54Sajnos csak én voltam benevezve kezdésre, nem volt meg a minimum 2 játékos, ezért törölve lett a heti verseny.

Én is épp most értem. :(

Idézetet írta: Salvio Dátum május 25, 2023, 19:04:54Sajnos csak én voltam benevezve kezdésre, nem volt meg a minimum 2 játékos, ezért törölve lett a heti verseny.
sajnálom én is, most tudtam leülni és én is megnéztem kétszer hogy csütörtök van-e.

Én is kerestem kétségbeesetten a versenyt, sehogy sem értettem, miért nincs late reg.

Most már értem, és sajnálom. Pedig, a francba, itt voltam 7 előtt, de gondoltam, ráérek még nevezni... :bash: (Kár, hogy olyan gif nincs, ahol a saját fejét veri a falba az ember.)

SPF Poker Series - május (végleges):

MarkoPolo   30
oakland23   27
grof19   24
hossa81   24
Assassin   21

Carpeks   19
Salvio   19
gigazo   13
András   11
sipull   11
csatarid   8
lencsab   6
Szigo   3

Gratulálunk a TOP 5 játékosnak: @MarkoPolo @oakland23 @grof19 @hossa81 @Assassin

Nyereményük fejenként 4000 Ft, Skrillen keresztül.

Nyári periódusra vonatkozó kérdés: tartsunk egy kis szünetet, és térjünk vissza a pókerezéshez mondjuk szeptembertől? Vagy menjen tovább nyáron is, viszont ebben az esetben jó lenne 8-10 állandó játékos.

@András
@Assassin
@Carpeks
@chabialonso
@curpy82
@csatarid
@gigazo
@grof19
@hossa81
@hubika88
@lencsab
@MarkoPolo
@Mido9292
@oakland23
@Powell
@Salvio
@sipull
@Szigo
@Várda64
@zsivany20

A fenti játékosokat megkérem, hogy amennyiben tudnak akkor visszajelzésként annyit írjanak, hogy: "Igen" (arra vonatkozik, hogy legyen nyáron is), "Nem" (arra vonatkozik, hogy nyáron nem vállalják a játékot, inkább legyen egy kis szünet).

Köszönöm előre is.  :beerchug: